عرب: با قدرت حق پرسپولیس را می‌گیریم/نه خسته می‌شویم، نه کوتاه می‌آییم

عرب: با قدرت حق پرسپولیس را می‌گیریم/نه خسته می‌شویم، نه کوتاه می‌آییم

3346
21:31
07 اردیبهشت 1398
مدیرعامل پرسپولیس گفت: با حساسیت مسایل پیش آمده را در کمیته انضباطی دنبال می‌کنیم. مدارک و مستندات کافی و لازم درباره آن چه روی داد را در اختیار داریم و به کمتر از اجرای عدالت رضایت نمی‌دهیم. با قدرت دنبال حق خودمان هستیم.

به گزارش وبسایت نود، ایرج عرب در پی احکام صادره از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در گفت‌وگو  با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، اظهار داشت: نگرانی‌های هواداران و اعضای تیم را کاملا درک کرده‌ایم و همه باید بدانند، این نگرانی و حساسیت نزد خود ما  با شدت بیشتری وجود دارد.

باشگاه پرسپولیس با وسواس مسایل را دنبال می‌کند ولی نمی‌خواهیم بر تنش‌ها افزوده شود. جریانی نظام‌مند وجود دارد که می‌خواهد با استفاده از این تنش‌ها شرایط را برای پرسپولیس دشوارتر کند و ناچاریم اقدام‌ها را با رعایت جوانب امر پیش ببریم.

وی ادامه داد: البته این مسایل باعث نمی‌شود ذره‌ای در حراست از منافع پرسپولیس و هواداران کوتاهی کنیم و خللی در جدیت و اراده ما ایجاد شود. ضمن احترامی که برای کمیته انضباطی قایل هستیم از تمام ظرفیت‌های قانونی بهره می‌گیریم. در مورد بازی با سپاهان، مستندات کامل و غیر قابل چشم پوشی از تمام اتفاقات، به ویژه شروع حوادث تهیه کردیم.

منتظر صدور احکام انضباطی هستیم و پیگیری‌های مختلفی را برای تامین امنیت اعضای تیم و هواداران برای بازی‌های پیش رو در تبریز و اصفهان داشته‌ایم که انتظار داریم با اقدام‌هایی که صورت می‌گیرد به نتیجه مطلوب ختم شود.

عرب خاطر نشان ساخت: پرسپولیس مظلوم است و هوادارانش مظلوم‌تر، ولی کوتاه نمی‌آییم. به هر وسیله‌ای متوسل شده‌اند تا پرسپولیس را به زیر بکشند. اصلا با یک شرایط منصفانه و عادلانه روبرو نیستیم. هر روز جبهه تازه‌ای علیه ما باز می‌شود. در خانه خودمان مورد حمله و هجمه هستیم. هوادار پرسپولیس از این همه فشار کلافه شده است، اما خسته نشده است. همین مساله بعضی‌ها را آزار می‌دهد. فوتبال برای لذت بردن است. جنگ هم آداب خودش را دارد این که یک رقابت ورزشی است. این همه رفتار مغرضانه و پر از بغض نسبت به پرسپولیسی که بیش از همه مورد اجحاف است، قابل باور نیست. از همه طرف ما را می‌زنند. هر کاری می‌کنند تا روح و روان و اعصاب بازیکن و هوادار ما بر هم بریزد. حریفان ما حتی نمی‌توانند یک روز را با این شرایط تاب بیاورند اما مطمئن باشند حالا که اینطور شد پرسپولیسی‌ها مصمم‌تر شده‌اند برای دیگران بهتر بود با ما چنین نمی‌کردند. در زمین فوتبال با بازیکنانی طرف هستند که آرزوی وا دادن را به دل رقیبان گذاشته‌اند ما هم تا آخر پیگیر حقوق باشگاه، تیم و هواداران خواهیم شد. در هر دو جبهه حق خودمان را می‌خواهیم. از فدراسیون فوتبال هم انتظار داریم عدالت را با تکیه بر قوانین و مستندات جاری کند.

باشگاه پرسپولیس بی‌صبرانه منتظر صدور آرا است.

1004

نظرات کاربران
ساوالان
10 ساعت از بازی نگذشته کمیته انظباتی حکم می دهد؟ جالبه سایر احکام چندین ماه طول می کشد. اقای حسن زاده من طرفدار از شما می پرسم. صندلی های شکسته پارسال ذوب کجا رفت . بازی استقلال خوزستان با پرسپولیس که خون می بارید کجا رفت بازی تبریز کجا رفت با اصفهان کجا رفت . چرا بعضی ها می خواهن با پرسپولیس بزرگ شوند؟ چه کسی دستور داده بود سی درصد ورزشگاه را به سپاهان به دهند اونم توی تهران الان هم رفته قایم شده. اقای حسن زاده شما چرا از فتاحی نمی پرسید؟ایشان که حکم 3بر 0 می دهند. .. من فکر می کنم که با این رویه بوی کسر امتیاز می اید؟ ادمین عزیز خواهشا این را بچاب. درد دل یک طرفدار سینه سوخته هست .
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۶:۳۵
پاسخ
7
71
زلزله 6 ریشتری سرخ
آفرین خوشمان آمد بالاخره یه عکس العمل محکم دیدیم آقای کاشانی شما احیانا قصد مصاحبه نداری یا فقط تخریب پرفسور بلدی
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۴:۱۱
پاسخ
56
20
سردار سرخ پوش
آقای عرب حرف یه چیزه عمل یه چیز دیگه امیدوارم همین طور که خوب حرف میزنید خوب هم عمل کنید و تا آخر از حق پرسپولیس دفاع کنید . خیلی از هواداران پرسپولیس از الان نگران امنیت بازیکنا توی تبریز و اصفهان هستن .
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۱:۲۵
پاسخ
25
22
پرسپولیس اعتبار آسیا
این فصل میدانستن نمیتوانن در داخل زمین حریف پرسپولیس شوند جنگ و دعوا را به بیرون زمین کشیدن اما خداراشکر خدا با ما بود و قهرمانی را به ما اهدا کرد چون اجحاف در حق تیممان را دید زنده باد خدایی که همیشه با مظلومان است
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۷:۰۰
پاسخ
31
19
فتحی بازنشسته
عرب خان پول پرسپولیس از فتحی بگیر
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۹:۳۶
پاسخ
14
21
بولینگ بازان عبدو
آقای عرب..!!.نگران نباش...این فوتبال همیشه حق را به شما خواهد داد....
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۹:۲۹
پاسخ
22
46
ایداسادات25بهمن1380
پس محرومیت قلعه نویی چی میشه
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۸:۲۶
پاسخ
9
38
فتح 8 پیروزی 0
واقعا اینا دیگه کیستن ؟؟؟چقدر بی پروا و هوچی گر بسه دیگه بساط این فوتبال مسخره رو جمع کنین و ده تا جام به سوگلی وزارت و فدراسیون بدین تا خیال همه راحت بشه
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۴:۵۵
پاسخ
49
32
امید از تفت
اگر یکبار بدون مصلحت اندیشی و یکی به میخ یکی به نعل با متخلفین برخورد بشه بساط این آشوب برای همیشه برچیده میشه. در بازی پرسپولیس سپاهان تمام آشوبها و تخلفات و تخریب ورزشگاه و شکستن صندلی و . . . از سمت هواداران سپاهان بود و و اگه بازی بعدی پرسپولیس-سپاهان در تهران، هواداران سپاهان از حضور در ورزشگاه آزادی محروم شوند مطمئن باشید این قضایا تموم میشه و دیگه تکرار نمیشه. ولی اگه رای مصلحتی بدند و سپاهان را از بازی فصل بعد با سپیدرود محروم کنند باز موقع بازی پرسپولیس همین آش است و همین کاسه. ضمن اینکه خسارتهایی که هوادران سپاهان به ورزشگاه آزادی زدند باید با جریمه چند برابری از سپاهان گرفته بشه. اگه احکام اینجوری باشه به والله همه حاشیه ها جمع میشه
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۳:۱۸
پاسخ
7
32
بوفون
جناب عرب یا حق دست خدا بهمراهت.
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۴:۱۸
پاسخ
8
23
پرسپولیس 40 میلیونی
نه خسته می‌شویم، نه کوتاه می‌آییم. فقط الکی هی حرف میزنیم و مصاحبه میکنیم.خدایی از وقتی اومدی چیکار کردی? برو طلب برانکو و بقیه بازیکن ها رو بده نذارن برن تیم از بپاشه.
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۳:۴۴
پاسخ
6
31
مهدی
امیدوارم فقط حرف نباشه عمل کنی
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۳:۲۷
پاسخ
3
21
سهیلی
دمت گرم، انشاالله هتریک قهرمانی با غیرت بازیکنامون و درایت برانکو و حمایت هوادارا و البته خدایی که در این نزدیکی است
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۱:۰۴
پاسخ
3
26
طوفان سرخ
آقای امیدوارم که همین جوری باشه که میگی، چون از روزی که مدیر پرسپولیس کبیر شدی چیز خاصی جز مصاحبه های دروغ ازت ندیدیم، امیدوارم اینبار راست بگی
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۸:۲۰
پاسخ
4
19
احمد
شما خودتون را ناراحت نکنین وزیر ورزش دولت فدراسیون ازهمه مهمتر کمیته اضباطی همه هستن
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۶:۴۵
پاسخ
26
4