عشوری: امیدوارم مسئولین از تراکتورسازی بیشتر حمایت کنند/ شرایط سختی در جام حذفی داریم

عشوری: امیدوارم مسئولین از تراکتورسازی بیشتر حمایت کنند/ شرایط سختی در جام حذفی داریم

1978
21:09
19 آبان 1394
بازیکن تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز گفت: تمرینات از امروز در تبریز پیگیری می شود و امیدوارم با حضور هوادارانمان نتیجه خوبی را مقابل سیاه جامگان کسب کنیم.

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز گفت: تمرینات از امروز در تبریز پیگیری می شود و امیدوارم با حضور هوادارانمان نتیجه خوبی را مقابل سیاه جامگان کسب کنیم. 

به گزارش وبسایت برنامه نود، سینا عشوری در گفتگو با خبرنگار سایت برنامه نود درباره شرایط این تیم در حال حاضر، اظهار داشت: شرایط خوبی داریم ولی ایده آل و یا بد نیست که امیدوارم مسئولین از این تیم حمایت کنند زیرا نیاز به حمایت وجود دارد. مطمئن باشید، اگر از تیم بیشتر حمایت شود، شرایط بسیار بهتری خواهیم داشت. ما از این مرحله کاری سختی داریم زیرا کوچک ترین اشتباه، منجر به حذف از رقابت ها خواهد شد.

وی ادامه داد: انشالله بتوانیم در این مرحله مقابل برنده دیدار استقلال و نفت تهران، بازی قابل قبولی را ارایه داده و به مرحله نهایی صعود کنیم. امیدوارم قهرمانی را تقدیم هواداران کنیم.

بازیکن تراکتورسازی درباره شروع دور جدید تمرینات تیمش، بیان کرد: تمرینات از امروز شروع شد که تمام تلاشمان را در تمرینات انجام می دهیم تا در ادامه مسابقات روند صعودی داشته باشیم و زحمات هواداران را جبران کنیم. آقای اولیویرا نیز فردا به تبریز باز می گردد.

عشوری درباره دیدار پیش روی تیمش مقابل سیاه جامگان مشهد در هفته دوازدهم لیگ برتر، گفت: سیاه جامگان با حضور آقای کاظمی، شرایط بهتری دارد. بازی سختی مقابل این تیم در هفته دوازدهم پیش رو داریم. انشالله بتوانیم این تیم را با نتیجه خوبی شکست بدهیم. هواداران واقعی همیشه از تیمشان حمایت کرده اند ولی یکسری افراد، حاشیه سازی هایی کرده بودند که به نظرم آنها، تراکتوری های واقعی نیستند.

بازیکن سرخ پوشان تبریزی ادامه داد: لیاقت مردم تبریز کسب عنوان قهرمانی در رقابت های لیگ برتر و جام حذفی است.

20441

نظرات کاربران
mohamad
تراکتور ستاره های هجومیش در فصل قبل بهتر و هماهنگ تر از مهاجمان این فصل هستند به طوری که فصل قبل سومین خط حمله تاریخ لیگ برتر رو به خودشون اختصاص دادند
۲۰ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۰۱:۱۸:۴۳
پاسخ
0
6