علاقه پاریسن‌ژرمن به جذب مدافع فرانسوی بارسلونا

علاقه پاریسن‌ژرمن به جذب مدافع فرانسوی بارسلونا

2087
17:10
24 آبان 1398
ساموئل اومتیتی روزهای خوبی را در نیوکمپ پشت سر نمی‌گذارد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از اسپورت، ساموئل اومتیتی مدافع 26 ساله و فرانسوی باشگاه بارسلونا در فهرست نقل و انتقالات باشگاه پاریسن‌ژرمن قرار گرفته است.

لئوناردو مدیر ورزشی پاریسن‌ژرمن فردی است که تمایل دارد اومتیتی را با توجه به شرایط فیزیکی او به پارک دو پرنس بیاورد. اومتیتی که در سال 2016 با قراردادی به ارزش 25 میلیون یورو از لیون به بارسلونا پیوست، در دو فصل اول مدافع ثابت آبی اناری ها بود و به ترتیب در 43 و 40 بازی در تمامی رقابت ها به میدان رفت. 

با این حال، تصمیم او برای حضور در جام جهانی 2018 علیرغم داشتن مصدومیتی از ناحیه زانو، شرایط سختی را برای او از آن زمان تاکنون رقم زده است. اومتیتی فصل قبل در تمامی رقابت ها تنها 15 بازی برای بارسا انجام داد و در این فصل نیز به رغم رها شدن از بند مصدومیت، تنها 180 دقیقه برای بارسلونا به میدان رفته است. اومتیتی جایگاه خود در قلب دفاعی بارسلونا را به هموطن خود، کلمنت لنگلت واگذار کرده است.

اومتیتی تا سال 2023 با آبی اناری ها قرارداد دارد. پی‌اس‌جی در این پست عبدو دیالو و پرسنل کیمپمبه را هم در اختیار دارد اما جذب اومتیتی می‌تواند عمق بیشتری به ترکیب پاریسن‌ژرمن دهد.

7712

نظرات کاربران