عزیزی: رغبت نمی‌کنیم بازی‌های سیاه جامگان را ببینیم/ این تیم خجالت‌آور است!

عزیزی: رغبت نمی‌کنیم بازی‌های سیاه جامگان را ببینیم/ این تیم خجالت‌آور است!

2925
09:38
27 فروردین 1397
مدیر سازمان فوتبال مشکی‌پوشان مشهد هم رغبتی برای تماشای دیدارهای این تیم ندارد.

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیر سازمان فوتبال سیاه جامگان مشهد هم رغبتی برای تماشای دیدارهای این تیم ندارد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، خداداد عزیزی درباره وضعیت تیم سیاه جامگان برای فصل آینده اظهار داشت: به‌عنوان مدیر سازمان‌های فوتبال باشگاه یکسری برنامه‌ها نوشتم و چند مربی را کاندیدا کرده‌ایم، اما منتظر پایان فصل هستیم. از دیدن بازی‌های سیاه جامگان هم خسته شده‌ایم، چرا که تیمی شکل گرفته که رغبت نمی‌کنید بازی‌هایش را ببینید. بازی با سایپا را به مدت 30 دقیقه دیدم و فرار کردم! این تیم در حد لیگ برتر بسته نشده و خجالت‌آور است. البته هر مربی سلیقه خودش را دارد.

وی در ادامه افزود: زمانی که به تیم سیاه جامگان آمدم، عنوان کردم که کاری به امسال نداریم و قرار است طی تعامل با آقایان عباسی بتوانیم برنامه خوبی برای آینده داشته باشیم. جلسه‌ای هم با شهرداری مشهد برای ایجاد آکادمی در جنوب شهر داشتیم تا بتوانیم این بخش را فعال کنیم. مهم‌تر از همه وضعیت بزرگسالان است که پیش‌بینی کرده‌ایم درصدی از قرارداد بازیکنانی را که می‌خواهیم، بپردازیم تا تیم را خیلی زود جمع کنیم و زود هم برای فصل آینده استارت بزنیم.

مدیر سازمان فوتبال سیاه جامگان در مورد گزینه‌های هدایت این تیم برای فصل آتی عنوان کرد: قطعاً دوست نداریم از حالا نامی ببریم. چند مربی را خودم در نظر دارم، اما قرار است یک گروه فنی متشکل از خودم، مهدی مناجاتی، مهدی قیاسی، امیر حاج‌رضایی و جلال چراغپور تشکل دهیم و گزینه‌های پیشنهادی را مورد بررسی قرار دهیم. با گروه فنی هنوز صحبت نشده است و شخصاً باید صحبت کنم تا اگر دوست داشتند به ما ملحق شوند. پنج مربی را برای فصل آینده پیشنهاد کرده‌ام که باید در گروه فنی مورد بررسی قرار بگیرند.

عزیزی در ادامه در خصوص ارزیابی‌اش از لیگ هفدهم گفت: امسال لیگ خیلی جالبی نبود. پرسپولیس از مدت‌ها قبل خودش را جدا کرد و استقلال هم تیم همیشگی نبود تا اینکه شفر آمد و تحول عجیب و غریبی در این تیم ایجاد کرد. سپاهان تیم همیشگی نبود، ذوب‌آهن هم در نیم‌فصل اول نتایج خوبی نگرفت، اما با امیر قلعه‌نویی در نیم‌فصل دوم بهتر شد. در پایین جدول نیز اتفاق خاصی نیفتاد، وضعیت سیاه جامگان معلوم بود و استقلال خوزستان و نفت تهران هم وضعیت مشابهی داشته و دارند. سپیدرود اما با آمدن علی کریمی بهتر شد.

 

2051

نظرات کاربران
آیهان
آقای عزیزی لطفا سرمایه را به جای تیمداری ضعیف و اعصاب خوردکن در کارهای تولیدی صرف کنید تا جوانان بتوونن کار داشته باشن.فوتبال مشهد اصلا چنگی به دل نمیزنه و رو مخه.من نمیدونم ورزشگاه مدرن را برای چی احداث کردن وقتی قرار نیست توش بازی بشه...اگه مشکل ترافیک و امنیت بود پس چرا قبلا فکرشو نکردن...به نظر من پدیده هم سقوط کنه برای فوتبال بهتره...شما پرشورهای تیمهای شمالی را با مشهد مقایسه کنید متوجه علاقه فوتبال دوستان مشهدی میشید.واقعا حیفه امسالم سرمایه گذاری غلط انجام بشه
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۸:۰۲
پاسخ
6
20
خطاب به بالایی
نه, پدیده موضوعش فرق می کنه.... از تیمهای خوب این چند دوره بوده ولی امسال که کسر امتیاز شد دیگه نتونست کمر راست کنه اونم بخاطر بدهی های قبلی و ناکارامدی مدیران قبلی اش.
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۴:۴۶
2
7
milad.GH
با لطف و تلاشهای مسئولین گرامی سیاه جامگان هم داره راه پاس رو پیش میگیره
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۲:۰۰
پاسخ
3
11
sadegh
واقعا چه کسانی باعث خجالت تیم شدند ؟
۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۹:۴۳
پاسخ
3
13