علت حضور مورینیو در بازی بلژیک چه بود؟

علت حضور مورینیو در بازی بلژیک چه بود؟

6826
18:54
30 آبان 1397
ژوزه مورینیو پیروزی 2-0 بلژیک در مقابل ایسلند را از نزدیک به تماشا نشست.

وبسایت رسمی برنامه نود - ژوزه مورینیو پیروزی 2-0 بلژیک در مقابل ایسلند را از نزدیک به تماشا نشست.

یه گزارش وبسایت نود و به نقل از مترو، ژوزه مورینیو بازی بلژیک در مقابل ایسلند در لیگ ملت های اروپا را از نزدیک تماشا کرد، آن هم در حالی که هیچ یک از بازیکنان منچستریونایتد در بروکسل حضور نداشتند. برخی گزارش ها حاکی از آن بود که مورینیو قصد داشته در این مسابقه بازی توبی آلدرویرلد را زیر نظر گیرد، اما اکنون نشریه بلژیکی لاسته نیوز خبر می‌دهد هدف اصلی مورینیو از این سفر، هافبک دورتموند بوده است.

مورینیو به بلژیک رفته تا شخصا عملکرد اکسل ویتسل را زیر نظر گیرد و آماده جذب این هافبک بلژیکی در ماه ژانویه است. ویتسل در تابستان با 17 میلیون پوند از تیانجین کوانجیان در سوپرلیگ چین به دورتموند پیوست و مورینیو با افسوس نسبت به عدم اقدام برای خریداری او در تابستان، آماده است تا با ارائه پیشنهادی سودآور به زنبورها این هافبک را در زمستان به خدمت گیرد.

ویتسل 29 ساله در 17 بازی برای دورتموند 3 گل به ثمر رسانده و نقش چشمگیری در صدرنشینی شاگردان لوسین فاوره در پایان هفته یازدهم بوندسلیگا داشته است. ویتسل تاکنون در 101 بازی ملی برای بلژیک به میدان رفته و 9 گل نیز در کارنامه خود ثبت کرده است.

یکی از امیدهای مورینیو برای پرکردن خلا در پست هافبک میانی، انگولو کانته هافبک فرانسوی چلسی بود اما به نظر می‌رسد تا تمدید قریب الوقوع قرارداد کانته با آبی ها، امیدواری یونایتد برای جذب او به پایان برسد.

7712

نظرات کاربران
Omid622
چند سال پیش اشتباه بزرگی رو کرد که به جای یووه به لیگ چین رفت
۳۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۹:۰۸
پاسخ
0
20