عرب: هیچ مذاکره‌ای در کار نیست جز همکاری با برانکو

عرب: هیچ مذاکره‌ای در کار نیست جز همکاری با برانکو

10702
18:31
17 خرداد 1398
مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس گفت: با هیچ گزینه مربیگری داخلی و خارجی مذاکره نکرده‌ایم و تنها به فکر پرداخت مطالبات برانکو و همکاری با او هستیم.

به گزارش وب‌سایت نود، ایرج عرب در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس در خصوص شایعات بوجود آمده در مورد مذاکره با مربیان داخلی و خارجی اظهار داشت: حواشی موجود در شبکه‌های مجازی و اخبار در خصوص مذاکره با مربیان داخلی و خارجی را به شدت تکدیب می‌کنیم.

وی افزود: به هیچ عنوان این حواشی صحت ندارد و تنها فکر و ذکر ما تهیه منابع مالی و پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ است. ضمن اینکه با برانکو یک سال دیگر قرارداد داریم و برنامه‌های هدفمندی را برای فصل جدید تدارک دیده‌ایم.

مدیر عامل پرسپولیس در مورد مذاکره با افشین قطبی نیز تصریح کرد: اینها شایعاتی است تا فاصله‌ای ایجاد کند بین باشگاه، هواداران و برانکو ایوانکوویچ، که ما آنها را به شدت تکذیب می‌کنیم و اعلام می‌داریم؛ هیچ مذاکره‌ای در کار نیست جز همکاری با برانکو در فصل جدید رقابت‌های رسمی و رضایت خاطر هوادارانمان که در هر شرایطی ما را تنها نگذاشتند.

4416

نظرات کاربران
ققنوس سرخ
خب هرچه زودتر پولو جور کن تا هوچیگرا آخرین تیرشونم به سنگ بخوره و دست از شایعه سازی بردارند.
۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۳:۴۶
پاسخ
21
326
حمید
خودت را به هواداران با حفظ برانکو و بستن تیمی قدرتمند اثبات کن . تیمی قدرتمند تر از تیم گرشاسبی و طاهری.هواداران هم دعاگوی تو خواهند بود
۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۱:۳۳
پاسخ
14
321
محمد
به عمل کار برآید/ به سخنرانی نیست جناب آقای عرب اگر دستور گرفتی برانکو رو فراری بدی بدون و آگاه باش قبل از برانکو خودت رفتنی میشی! یکبار برای همیشه موضوع رو روشن کنید: چطور اسپانسر ما و استقلال مشترکه ولی اونا اول فصل 30 بازیکن جدید گرفتن، بین فصل هم میلیاردی بازیکن گرفتن و میلیاردی با بازیکن و مربی فسخ کردن، الان هم دارن مربی جدید میلیاردی میگیرن، ولی پرسپولیس نمیتونه بدهی چند سال قبل سرمربیش رو بده؟ موضوع چیه واقعا؟ چرا جرئت ندارید این موضوع رو شفاف عنوان کنید و چرا هیچ رسانه ای این مورد رو شفاف سازی نمیکنه؟
۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۷:۰۰
پاسخ
24
302
RED MRE
ان شاءالله ان شاءالله که همینطوره،جناب عرب حفظ میراث بسیار بسیار ارزشمندی به شما سپرده شده،خواسته هوادارا اینه که از هر طریق ممکن حافظش باشید.
۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۶:۱۶
پاسخ
17
212
مهدی
این مدیریتی که از شما دیدیم هر اتفاقی احتمالش هست
۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۴:۵۶
پاسخ
10
180
دخی استقلالی
خسته نشدی انقد مصاحبه میکنی؟حالا خوبه کسی تورو‌قبول نداره:)))
۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۰:۴۷
پاسخ
212
33
پرسپولیس یونایتد
تو ک نمیتونی قراردادش رو تمدید کنی حدقل دستمزد فصل قبلش رو بده تا این یک سالی که قرارداد داره بمونه.یاد طاهری و گرشاسبی بخیر که بهترین بودن
۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۷:۳۵
پاسخ
12
195