عرب: در باشگاه ما بحث حضور برانکو در تیم ملی مطرح نشده است

عرب: در باشگاه ما بحث حضور برانکو در تیم ملی مطرح نشده است

1913
13:01
23 فروردین 1398
ایرج عرب، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: در ظاهر همه چیز خوب است، ولی در باطن ما سختی‌هایی را تحمل می‌کنیم و مسائلی در باشگاه مطرح است که دیده نمی‌شوند.

به گزارش وب سایت نود، ایرج عرب، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگوی تلفنی با برنامه «ورزش و مردم» درباره شرایط پرسپولیس پس از کسب پیروزی در دربی و مقابل الاهلی عربستان در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: ما بعد از برد دربی و پیروزی مقابل پیکان در لیگ برتر، در آسیا هم خداراشکر یک نتیجه خوب گرفتیم و با پیروزی مقابل الاهلی عربستان به کورس قهرمانی برگشتیم.

او درباره این موضوع که گفته می‌شود تیم پرسپولیس بحران مالی دارد، عنوان کرد: تیم به لحاظ فنی به همت مدیران باشگاه، کادرفنی، بازیکنان و حمایت همه جانبه هواداران خوب پیش می‌رود، ولی صادقانه بگویم وضع‌مان خیلی خوب نیست. البته ما همیشه در مصاحبه‌ها با جنبه مثبت صحبت می‌کنیم.

«درآمد ما ثابت است و هزینه‌ها متغیر است.»، عرب با بیان این جمله خاطر نشان کرد: در بحث ارزی و ریالی ما دچار نوسان هستیم. نمونه آن هم همین بازی با الاهلی که در امارات انجام دادیم و 10 برابر برای ما هزینه داشت. در این بازی باید برای هزینه‌های‌مان یک عدد بسیار کوچک پیش‌بینی می‌کردیم که با برگزاری بازی در خارج از کشور هزینه ما 10 برابر با توجه به قیمت ارز شد. الان این مبالغ را از کجا باید تأمین کنیم؟ باید یک جای دیگر را جایگزین کنیم که برای ما مشکل‌ساز می‌شود.

وی تصریح کرد: ما سعی می‌کنیم با درآمدی که داریم هزینه‌ها را مدیریت کنیم، خیلی هم صرفه‌جویی کردیم. علی‌رغم اینکه سعی کردیم مشکلی برای تیم پیش نیاید. برای همین بازی هم بهترین شرایط را با انتخاب هتل پنج ستاره و پرواز خوب مهیا کردیم. در ظاهر همه چیز خوب است، ولی در باطن ما سختی‌هایی را تحمل می‌کنیم و برای همین بازی با الاهلی کار مشکلی داشتیم، مسائلی است که در باشگاه مطرح است، ولی دیده نمی‌شود. مشکلات هست و ما هم استثناء نیستیم. ما یک درآمدی از اسپانسر داریم، ولی هزینه‌های زیادی داریم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره موضوع حضور برانکو گفت: ما همیشه گفتیم که موضوع حضور برانکو در تیم ملی مطرح نبوده است. نه به ما رسماً اعلام شده و نه این موضوع را  شنیده‌ایم. همیشه گفتم که در باشگاه پرسپولیس چنین چیزی مطرح نیست. طبیعی است که از فدراسیون هم به ما چنین موضوعی اعلام نشده است. 

عرب درباره وضعیت عالیشاه گفت: این اتفاق یک موضوع درون تیمی بود و از طرف برانکو هم چیزی به باشگاه مطرح نشده است. فعلاً که امید عالیشاه برگشته است، تمرین می‌کند و مشکلی نیست.

وی درباره پنج شش هفته پایانی لیگ برتر و حساسیت مسابقات تصریح کرد: رقابت‌ها خیلی نزدیک است و همه باید حواس‌مان جمع باشد که اشتباهی صورت نگیرد تا برای‌مان مشکل‌ساز شود. هم کادرفنی و هم بازیکنان به این موضوع واقف هستند تا دقت لازم را داشته باشند و اشتباهی انجام نگیرد تا به سمت جلو حرکت کنیم. 

2051

نظرات کاربران
پرسپولیس ایران
عرب میشه بری
۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۶:۱۳
پاسخ
0
0
جی اچ
آقای عرب بجای این حرف هاحق تیموبگیروپول قراردادبرانکووبازیکنان روبده،حتی شده بزوراینکاروبکن چون یه تیمی داره علاوه برپول خودش حق تیم ماروهم خرج خودش میکنه
۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۹:۵۲
پاسخ
0
1
علی
معلومه اینکاره نیسای اقای وزیر یک فکری به حال تیم کن . این اقا فقط حواسش هست که چیزی بگه به شما برنخوره حق پرسپولیس نه اضافه نه کمتز رو بده لطفا . اسپانسر و مدیر عامل رو شما اوردی یک بام و دو هوا نمیشه
۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۲:۴۰
پاسخ
1
9
حسام
الان دیگه مطمین شدم صد درصد برانکو مربی تیم ملی میشه.هر وقت بشدت موضوعی تکذیب شد قطعا همانطور خواهد بود!
۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۷:۴۳
پاسخ
7
3
شازده آبی
مرسی آقای عرب، مصاحبه‌هات همیشه خوندنیه. . . . بهترین مدیرعامل پیروزی هستی . . . . برانکو در حد تیم ملی نیس
۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۱:۵۰
پاسخ
10
3
پرسپولیس یونایتد
نمیدونم چرا از این عرب بدم میاد. همش فکر صرفه جویی هستش در حالی که تیم ابی پوش ۶تایی ۳۰ تا بازیکن خریده و بعد اولین بردش توی اسیا ۵۰۰ میلیون پاداش میده ب بازیکناشون. اما جناب عرب هی میناله از خرج و مخارج باشگاه.. برای خودشیرینی پیش وزیر پرسپولیس رو فدا نکن جناب عرب.. پول برانکو و بازیکنارو به موقع پرداخت کن..
۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۲:۳۱
پاسخ
5
22
سرور آبی ❤
آقای ب اصطلاح مدیر حقوق شو بدین تا بمونن. بجای هرروز مصاحبه کردن حقوق ها و پاداش هارو بدین تیم وارد بحران نشه. از وقتی اومدین تیم از لحاظ مالی واقعا مشکل داره. چکار میکنین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۶:۱۱
پاسخ
6
17
۶...زیباترین عدد...
برانکو عزیز .حالا حالا در پرسپولیس میمونه ..فقط واس ماس!!!!
۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۶:۰۳
پاسخ
6
15
ابیورد سرخ
خب پس جنابعالی چه کاره تشریف دارین؟ عزیز دل از وقتی مدیر عامل پرسپولیس شدی مدام داری ناله میکنی که پول نداریم همچین میگی بازی با الاهلی هزینه پیش بینی نشده رو دستمون گذاشته که انگار روز قبل بازی گفتن برو زمین ثالث بازی کن برادر الان سه ساله که شرایط اینطوریه خب از قبل برنامه ریزی کن
۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۲:۲۳
پاسخ
2
21
کوپا امجدیه ۵۰ سال پیش
کاش اینجوری باشه که میگید. تجربه ثابت کرده در این مواقع همیشه پیش بینی ها برعکس از آب در میاد.
۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۰:۳۸
پاسخ
2
13
عشقممم نیمار
موضوع برانکو‌مطرح‌نشده‌در تیم ملی ولی با توجه ب اتفاقات بعد حذف تیم‌ملی از اسیا ..‌کاملا تابلو‌شده ک اومدن‌برانکو‌ب تیم ملی ..احتمالش خیلی زیاده و‌ب همین علته هنوز ..مربی تیم ملی ..انتخاب نشده :-P در ضمن ..من خیلی کنجکاوم‌ک‌ ببینم عالیشاه ..در بازی برگشت مقابل الاهلی عربستان ..بازی میکنه یا ن :-)
۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۶:۳۴
پاسخ
15
4
مهدی بصیری
سلام جناب عرب، برانکو تحت قرارداد شماست و کسی از نظر قانونی اجازه پیشنهاد به مربی شما رو نداره مگر اینکه شما بخواهید، ازتون خواهش میکنم کاری نکنید که بدترین مدیر تاریخ باشگاه بشید و هوادرانو مقابل خود قرار ندهید، از فدراسیون هم خواهش میکنم تیم ملی را دشمن ما نکنن
۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۱:۳۰
پاسخ
2
16
قشقایی کبیر محمدان فقید
مربی بزرگ خارجی که نمیتونن بیارن ایرانی هم که مردم قبول ندارن میان برانکو یا شفررو میبرن تیم ملی که بگن ما به خواسته های فوتبال دوستان توجه کردیم و یه مربی خارجی را سرمربی تیم ملی کردیم
۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۸:۴۰
پاسخ
5
20
mohsen 919088
تا پرفسور رو از پرسپولیس نگیرند ولکن قضیه نمیشند هرچند بعید میدونم پرفسور از پرسپولیس بره ولی بازم باشگاه باید جانب احتیاط رو رها نکنه
۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۴:۵۳
پاسخ
2
11
Sj
نبایدم بشه.فرانکو در حد همین لیگ ایرانه نه بیشتر
۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۳:۴۷
پاسخ
13
5