عرب: اگر بازی تهران بود، یک‌دهم هزینه می‌کردیم/ شرایط سختی داریم

عرب: اگر بازی تهران بود، یک‌دهم هزینه می‌کردیم/ شرایط سختی داریم

2678
22:29
20 فروردین 1398
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: وضعیت بلیت‌ فروشی در بازی امشب خیلی جالب نبود، اگر تهران بودیم، یک‌دهم اینجا هزینه می‌کردیم.

به گزارش وبسایت نود، ایرج عرب در خصوص بلیت‌فروشی بازی پرسپولیس و الاهلی عربستان گفت: بلیت‌ فروشی خیلی جالب نبود اما از اینکه هوادارانی که بدون بلیت وارد ورزشگاه شدند خبر ندارم. 

وی درباره استقرار پرسپولیس در یک هتل مدرن در دبی افزود: همیشه گفته‌ام که وضع باشگاه خوب است چون اگر بگوییم وضع خوب نیست اتفاقی نمی‌افتد و کسی به ما کمک نمی‌کند. باید همیشه حرف‌های امیدوارکننده بزنیم. این بازی برای ما چیزی در حدود ۱۰ برابر هزینه داشت. ما در تأمین هزینه‌ها با مشکل روبه‌رو بودیم. این بازی را می‌توانستیم با یک دهم هزینه در تهران برگزار کنیم.  اما اینجا همه هزینه‌های ما دلاری شد و هزینه‌های رفت و آمد و هتل ما دلاری بود و با توجه به هزینه‌‌های ارزی کار سخت بود. باید فکری برای اینطور مسائل کرد باید به این مسائل توجه کرد که هزینه‌های پیش‌بینی نشده به ما فشار می‌آورد و باید برای این فکری کرد. 

مدیرعامل پرسپولیس در خصوص اینکه در این باره از سوی وزارت ورزش کمکی به باشگاه‌ها می‌شود یا نه تصریح کرد:‌ وزارت ورزش امکان کمک به ما ندارد ما درآمد ثابت اسپانسری داریم. ما روی یک رقم یک دهم حساب می‌کنیم اما ناگهان باید ۱۰ برابر هزینه کنیم. این ۱۰ برابر ریالی نیست و ارزی است. دیروز خودم در فرودگاه با مشکل انتقال ارز روبه‌رو شدم باید فکری برای این مسائل کرد. در این مدت تلاش‌های زیادی انجام شد اما چنین موضوعاتی هم سنگین است.

عرب در خصوص اینکه قرار بود این مشکلات حل شود اما اتفاقی نیفتاده افزود: حدود ۲ ماه قبل حرف‌هایی زد شده چهار روز قبل نامه‌ای در این خصوص زدم تا این مسئله پیگیری شود. اگر در تهران بودیم یک دهم اینجا هزینه می‌کردم و حدود ۷۰ هزار تماشاگر هم از ما حمایت می‌کرد قطعاً درآمد این حضور تماشاگران زیاد بود. ان‌شاءالله در این باره فکری صورت بگیرد چرا که در این روزها شرایط سختی داشتیم اما به کسی نگفتیم و احساس کردیم اگر از این مشکلات بگوییم روی روحیه تیم اثر منفی می‌گذارد.

1004

نظرات کاربران
سرور آبی ❤
تیم داره عالی نتیجه میگیره معلوم نیست دارین چ کار میکنین مثلا مدیر عاملین همه هزینه ها موندن وقتی ی تیم داره خوب نتیجه میگیره خوب چرا هزینه هارو تهیه نمیکنین تو کوچکترین هزینه ها موندین نمیتونین خواهشا برین
۲۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۰:۴۱
پاسخ
3
54
النینو
باید مشکل در زمین ثالث حل بشه خیلی هزینه داره با این شرایط دلار اگر بازی پرسپولیس استقلال داخل ازادی بود با حداگثر تماشاگر بود درامد زایی خوبی میشد من نمیدونم afc چند چنده باخودش هرچی امار برای تماشاگر باشه متعلق به ایرانه چه بازی های پرسپولیس استقلال تراکتور سپاهانو... که انبیوهی از طرفدارهارا به ورزشگاه میبره همین کارا باعث میشه میانگین تماشاگر بازی ها کم بشه وگرنه فوتبال ایران یک تنه میتونست با میزبانی بازی ها باشگاهی میانگین تماشاچی را زیاد کنه ادمین لطفا
۲۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۰:۵۱
پاسخ
3
54
عشقممم نیمار
این شرایط سخت ..فک کنم ..معنیش ..مث همون مصدومیت ..کامیابی نیا و خلیل زادن ..:-) اخه ..یه جوری گفتن خلیل زاده و کامیابی نیا مصدومه ..ک فک کردئم ..چن دیقه بتونن بازی کنن ..ولی هردو 90 دیقه ..واونم با شادابی کامل بازی کردن:-)
۲۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۰:۴۲
پاسخ
68
5
امیر TT کبیر
اگه اون ترقه رو چند سال پیش جلو ناظر ای اف سی نمی زدید الان بازی تهران بود.
۲۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۷:۲۲
پاسخ
61
5
ali
مدیر عامل استقلال بعد از جذب 30 بازیکن و با یه برد 500 میلیون پاداش میده...فینالیست اسیا و تیمی که 3 ساله تمام جام ها رو درو کرده پول نداره!!! پول پرپولیس میره تو جیب استقلالی ها؟!
۲۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۵:۴۹
پاسخ
3
68
چیپ؟!
فقط جان عزیزت پول برانکو رو جور کن کامل یکجا بده همین....
۲۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۵:۰۲
پاسخ
2
66
مهدی کرمی الیگودرز
جناب عرب چرا شما اینقدر فکر هزینه ها هستی؟؟؟؟مگه استقلال هم همین شرایط رو نداره؟؟جای این اخلاقت وظیفتو انجام بده پول برانکو رو جور کن...استقلال اندازه سه فصل پرسپولیس خرج کرده اما چیزی نمیگه فتحی اما این آقا ول کن نیست آقای عرب چیمون از استقلال کمتره ک باید پول تواون باشگاه نباشه
۲۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۳:۱۴
پاسخ
2
55
بابک
بخوانید ایرج عرب بدانید مامور تضعیف پرسپولیس به جای این همه مصاحبه به فکر پرداخت دستمزد پروفسور باش! ادمین...
۲۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۲:۲۸
پاسخ
2
61