عرب: برانکو خواهان فسخ قرارداد شده/ پول او آماده است و منتظر وکیلش هستیم

عرب: برانکو خواهان فسخ قرارداد شده/ پول او آماده است و منتظر وکیلش هستیم

19369
18:50
26 خرداد 1398
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: نامه برانکو به دست ما رسیده و در آن خواستار فسخ قرارداد شده اما ما پول او را آماده کردیم.

به گزارش وبسایت نود، ایرج عرب، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص موضوع جدایی برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس و درخواست او برای فسخ قرارداد اظهار داشت: همانطور که قبلاً هم گفته‌ایم، آقای برانکو نامه‌ای داده بود که ما تا روز سه‌شنبه مطالبات او و پیش پرداخت فصل آینده را بدهیم. این مبلغ تهیه و ارز آماده شده و در دو نامه به او گفته‌ایم که به باشگاه بیاید و پول خود را دریافت کند.

وی افزود: باشگاه همچنان روی پرداخت پول برانکو و ماندن او تأکید دارد. ما فقط به برانکو فکر می‌کنیم و همیشه هم گفته‌ایم به جز او به هیچ گزینه دیگری نه فکر می‌کنیم و نه فکر خواهیم کرد. به برانکو اعلام شده به باشگاه بیاید و پول خودش و دستیارانش از جمله مطالبات و پیش پرداخت فصل آینده را دریافت کند. همین الان این پول قابل پرداخت است و فقط برای اطمینان بیشتر دوشنبه صبح را اعلام کرده‌ایم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه آیا نامه فسخ قرارداد از سوی برانکو به باشگاه رسیده است یا نه، گفت: نامه‌ای از آقای برانکو به دست ما رسیده که ما هم از او تشکر کردیم و گفته‌ایم شما با ما قرارداد دارید. از او بابت خدمات زیادی که برای باشگاه داشته، تشکر کرده‌ایم و باشگاه همچنان طبق قرارداد خواستار ادامه همکاری است و در پاسخ گفته‌ایم برای دریافت مطالباتش به باشگاه بیاید.

عرب در واکنش به این سؤال که مبلغ مطالبات برانکو چه میزان بوده است، اظهار داشت: تمام بدهی که او در نامه آورده بود و پیش پرداخت بر اساس آنچه درخواست کرده بودند، تهیه شده است. با این حال حرفه‌ای نیست که عددی را بگوییم و خود برانکو و ما آن را می‌دانیم.

وی در خصوص اینکه چقدر امیدوار است پاسخ باشگاه پرسپولیس به درخواست برانکو برای فسخ قرارداد با واکنش مثبت سرمربی کروات سرخپوشان همراه شود، گفت: قطعاً امیدواریم این اتفاق رخ بدهد. ما قرارداد رسمی با برانکو داریم و اعلام کردیم که این قرارداد پابرجاست و فسخ را نمی‌پذیریم. او به ما تا 18 ژوئن مهلت داده بود که ما دو روز جلوتر این کار را کرده‌ایم و مبلغی که می‌خواسته، آماده شده است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره توافق برانکو ایوانکوویچ با الاهلی عربستان تصریح کرد: ما این خبرها را نمی‌شنویم، چون رسمیت ندارد. ما توجهی به موضوعات غیر رسمی نداریم. موضوع رسمی آخرین نامه‌ای است که وکیل آقای برانکو به ما ارسال کرده بود و تا 18 ژوئن برای پرداخت مطالبات مهلت داد که ما هم دو روز جلوتر این مبلغ را آماده کرده‌ایم.

عرب در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکه آیا بندی در قرارداد برانکو وجود دارد که به صورت یک طرفه قراردادش را فسخ کند، گفت: خیر، هیچ بندی در این خصوص وجود ندارد.

وی در واکنش به این مسئله که در قوانین فیفا نیز بندی وجود دارد که اگر بازیکن یا مربی دو ماه پول خود را دریافت نکنند، می‌توانند فسخ قرارداد کرده و از باشگاه مربوطه جدا شوند، اظهار داشت: این برای زمانی است که آخرین نامه وکیل آقای برانکو به باشگاه نمی‌رسید. این نامه یعنی گذشته حساب نمی‌شود و ما تا 18 ژوئن فرصت می‌دهیم تا باشگاه پول را تهیه کند که با این شرایط آن بند فیفا نیز اعتباری ندارد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه آیا وکیل او یا خودش برای دریافت پول به باشگاه خواهند آمد یا نه، گفت: اعلام کرده‌ایم ایشان بیاید.

عرب در مورد اینکه برانکو چه زمانی به ایران می‌آید، خاطرنشان کرد: ما طبق برنامه قبلی برای 5 تیرماه بلیت برگشت او به ایران را گرفته‌ایم تا به تهران بازگردند.

نظرات کاربران
n
مگه میشه یک نفر بشه مدیرعامل و از روز اول حاشیه ها شروع بشه و آخر سر برسیم به اینجا و بهش شک نکرد
۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۲۸:۰۷
پاسخ
8
59
احسان
پرسپولیس از همه چیز و همه کس بزرگتره حتما آقای برانکو هم به زودی به این نتیجه خواهد رسید ما برای همیشه برانکو را دوست خواهیم داشت اما او را به خاطر پرسپولیس دوست داریم از این آدما توی پرسپولیس زیاد او مدن و رفتن ولی در نهایت این عظمت باشگاه پرسپولیس است که به آدما شخصیت میده
۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۲۰:۴۹
پاسخ
27
50
اهوازسرخ
اقای عرب ماموریتت روانجام دادی لطفابرووو
۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۱:۰۱
پاسخ
7
67
farbood
سلام. من هوادار 6آتیشه پرسپولیس هستم، برانکو واقعا مربی خوب و فوق العاده ای هست و تو این چند سال هم اینو ثابت کرد. قبل از اینکه این اتفاقات بیفته باید پول برانکو جور میشد. و ما هوادار ها عاجزانه از برانکو میخوایم که تمدید کنه و بمونه. و شما آقای عرب اگه نمی تونید لطف کنید استعفا بدید ما مدیر بی لیاقت نمی خواییم.
۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۶:۰۷
پاسخ
13
53
علی
متاسفم برای عده ای که مدیریت رو مقصر میدونن این تصمیم برانکو ربطی به مطالبات نداره و اگر دقت کنید قبل از همه این بحث ها در مورد مطالبه" ایشون با تیم جدیدشون به توافق دست یافتن " و هدف از این همه پنهان کاری فقط گرفتن مطالبات بود و بس به هرحال پول بیشتر دادن جوری که فقط بفکر جدایی هست منم به ایشون حق میدم که اختیار دست خودشه ولی باید زودتر اعلام میکرد تا باشگاه از این بلاتکلیفی خارج میشد بهترین گزینه هم امپراطور هست هم با لیگ ایران اشناست وهم با فولاد بهترین نتیجه رو گرفته و هم تنها مربی بوده که در لیگ پرسپولیس رو شکست داده که نشان از علم بالای ایشون هست لطفا به مربی جدید اعتماد کنید همونی که حتی با کسر 6 امتیازم قهرمان شد با ارزوی موفقیت برای پرسپولیس
۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۹:۱۵
پاسخ
46
18
efi
آقای برانکو اینو بدون که پرسپولیس از تو خیلی بزرگ تره خوب نیست سر بزرگ ترتو شیره بمالی مرد
۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۶:۲۴
پاسخ
37
17
رضا
صادقانه بخواهیم بگیم هدف ایشون تیم ملی بود وقتی محقق نشد به فکر جدایی افتادن.
۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۱:۲۸
پاسخ
53
18
kazem
برانکو خط قرمز ماست
۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۳:۴۵
پاسخ
11
38
پرسپولیس ایران، نه استقلال تهران
پس استقلال چطور پول شفر و ماچونی رو داده که شما نمیتونید
۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۱:۲۱
پاسخ
9
47
استراشاه«جونی»آمد،فرانکو الفرار
تاریخ فراموش نخواهد کرد،منت کشی را
۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۶:۵۰
پاسخ
59
13
محمد
هیچ ادم عاقلی نقدرو ول نمیکنه ونسیه رو بچسبه باید به برانکو حق داددراین چندماه بارها برای طلبش نامه نوشت اینها هم بیخیال حالا که فهمیدند این توبمیری ازاون توبمیری هانیست ازترس هوادارهابه تکاپو افتاند که ماپول رواماده کردیم واگر روزی برانکو نیامدهوادارها ازچشم اینها نبینند درصورتی که هوادارها همه چی رومیدونند ولی متاسفانه کاری از شون برنمیاد تازمانی که باشگاه خصوصی نشود داستان هرسال همینه ادمین عزیز ممنون
۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۸:۳۸
پاسخ
3
39
سجاد
یکی لطفا بگه تیم پرسپولیسی که نه از اسپانسر بدهی داشت نه اسپانسر اونقدر پول چطور این حجم بدهی رو نقد فراهم کرد؟ و حتی پیش پرداخت رو؟ متوهم ماییم درسته درسته
۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۳:۱۶
پاسخ
322
97
مهریار
چون اعلام نکرده بودندکه از اسپانسر طلب ندارن میدونی یا شما ریز آمار رو دارین؟.چی میشه استقلال با دادن نزدیک به ۴۰میلیارد به شش بازیکن خارجی و شفر از همه جا طلب داره ولی پرسپولیس که تازه دو میلیون دلار هم از کنفدراسیون فوتبال آسیا گرفته و این همه پول اضافی هم خرج نکرده پول نداره
۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۲۹:۱۷
3
37
برانکو کبیر
خواهشا ساده باور نباشید! پولی وجود نداره! میگن بیا بگیر ببر!! میشه بگید برانکو چطوری اونهمه پول رو باید ببره؟!! برانکو مگه بچه است؟!!
۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۳:۵۹
1
30
میلاد
از همونجا که استقلال قراردادهای میلیون دلاری شفر و پنج بازیکن خارجی زو پاس کرد و با مربی میلیون دلاری اینترمیلان قرارداد بسته و پیش پرداخت داده
۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۶:۵۱
4
26
علی صالح
هوادارا باید متحد شن یه کاری کنن عربم بره مدیر بی لیاقت نمیخایم
۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۰:۱۱
پاسخ
44
266
Pejman
کاملا درست میگی شما.تماشاگرها باید همه جا خواهان رفتن عرب و نبی و محسن خلیلی بشن.پرسپولیس دیگه هیچ پیشکسوتی نداره که محسن خلیلی بشه سرپرست؟امیدوارم اشتباه کنم ولی یا سهوا یا عمدا محسن خلیلی هم توی بازی عرب و نبی هستش!!!!!!!!!!!!!
۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۳:۴۰
0
33
سرخ فام
پرسپولیس از همه بزرگ تره حتی از برانکو
۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۱:۱۲
پاسخ
64
236
Majid تاجی
بد سوختینا خخخخ
۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۱۹:۲۰
41
4
۶در۴تقلال
آقای عرب جمع کنیدبریدماهواداران خواهان استعفات هستیم دسته جمعی اعصاب برای مانذاشتی برو
۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۱:۱۱
پاسخ
33
240