عرب: حضور برانکو در تیم ملی اصلا مطرح نیست/ نامه زدیم تا بدهی‌ها از طریق فیفا پرداخت شود

عرب: حضور برانکو در تیم ملی اصلا مطرح نیست/ نامه زدیم تا بدهی‌ها از طریق فیفا پرداخت شود

2596
20:20
15 فروردین 1398
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: روز گذشته با برانکو جلسه داشتیم و اصلا حضور او در تیم ملی مطرح نیست و ما تایید نمی‌کنیم.

به گزارش وبسایت نود، ایرج عرب پس از برتری ۲ بر صفر پرسپولیس مقابل پیکان اظهار داشت:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بعد از دربی بازی مهمی بود که پیروز شدیم. نتیجه این دیدار برایمان مهم بود چون از حریفان پیش افتادیم و خوشحالیم.

وی در مورد تمدید قرارداد برانکو این‌که آیا او به تیم ملی می‌رود یا خیر، گفت: شب گذشته با برانکو جلسه داشتیم و اصلا این مسائل وجود ندارد و ما هم تأیید نمی‌کنیم. در مورد مطالبات او هم باید بگویم ما طلبی از فیفا داریم و نامه زدیم که حدود ۶۰۰ هزار دلار آن را به حساب برانکو واریز کنند تا مشکلات حل شود. یک پلن دو هم داریم که از فدراسیون کمک خواستیم تا پیگیری کند. بخشی از پول مانده را به دو بازیکن سابق که از قبل شکایت کرده‌اند بدهند و اگر این اتفاق بیفتد، مشکلات ما تا حدود زیادی حل می‌شود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد مطالبات پیشکسوتان این باشگاه گفت: بخشی از مطالبات پرداخت شده و بخشی هم قسط‌بندی شده است. ان‌شاءالله که در این زمینه مشکلی نداریم.

عرب در مورد مالکیت ساختمان‌های استقلال و پرسپولیس و این‌که احتمالا این دو تیم به بخش خصوصی واگذار می‌شوند، گفت: باید ابتدا کارشناسی شود که چقدر از پول ساختمان پرداخت شده است. بخشی از اسناد در فدراسیون است و به خاطر این‌که طلبکاران ساختمان را مصادره نکنند در حال حاضر به اسم فدراسیون است که باید تغییر مالکتی دهد. ما معتقدیم که این ساختمان‌ها برای پرسپولیس است.

وی ادامه داد:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در مورد خصوصی‌سازی از اقدامات اخیر اطلاع ندارم و خودشان گفت‌وگو می‌کنند.

1004

نظرات کاربران
علی
واقعا مدیر عامل اینقدر محافظه کار بهتره بره چرا اختلاف پرداختی بین استقلال و پرسپولیس رو نمیگید . خرج استقلال رو امسال همه دیدیم
۱۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۶:۱۱
پاسخ
1
12
عشقممم نیمار
اگ نام برانکو ..برای تیم ملی ..مطرح نیس.. پ چرا سرمربی تیم ملی تعیین نمیکنن هی دارن صبر میکنن ک لیگ تمام شه ؟؟؟:-) دروغ 13 !!!:-)
۱۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۹:۵۷
پاسخ
18
2
منطق
اقای عرب!!یه مربی چیکار باید بکنه برای یه تیم؟؟ مربی ای ک عملا تینش رو درچهارفصب گذشته ب قهرمانی رسونده چرا باید بری دریافت حق وحقوق مسلمش دو بار نامه اعتراض آمیز بنویسه؟؟؟؟ اگه مدیر لایقی بودی باید الان قرار داد5ساله با برانکو منعقد ودستمزد دوسال اینده ش در حساب بانکیش واریز شده میبود 《گرو منشا نیومایر،طارق همام،پاتوس،ایسما،تبریزی》هزینه ی انتقالشون دستمزد3سال برانکو ئه چطور وقتی اسپانسر مشترکه،،ودرحالی ک درامد پرسپولیس از جام باشگاه های فصل قبل بیش از دومیلیون دلار بوده!!استقلال میتونه براحتی هزینه کنه،،بازیکنمون رو ک بدلیل بالارفتن دلار نتونتیم تمدید کنیم رو هم میگیره!!گزارش مالی ای ک قرار بود ارائه کنید پس چی شد؟؟؟
۱۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۶:۲۶
پاسخ
1
18
پرسپولیسی
به نظر بنده حقیر فدراسیون اخر فصل برانکو رو به عنوان سر مربی تیم ملی ایران معرفی خواهد کرد دلیلش هم اینه لفت میدن اینقدر
۱۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۹:۳۴
پاسخ
49
11
فدائی
اقای مدیر عامل تیمی ک دو پنجره محروم بوده چرا نمیتونه پول مربیشو بده اون وقت استقلال با کلی خرید حقوق شفر رو سر وقت پرداخت میکنه
۱۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۶:۲۷
پاسخ
6
69
06
اگه این مدیریت کردنه که من بهتر از شما مدیریت میکنم آقای عرب، یعنی چی که از طریق فیفا پرداخت میکنیم؟! اگه نمیتونین تیم رو مدیریت کنین جمع کنین برید، زودتر مطالبات رو از طریق اسپانسر پرداخت کنین، اسپانسر کلی بدهی به پرسپولیس داره
۱۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۷:۲۰
پاسخ
8
72