عذرخواهی کلاتنبرگ از بازیکنان هال سیتی به خاطر گل سانچز

عذرخواهی کلاتنبرگ از بازیکنان هال سیتی به خاطر گل سانچز

1708
18:52
23 بهمن 1395
مدافع هال سیتی فاش کرده داور بازی با آرسنال بابت گل هند الکسیس سانچز عذرخواهی کرده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - مدافع هال سیتی فاش کرده داور بازی با آرسنال بابت گل هند الکسیس سانچز عذرخواهی کرده است.

به گزارش وبسایت نود، اندی رابرتسون پس از شکست 0-2 هال سیتی مقابل آرسنال عنوان کرده مارک کلاتنبرگ در بین دو نیمه از بازیکنان هال سیتی به خاطر مردود نکردن گل اول الکسیس سانچز که در دقیقه 34 با خطای هند بثمر رسید عذرخواهی کرده است.

رابرتسون پس از بازی به شبکه Sky Sports گفت:

بله گل اول سانچز خطای هند بود. پیش از آغاز نیمه دوم داور از ما عذرخواهی کرد و گفت که خطای هند بوده است. مشخص است بین دو نیمه تصاویر را مشاهده کرده و متوجه اشتباهش شده است. البته همه چیز خیلی سریع رخ داد و کار داور دشوار بود. شما مقداری برای او احساس تاسف می کنید اما در نهایت در اکثر اوقات چنین تصمیماتی در بازی مقابل تیم های بزرگ به سود شما گرفته نمی شود. آن گل ما را کشت چون اگر نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان می رسید فکر می کنم می توانستیم از این بازی امتیاز بگیریم.

کلاتنبرگ گفت که 100 درصد مطمئن نبوده توپ به دست سانچز خورده و برای همین خطا تشخیص نداده است. مشخصا داوران کمی به اشتباهات شان اعتراف می کنند اما این وضعیت را برای ما بهتر نمی کند.

2031

نظرات کاربران
ٌحمیدی
اندی رابرتسون دیگه کیه؟؟؟؟
۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۱۶:۲۹
پاسخ
1
10
Gunner
10تا گل مارو تو بازی های دیگه مردود کردی عذرخواهی نکردی!!! همیشه Fa از آرسنال بدش میومده..یا شاید هم از وقتی آبراموویچ اومده.چون دوس داره چلسی تیم اول لندن باشه...همیشه آرسنال بدشانشه!!
۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۰۷:۲۴
پاسخ
6
18