عرب: درخواست برانکو برای فسخ قانونی نیست/اصرار داریم او در پرسپولیس بماند!

عرب: درخواست برانکو برای فسخ قانونی نیست/اصرار داریم او در پرسپولیس بماند!

25323
09:31
27 خرداد 1398
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت:درخواست برانکو قانونی نیست چرا که فسخ قرارداد باید با رضایت ما باشد که ما راضی نیستیم و رضایت نمی‌دهیم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، ایرج عرب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره خبر قرارداد برانکو ایوانکوویچ با باشگاه الاهلی گفت‌: ما پول آقای برانکو را روز چهارشنبه آماده کردیم و به او نامه دادیم پول شما آماده است.او به ما شماره حسابی داد که متعلق به دخترش بود اما این شماره حساب ایراد داشت. و به او اعلام کردیم با توجه به شرایط تحریمی که وجود دارد به صورت نقدی می‌توانیم این پول را در امارات به شما بدهیم. به او اعلام کردیم که شنبه صبح می‌تواند این پول را دریافت کند. ارز این پول آماده شد و ما مطالبات او و همچنین پیش پرداخت فصل آینده او را آماده کردیم و حتی پول دستیاران هم آماده شد و ما هیچ مشکلی برای پرداخت مطالبات او نداشته و نداریم.

وی ادامه داد: نامه‌ای دیروز از سوی آقای برانکو به باشگاه آمد که در آن عنوان شده بود من کارم را در پرسپولیس انجام دادم و می‌خواهم در فضای دیگری کار کنم و اگر می‌شود رضایت دوطرفه برای فسخ قرارداد بدهیم اما ما با او قرارداد داریم و همه کارشناسان حقوقی هم که به باشگاه آمدند مورد مشورت قرار گرفتند و اعلام کردند که این قرارداد کاملا پابرجاست و با توجه به نامه‌ای که به او دادیم این قرارداد باید ادامه پیدا کند. با توجه به خدماتی که برانکو به باشگاه داشت و رضایتی که ما از او داشتیم از او خواستیم که کارش را با پرسپولیس ادامه دهد و به توافقاتی که انجام شده پایبند باشد. مجدانه تلاش کردیم تا مطالبات او پرداخت شود.

عرب در ادامه گفت‌وگوی رادیوی خود با رادیو ورزش در خصوص اینکه برانکو مربی محترمی است و همه او را به خاطر شخصیتش دوست داشتند اما او نمی‌خواهد با پرسپولیس ادامه دهد و حتی عکس‌هایی از حضور او در اتریش در کمپ الاهلی منتشر شده، و بهتر است این مسئله به صورت مسالمت آمیز حل شود چرا که نمی‌شود او را به زور در پرسپولیس نگه داشت، تصریح کرد: ما یک شرکت دولتی هستیم و باید همه چیز از نظر حقوقی پیگیری شود.ما تابع مقرراتی هستیم و طبق مقررات او قرارداد دارد و باید به تعهدات انجام شود. ما حتی سه روز زودتر مطالبات برانکو را آماده کردیم و الان هم آماده پرداخت هستیم اما او با ما قرارداد دارد.

وی در پاسخ به این سؤال که برانکو نخواهد در پرسپولیس بماند آنوقت چه خواهید کرد، گفت:ما اصرار داریم این قرارداد اجرایی شود. آنچه که مشخص است این است که حق با باشگاه پرسپولیس است.

عرب در پاسخ به این سؤال که آیا از برانکو شکایت می‌کنید، ادامه داد: در واقع باید بگویم درخواست برانکو قانونی نیست چرا که فسخ قرارداد باید با رضایت ما باشد که ما راضی نیستیم و رضایت نمی‌دهیم. ما همچنان در حال رایزنی هستیم تا ببینیم برنامه او چیست. ما دنبال این هستیم که برانکو بماند.

وی درباره اینکه به فکر جایگزین برای برانکو هستید یا نه، گفت:‌ما الان به قرارداد با برانکو فکر می‌کنیم و او تا فردا فرصت دارد پولش را از پرسپولیس بگیرد. ما با هم حرف رسمی زدیم و تا زمانی که موعد توافقات سپری شود به هیچ چیزی فکر نمی‌کنیم.

وی درباره اینکه با خود برانکو صحبت کردید یا خیر،‌گفت: او در مسافرت است! ظاهرا با خانواده به سفر رفته است! به همین دلیل امکان تماس برقرار نشد. ما از طریق ایمیل به صورت مرتب با برانکو در ارتباط هستیم و نامه‌ای که برای او زدیم هنوز به ما پاسخ نداده است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره اینکه تکلیف سرمربی این تیم چه زمانی مشخص می‌شود ادامه داد:‌ آنچه وکیل او گفت تا روز سه‌شنبه همه ما فرصت داریم همه این مسائل حل شود. ما همه تلاش‌مان را می‌کنیم این مسائل حل شود.ما طبق قانون باید مقررات را انجام دهیم و تا فردا وکیل او فرصت دارد بیاید و پول را بگیرند تا ادامه فعالیت دهند. ما حتی برای برانکو بلیت برگشت گرفتیم و او باید 5 تیر به ایران برگردد. او لیست بازیکنانش را به ما داده و با گرفتن بلیت برگشت و لیستی که به ما ارائه داد شبهه‌ای برای بازگشت او نداشتیم.

عرب درباره اینکه فکر کنید امروز چهارشنبه است و برانکو اعلام کرده دیگر به تهران نمی‌آید در این صورت شما چه می‌کنید، گفت: آن زمان باید جلسه فوری هیأت مدیره را تشکیل دهیم و درباره آن تصمیم بگیریم.

وی در مورد اینکه جانشین احتمالی برانکو چه کسی خواهد بود، افزود: فعلا به هیچ کسی فکر نمی‌کنیم چرا که شواهد و قرائن نشانه‌ای از رفتن برانکو نداشت. چرا که ما در تلاش بودیم پول را تهیه کنیم و حتی در این مدت با او مذاکراتی برای لیست بازیکنان داشتیم.حتی وقتی با بازیکنی مذاکره می‌کردیم و به مشکل می‌خوردیم با برانکو در ارتباط بودیم و به او می‌گفتیم چه اتفاقاتی رخ داده و این مسائل نشان دهنده این نیست که او نمی‌خواهد به ایران بیاید. به همین دلیل ما به جز آقای برانکو به هیچ کسی دیگر فکر نمی‌کنیم و فکر هم نخواهیم کرد.

2051

نظرات کاربران
اشکان
الان شد شرکت دولتی . طبق گفته عرب .. جمع کنید این فوتبال مسخره دولتی را
۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۶:۰۴
پاسخ
0
4
بهروز
اولا که فقط برانکو دلیل این ۴ سال نبود و ثانیا این آقای عرب هم مث بقیه مدیران فکر میکنه مردم حالیشون نیست و به شعور هوادار ها توهین میکنه آخه پول حاضره یعنی چی؟ خوب حواله کنید دیگه ۳۵ ساله آلمان هستم هر وقت هر مقدار خواستم هم به هم از ایران حواله کردم ۱-۳ طول کشیده. ولی واسه بقیه هوادار ها دیگه واقعا وقت رفتن برانکو‌بود باید زودتر به فکر جانشینش بودیم ثالثا حالا که هوادار ها مون به این شعور رسیدن که باید تیم رو تقویت کنیم نه فرد رو به همین کار حمایت از تیم ادامه بدیم و حتما حتما از ورود دوباره بعضی باصطلاح پیشکسوتهای کم دانش پر ادعا و کم پول به باشگاه جلوگیری کنیم که آفت اصلی حریفمون همینه نگذاریم به درد اونها گرفتار بشیم که سخته بخدا مثل تاجی ها چه کنم چه کنم دست بگیریم
۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۸:۱۵
پاسخ
0
2
کیروش کبیر
برانکو مثل هر فرد دیگه ای اشتباهاتی داشت ولی این اشتباهات پشت نتایج درخشانش پنهان می شد، و طرفداران پرسپولیس بعد از تصمیمهای اشتباهش می گفتن هر چی برانکو بگه و همین امر باعث شد تا مدتها باشگاه رو معطل خودش کنه، در حالیکه اگه زودتر تصمیمش رو اعلام میکرد پرسپولیس میتونست قبل از پدیده با گل محمدی قرارداد ببنده.
۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۵:۲۰
پاسخ
105
75
ali
عزیزم کیروش تموم شد شما هم بهتره ولش کنی بره.
۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۸:۳۰
1
2
Jon snow
جناب عرب وفتی بعد از دبل قهرمان وقتی بعد از هتریک قهرمانی مربی رو با دست خالی میفرستی خونش اونم بخاطر اینکه شرمنده خونوادش نباشه میره با الاهلی قرارداد میبنده تا پیش پرداخت بگیره شما برانکورو جلوی مارکو پانادیچ و بقیه دوستاش شرمنده کردی چه انتظاری داری همینجوریش به زور و بدبختی میان ایران بخوان مجانی هم کار کنن که دیگه هیچی.
۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۴:۱۳
پاسخ
30
153
محمد رضا جلالی
وقتتان را براش نگیرید به فکر کس دیگه باشید دایی قطبی
۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۳:۱۹
پاسخ
152
19
Sam
برانکو که ماه قبل با الاهلی توافق کرده بود ، برای اینکه پولشو از پرسپولیس بگیره گفت در این تیم میمانم و وقتی پولشو گرفت رسما سرمربی الاهلی شد و حالا پرسپولیس دستش تو پوست گردو موند
۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۳:۱۳
پاسخ
96
42
تراختورچی
برانکو خودش میدونه این فصل از کمکی نمیشه ووزارت پشتش نیس واسه همین داره میره
۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۲:۵۹
پاسخ
133
43
رضا فوتبالی
فقط و فقط استعفا عرب میتونه التیامی بر زخم های ما باشه. هیچ کاری نتونست بکنه، با این همه پول فیفا و ای اف سی ناشی از نتایج خوب تیم در دوران گرشاسبی، چه کردین آخه؟ من یکی که به چیزی جز رفتن عرب قانع نیستم.
۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۲:۲۶
پاسخ
17
107
سبحان
دوستان.. با اینکه خودم پرسپولیسی هستم و با برانکو روزای خوشی رو‌ تجربه کردم ولی همش یه حسی بهم میگفت تو فصل بعد پرسپولیس رو دیگه مثل همیشه سرحال نمیبینیم چون اواخر همین فصلی که گذشت دیگه همش کجدارمریض داشت نتیجه میگرفت. و راستش الان خیلی هم از این بابت ناراحت نیستم که برانکو رفته چون احساس میکنم شاید این یه شوک بشه برای بازیکنا و کل باشگاه پرسپولیس تا از این تنبلی که این روزها دچارش شدن رها شن. مثل روزی که هادی نوروزی عزیز رو از دست دادیم.. هادی با رفتنش هممونو غافلگیر و ناراحت کرد ولی دقیقا استارت درخشش پرسپولیس بعد از رفتنش خورد. منظورم اینه همه این اتفاقات رو به فال نیک میگیرم. خدا با ماست از چیزی نمیترسم.
۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۱:۲۶
پاسخ
42
58
فرهاد
فقط برید
۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۱:۱۹
پاسخ
17
68
...
چقدر مضطربه بیچاره . خود برانکو نمیخواد بمونه پیشنهاد مالی بهتری بهش شده . اگر میخواست بمونه دو روز ، دیر یا زود بی خیال پرسپولیس نمیشد . اشباع شده از هر نظر
۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۰:۵۹
پاسخ
23
44
مجتبی ازکردکوی
ای آقاهمچین میگه طبق لیست برانکومیخایم بازیکن بگیرم انگارهیچکی ندونه با۵تابازیکن توافق کردن...شماحتی یک بازیکن خوب هم نمیتونین بگیرین...همه میدونن ماموریت شماچی بوده وبه نحواحسن دارین اجرامیشه...انشالله که ناامیدکردن دل میلیون هانفرچیزی براتون داشته باشه
۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۹:۱۸
پاسخ
7
67
Football player
پول برانکو حاضر بوده اما نمیشد اونو ب حسابش بریزن. ازش درخواست کردن بیاد امارات نیومده. خب اینا مشخص میکنه برانکو دلش با تیم نیس و داره بهانه تراشی میکنه برای ترک پرسپولیس. برو اما دیگه ایران نیا. اگر هم اومدی ۴۰ میلیون هوادار نمیخوانت.
۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۸:۰۳
پاسخ
54
45
علی
شما همتون استعفا بدید از پرسپولیس دور شید بعد برید خونتون هی بخودتون بگید ما با برآنکو قرارداد داریم الان میاد.هواداراهم که مهم نیستن بازیچه شمان مثل همیشه
۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۷:۲۷
پاسخ
7
46
Mx
دوستان عزیز خودم پرسپولیسی ۶ اتیشم دلیل رفتن برانکو عرب و نبی و کاشانی نیستن. دلیل رفتنش خودشه. دقت کنین که اقای عرب نه بابامه نه دوستمه نه هیشکاره ولی باید چیکار بکنه که نکرده؟؟؟؟ درسته بعضی وقتا خیلی سوتی داده و بی کفایت بازی در اورده اما شرایط اقتصادی کشور ما رو ک میدونین؟؟ طرف از جیب خودش ک نمیتونه پول بده وقتی درامد باشگاه دست وزارت ورزشه این باید چیکار کنه. برانکو که عید فطر با الاهلی بسته فقط فشار اورد ک پولشو بگیره. الانم پرسپولیس نباید با فسخ برانکو موافقت کنه و باید ازش شکایت کنه.(مث قضیه طارمی و ریزه اسپور) هم الاهلی محروم شه هم برانکو. هم ی پولی دست پرسپولیسو بگیره. اقای برانکو فصل بعد زمانی که از تیمت انداختنت بیرون توی پرسپولیس جایی نداری. یادمون نمیره برا پول با هوادارا چیکار کردی.
۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۲:۰۹
پاسخ
36
37