علت خروج زیدان از اردوی رئال مادرید مشخص شد

علت خروج زیدان از اردوی رئال مادرید مشخص شد

7525
21:31
22 تیر 1398
برادر بزرگتر زین الدین زیدان در 54 سالگی درگذشت.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از مارکا، باشگاه رئال مادرید درگذشت فرید زیدان، برادر 54 ساله زین الدین زیدان را تایید کرده تا به این ترتیب علت خروج ناگهانی زیزو از تمرینات رئال آشکار شود. 

زیدان روز جمعه به شکل کاملا ناگهانی اردوی پیش فصل رئال مادرید در آمریکای شمالی را ترک کرد و دلیل آن را موضوعی شخصی عنوان کرد. حالا و با گذشت یک روز، باشگاه علت این موضوع را بیان کرده است.

فرید زیدان 54 ساله که مدتها با بیماری سرطان دست و پنجه نرم می‌کرد، بالاخره تسلیم این بیماری شد و جان باخت. زیدان نیز به همین دلیل با خروج از اردوی رئال به اسپانیا بازگشته است.باشگاه نیز در بیانیه خود با خانواده زیدان ابراز همدردی کرده است. همچنین شنیده شده لوکا زیدان، فرزند زین الدین زیدان نیز که به تازگی به شکل قرضی به راسینگ سانتاندر پیوسته، از باشگاه درخواست کرده تا با ترک اردوی کانادا، به اسپانیا بازگشته و در کنار خانواده اش حضور داشته باشد.

در مونترئال، پیش از شروع تمرین امروز (چهارمین روز از تمرینات پیش فصل رئال) به همین مناسبت یک دقیقه سکوت کردند. در روزهای غیبت زیدان در تمرینات، داوید بتونی هدایت تمرینات را به دست خواهد گرفت.

7712

نظرات کاربران
حشمت
آقای زیدان تسلیت ما را پذیرا باشید
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۱:۳۳
پاسخ
2
55
تاجی رئالی قدیمی(سلطان فقط CR7)
سرطان بیماری هزاره ی سوم که چیزی بنام رحم دردرونش وجود ندارد و نیست،امیدوارم نصیب هیچ بنی بشری نشه
۲۲ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۸:۰۰
پاسخ
1
60
بارسا
ما زیدان دوست داریم هم به خاطر فوتبالش و هم به خاطر اینکه رئال قوی میشه و لیگ بیشتر جذاب میشه. امیدوارم در روحیش زیاد تاثیر نگذاره. امیدوارم همه مریضا یه روز سلامتیشون به دست بیارن.
۲۲ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۰:۲۴
پاسخ
1
77
مارادونا
روحش شاد
۲۲ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۶:۵۳
پاسخ
1
63
هدیه
خدا بیامرزتش
۲۲ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۵:۱۳
پاسخ
1
111