عزت‌اللهی: امیدوارم شرایط مثل قبل از جام جهانی نباشد

عزت‌اللهی: امیدوارم شرایط مثل قبل از جام جهانی نباشد

1106
16:19
18 مهر 1397
سعید عزت‌اللهی هافبک تیم ملی فوتبال ایران ابراز امیدواری کرد که شرایط تیم ملی در آستانه جام ملت‌ها همانند پیش از جام جهانی نباشد.

وبسایت رسمی برنامه نود - سعید عزت‌اللهی هافبک تیم ملی فوتبال ایران ابراز امیدواری کرد که شرایط تیم ملی در آستانه جام ملت‌ها همانند پیش از جام جهانی نباشد.

به گزارش وب سایت نود، سعید عزت‌اللهی در حاشیه تمرین امروز تیم ملی در جمع خبرنگاران گفت: برای مسابقات جام ملت‌ها آماده می‌شویم و این دومین اردوی‌مان است. لژیونرها هم به تیم اضافه شدند و امروز در تمرین گروهی شرکت می‌کنیم و مثل همیشه هدفمان این است که بتوانیم به ایده‌آل‌ترین حد آمادگی برسانیم.

او درباره بازی دوستانه روز سه شنبه آینده با بولیوی عنوان کرد: بولیوی تیم خوبی است و امیدوارم بتوانیم حداکثر استفاده را ببریم.

عزت‌اللهی درباره این موضوع که بازیکنان تیم ملی مدت زمان زیادی است که کنار هم کار می‌کنند، اظهار داشت: قطعا همینطور است، مربی که بالای سر ماست نزدیک به 8 سال است که در ایران با کار می‌کنند. بازیکنان بزرگی در تیم ملی کار کردند. اسکلت تیم اسکلتی است که در این 8 سال تغییر کرده ولی ساختار و روند کار تیم تغییر نکرده است. روند تکنیکی و تاکتیکی تیم مثل قبل است. امیدوارم تا جام ملت‌ها بتوانیم به مرز آمادگی کامل برسیم.

هافبک تیم ملی فوتبال درباره حضور رقبای قوی در جام ملت‌ها گفت: همانطور که می‌دانید تیم‌های ژاپن، کره و... بازی تدارکاتی زیادی دارند و با صددرصد آمادگی می‌آیند. امیدوارم از الان کنار هم باشیم و اینطور نباشد که مثل جام جهانی در یک ماه آخر بگوییم تیم ملی نیاز به همدلی و هماهنگی دارد. از همین امروز هم شروع کنیم دیر نیست. اگر ایران بعد از چند سال قهرمان جام ملت‌ها شود برای همه هموطنان‌مان خوب است. همه ایرانی‌ها چه در داخل و چه در خارج به این مسئله افتخار می‌کنند.

 

2051

نظرات کاربران
هومن
در جوابhp حالا که عزت الهی حرف از امکانات زد شد بهانه گیری؟؟؟؟ بعد حرفای سید جلال میشه حرفای منطقی؟؟؟؟ من نمیدونم اگه باخت به عراق نبود شماها میخواستید چی بگید تازه باخت به عراق شرف داره تا باخت به قشقایی
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۲:۲۴
پاسخ
9
18
hp
باز بهانه گیریا شروع شد. آقایون اینجا همینه شرایط. کمی بهتر یا بدتر. مگه آلماینم یا فرانسه که همه چیز فوتبالمون درست باشه! چه انتظاراتی دارید؟ حالا شما جلوی تیمهایی مثل سوریه و عراق کم نیارید!! ظاهرا نتظار فینال و قهرمانی هم ندارن ازتون فدراسیونی ها! چون قراره با رفتن به نیمه نهایی هم قرارداد آقای کی روش تمدید بشه! چه افتخاری! بعدا میتونیم بگیم در فلان سال ما رفتیم نیمه نهایی!!!
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۵:۰۶
پاسخ
20
9
B25744
سلام به همه.آقایاخانمhpوقتی سطح سوادشمااینقدرپاینه وازحرفای عزت الهی بهانه گیری برداشت میکنی آدم چی بگه.منظورش آدمای مثل شماهستش که باعث دودستگی شدین میگه همه ازتیم ملی ازآلان حمایت کنیم .
۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۰:۲۲
0
7