عضو اتاق فکر سایت برنامه نود شوید

عضو اتاق فکر سایت برنامه نود شوید

30193
21:51
14 دی 1394
سایت رسمی برنامه نود - ما از شما دعوت می‌کنیم یکی از اعضای اتاق فکر ما باشید. برای اینکه نظرات خود را در جلسات اتاق فکر سایت برنامه نود و در حضور عادل فردوسی‌پور مطرح کنید فقط چند دقیقه زمان نیاز دارید.

وب سایت رسمی برنامه نود- گروه سایت برنامه نود در راستای اینکه بتواند کاربرانش را هر چه بیشتر از قابلیت های سایت برنامه نود راضی کند، تصمیم گرفته تا از نظرات کابران سایت هم استفاده کند.

شما کاربران صمیمی و همراهان همیشه برنامه و سایت نود می توانید با نظرات و پیشنهادهایتان به ارتقای این وب سایت خبری-تحلیلی کمک کنید. جالب است بدانید که گروه سایت برنامه نود برای همسویی بیشتر با مخاطبانش می خواهد اتاق فکرش را با حضور کاربران سایت نود تشکیل دهد.

برای عملی شدن این طرح شما کاربران گرامی باید در این لینک ارتباط با ما، نظراتتان را درباره بهبود بخش های مختلف سایت بنویسید و کسانی که بهترین نظرات را داشته باشند، به جلسه اتاق فکر سایت برنامه نود با حضور عادل فردوسی پور دعوت می شوند. در نهایت شما می توانید در حضور تهیه کننده و مجری برنامه نود، نظراتتان را مطرح کنید و به گروه سایت نود برای بهتر شدن کیفیت بخش های مختلف وب سایت کمک کنید.

شما کاربرانی که علاقه به مشارکت در این طرح و همفکری با ما دارید در بخش وارد کردن اطلاعات هر کاربر، ایمیل و شماره تماستان را بنویسید تا برای دعوت کردن از کسانی که بهترین نظرات را دارند پل ارتباطی با شما در دسترس ما باشد.

نظرات کاربران
طرفدار90
چقدر شفاف می اندیشید شما...
۱۵ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۲:۰۴:۴۵
پاسخ
1
1
محدثه پرسپولیسی
بهترین فرصت واسه طرفدارای 90
۱۵ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۲:۰۰:۱۹
پاسخ
1
1
ارش
اقتصاد فوتبال جاش خالیه عادل جان من خیلی دوست دارم بدونم یک باشگاه بزرگی مثل مادرید درامد هاش از کجاست یا ارسنال ویا لیورپول وبایرن لورکوزن تو این زمینه هم کار کنید لطفاااا
۱۵ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۲:۰۰:۱۶
پاسخ
2
2
جهانگیر
منتظر باشین اومدم . . .
۱۵ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۱:۵۹:۳۷
پاسخ
1
1
sepehr
سلام لطفا ازش بپرسید اگه کی روش یه فرصت دیگه بهت بده تا معذرت خواهی کنی این کارو میکنی ؟
۱۵ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۱:۵۷:۲۳
پاسخ
2
0