عرب: پرسپولیس حساب ارزی ندارد/ از فیفا خواستیم پاداش ما به حساب برانکو واریز شود

عرب: پرسپولیس حساب ارزی ندارد/ از فیفا خواستیم پاداش ما به حساب برانکو واریز شود

4526
13:23
04 فروردین 1398
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: به فیفا نامه‌ای ارسال کردیم تا پاداش ما از حضور بازیکنان در جام‌جهانی را به حساب ارزی آقای برانکو واریز کنند چون ما حساب ارزی نداریم.

به گزارش وبسایت نود، به نقل از فارس، ایرج عرب در خصوص نامه برانکو ایوانکوویچ به این باشگاه برای پرداخت مطالباتش قبل از سفر به کرواسی گفت: آقای برانکو قبل از سفر به کرواسی نامه برای دریافت مطالباتش به ما داد اما ما برای پرداخت پول او و دستیارانش منتظر واریز پاداش حضور بازیکنان پرسپولیس در جام‌جهانی از سوی فیفا بودیم اما به دلیل نداشتن حساب ارزی این پول از سوی فیفا به حساب ما واریز نشد.

وی ادامه داد: در همین رابطه نامه‌ای به فیفا ارسال کردیم و به آنها گفتیم که ما حساب ارزی نداریم  اما از آنجایی که آقای برانکو دارای حساب ارزی است، از فیفا خواستیم تا پول پاداش ما از جام‌جهانی را به حساب سرمربی تیم ما واریز کنند تا با این کار هم پاداش‌مان را از فیفا بگیریم و هم بتوانیم بدهی خود را به آقای برانکو  ودستیارانش بپردازیم.

عرب در ادامه گفت‌وگو با خبرگزاری فارس افزود: ما به آقای برانکو اعلام کردیم اگر فیفا تا 20 روز دیگر این پول را به حساب او واریز کرد که هیچ اما اگر این اتفاق رخ نداد ما خودمان تا 20 روز دیگر مطالبات او را خواهیم پرداخت. البته باید این را بگویم که ما حدود دو ماه قبل بخشی از مطالبات کادر فنی را دادیم و امروز هم سعی می‌کنیم بخش دیگری از این مطالبات را بپردازیم. البته ما پول کادر فنی را قبل از عید آماده کرده بودیم اما زمانی که این پول آماده شد مربیان ما راهی کرواسی شده بودند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ادامه داد: تمام تلاش خود را خواهیم کرد که تا یک ماه آینده با کادر فنی تیم بتوانیم از نظر مالی تسویه کرده باشیم تا مربیان ما بتوانند بدون دغدغه به کارشان بپردازند اما همانطور که گفتم ما نامه‌ای به فیفا زدیم و منتظر این هستیم که آنها این پول را به حساب ارزی آقای برانکو واریز کنند.

1004

نظرات کاربران
عشقممم نیمار
بهونه ها برای شکست در دربی داره جور میشه :-)
۰۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۳:۵۷
پاسخ
23
6
آریا
اینم از اون کارای عجیب ما ایرانیاس. خدای نکرده اگه برای برانکو اتفافی بیفته اووخت برای گرفتن این پول باید از هفت خوان رستم گذشت! بعدشم تا الان مبالغ ارزی باشگاه چطوری جابجا شده؟ باید ب حال مدیریت ورزش کشور تأسف خورد...!
۰۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۴:۲۵
پاسخ
3
53
گروهان سرخ
فرار نکنه....
۰۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۰:۲۶
پاسخ
56
7
رضا
اون که کار شما بود کارهای خودتون رو به مت نسبت ندین
۰۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۸:۳۳
2
9
مرتضی
اگر دوچرخه بود یک نامه به وزیر میزد و تسویه کامل میشد
۰۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۴:۱۸
پاسخ
8
62
ARYOBARZAN
برانکو همونیه که بعد جام جهانی بخاطر بدهی مالیاتی ایران نیومد حتی زمانی که سرمربی الاتفاق عربستان بود و با استقلال بازی داشتن ایران نیومد
۰۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۴:۵۷
پاسخ
69
11
محمدرضا
اصلا کلمه حرفه ای به گوشتون خورده؟ پول باشگاه به حساب مربی؟
۰۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۳:۲۲
پاسخ
2
45
شهربابک
خوبه فدراسیون نمی تونه پولمون بده شیشتقلال
۰۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۶:۳۸
پاسخ
7
47
آریا
دست پیش میگیرید پس نیفتید... جعل و کارای غیرقانونی تخصص شماس. ضمن اینکه سهم استقلال از فیفا خیلی از 2زار دهشاهی شما بیشتره.
۰۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۱:۴۳
12
5
ایوب قرمز خورموج
دلیل این مصاحبه چیه آقای عرب اصلا لازم نبود این مسائل بیان بشه
۰۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۰:۵۶
پاسخ
1
39
علی
شما که یک ملی پوش داشتید!!!
۰۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۸:۰۰
پاسخ
42
5
tohid365
بازیکنانی که توی یکسال اخیر تو ترکیب تیم بودن رو حساب میکنند
۰۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۴:۵۱
0
8
علی مشهدی
بیرانوند طارمی امیری اینا میشه یکی؟ احتمالا میگی طارمی از الغرافه اومد بله درسته ولی زمان انعقاد قراردادش با الغرافه شرط شده بود که پاداش حضورش در جام جهانی به پرسپولیس برسه
۰۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۵:۳۴
4
12