عجیب ترین شکل از دست دادن بازیکن؛ حضور در پای صندوق رای، لوانته را از داشتن دروازه بان محروم کرد!

عجیب ترین شکل از دست دادن بازیکن؛ حضور در پای صندوق رای، لوانته را از داشتن دروازه بان محروم کرد!

4599
21:46
16 آبان 1398
آیتور فرناندز به دلیلی عجیب قادر به همراهی لوانته در برابر بیلبائو نخواهد بود.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از دیلی میل، لوانته که در بازی روز شنبه خود با نتیجه 3-1 بارسلونا را شکست داد، در حالی خود را برای دیدار برابر بیلبائو آماده می‌کند که هر دو دروازه بان خود را در اختیار ندارد؛ یکی را به علت مصدومیت و دیگری را به دلیل حضور در صندوق رای!

ماجرا از این قرار است که آیتور فرناندز، دروازه بان باسکی و 28 ساله لوانته که در فعالیت های سیاسی هم مشارکت دارد، برای حضور به عنوان سرپرست در حوزه انتخابی موندراگون (منطقه ای در باسک) فراخوانده شده است. اسپانیا در آخر هفته جاری درگیر انتخابات سراسری خواهد بود. 

اکنون دپارتمان حقوقی باشگاه لوانته تصمیم گرفته با طرح درخواستی، مشغول بودن آیتور در روز انتخابات (حضور در بازی لوانته) را به عنوان فعالیت دیگر او عنوان کرده و به این ترتیب با این بهانه، از حضور او در این حوزه انتخابی جلوگیری کنند. 

این شرایط ویژه پاکو لوپز سرمربی لوانته را با سرگیجه ای جدی مطرح کرده است. چرا که علاوه بر آیتور، اویر اولازابال دروازه بان دوم خود را هم به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت. 

فرناندز در تک تک مسابقات لوانته در 12 هفته سپری شده از لالیگا حضور داشته و در این مسابقات با ثبت 2 کلین شیت، 14 گل دریافت کرده است. با کسب پیروزی باشکوه برابر بارسلونا، این تیم والنسیایی در رده یازدهم قرار گرفته و تنها 3 امتیاز با آخرین سهمیه اروپا فاصله دارد. 

در صورت ثبت نشدن این درحواست هم، لوانته هنوز امیدواری هایی برای حضور آیتور در برابر اتلتیک بیلبائو خواهد داشت. در یک اتفاق جالب، لوانته روز یکشنبه در باسک مهمان اتلتیک بیلبائو خواهد بود؛ بیلبائویی که در فاصله 56 کیلومتری با موندراگون قرار گرفته است. روز برای آیتور از ساعت 8 صبح و حضور در مدرسه برای انجام رای گیری آغاز خواهد شد. اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، آیتور قادر خواهد بود ساعت 9 مدرسه را ترک کند و ظرف یک ساعت با رساندن خود به بیلبائو، برای روانه شدن به سمت سن مامس با کاروان لوانته آماده شود.

کاروان لوانته باید ساعت 12:30 در سن مامس حاضر باشد تا خود را برای دیدار ساعت 14 برابر بیلبائو آماده کند. اگر رئیس اصلی حوزه انتخابیه (که آیتور جانشین اوست) بتواند در حوزه حضور یابد مشکلات آیتور حل خواهد شد اما اگر او در این حوزه حضور نیابد، آیتور باید علیرغم خارج شدن از حوزه ارتباطات خود را با موندراگون به شکل لحظه ای حفظ کرده تا در صورت بروز مشکل به سرعت به محل بازگردد، اتفاقی که حضور فرناندز در سن مامس را تقریبا غیر ممکن خواهد کرد. 

در صورتی که آیتور نتواند خود را از موندراگون به بیلبائو برساند، نوبت به دنی کاردنیاس 22 ساله خواهد رسید که نخستین حضور لالیگایی خود را در رقابتی حساس تجربه کند. کاردنیاس که اکنون دروازه بان تیم دوم لوانته در سطح سوم فوتبال اسپانیاست و در 7 بازی 10 گل دریافت کرده، تاکنون هرگز در لالیگا به میدان نرفته و شرایطی عجیب، می‌تواند موجب حضور او در قفس توری لوانته در دیدار روز یکشنبه سن مامس شود.

7712

نظرات کاربران
سوگند
هه اوج دموکراسی در قلب آزادی جهان ... کعبه امال بعضی ها ... این حقیقت بی پرده و بی سانسور غربه
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۳:۵۲
پاسخ
3
2