علت شروع ضعیف یونایتد از نگاه سولسشائر

علت شروع ضعیف یونایتد از نگاه سولسشائر

4875
20:24
26 مهر 1398
اوله گونار سولسشائر می‌گوید نتایج ضعیف ابتدای فصل از قبل هم پیش بینی شده اند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از TheFootballFaithful، اوله گونار سولسشائر سرمربی نروژی منچستریونایتد اعلام کرده که نتایج ضعیف این تیم در ابتدای فصل قابل پیش بینی بوده اند، چرا که باشگاه به برنامه ای بلندمدت می‌اندیشد. 

منچستریونایتد با کسب تنها 2 پیروزی از 8 بازی نخست خود در لیگ برتر 9 امتیاز اندوخته و با حضور در رده دوازدهم، ضعیف ترین شروع خود در 30 سال اخیر را تجربه می‌کند. منچستریونایتد، یکشنبه در اولدترافورد در شرایطی میزبان لیورپول 24 امتیازی و صدرنشین است که غیبت پل پوگبا، داوید ده‌خیا و جسی لینگارد قطعی شده و حضور آنتونی مارسیال و آرون فن‌بیساکا هم در هاله ای از ابهام قرار گرفته است.

اکنون سرمربی نروژی منچستریونایتد بر این نکته تاکید می‌کند که هم او و هم کادر مدیریتی باشگاه برای موفقیت در آینده برنامه دارند و به ثمر نشستن این برنامه، ممکن است به قیمت نتایج ضعیف در کوتاه مدت تمام شود. او تاکید کرده که باشگاه به دنبال ایجاد تحول در ترکیب خود در پنجره های نقل و انتقالاتی آینده است و شاید رسیدن نتایج مورد انتظار، اندکی زمان بر باشد. 

سولسشائر در کنفرانس مطبوعاتی خود پیش از دیدار یکشنبه در این خصوص گفت:

"من مرتبا با اد وودوارد صحبت می‌کنم. و همان گونه که بارها گفته ام، ما واقعا یک برنامه داریم. تصمیماتی گرفته ایم که ممکن است در کوتاه مدت به ما زیان برساند اما می‌دانیم که در بلندمدت به نفع ما خواهد بود و این بخشی از همان برنامه است. 

نتایج همیشه مهم ترین چیز بوده اند. اگر نتایج و عملکرد مناسب را داشته باشیم سریع تر به جلو خواهیم رفت اما من مطمئنم که به آن نقطه خواهیم رسید. برنامه ریزی برای پنجره نقل و انتقالاتی بعدی و پنجره تابستانی همچنان ادامه دارد. باید ببینیم تیم چگونه به جلو حرکت خواهد کرد."

7712

نظرات کاربران
....
این یارو خوب بهونه ای پیدا کرده واسه نتیجه نگرفتن.کلا به ۳تا بازیکن جوون اونم چند دقیقه بازی داده خودشو زیر سایه همون دقایق مخفی میکنه.پوگبا و مارسیال و مگوایر و ماتا ماتیچ رشفورد و خیلی بازیکنای دیگه با اینهمه تجربه و حضو فیکس انگار واسه منچستر بازی نمیکنن و فقط گرینوود جیمز و چندتا جوون دیگه تمام دقایق و بازیا تو زمین بودن
۲۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۴۳:۰۷
پاسخ
5
3
Abbas mohammadi
با مصاحبه هات نشون دادی از اون مربی هایی هستی که حرف خوب بلدن بزنن و بی تاکتیک بودنشونو با حرف زدن وامید الکی دادن مخفی میکنن.
۲۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۰۵:۲۴
پاسخ
3
1
Milad
کدوم برنامه؟ چرا خودتون و هواداران رو گول میزنین؟ وودوارد خودش به تنهایی برای یونایتد معظل شده تو خودت هم بدتر از اون. به نظر من همتون باید باهم برید تا این مشکلات حل بشه
۲۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۱:۳۰
پاسخ
6
11
لیورپولی دو آتیشه‌ی دهه هفتادی
عجب بابا پس از نتایج خبر داشتی و ما نمیدونستیم. وقتی لوکاکو رو میفروشی بجاش هیچی نمیخری همین میشه. خدا نکنه اخراجت هم قابل پیش بینی باشه :)
۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۶:۲۳
پاسخ
21
13
امین
دیگه بیشتر از یه سال زمان میخواستی ، همین تیم نایب قهرمان دو فصل قبل لیگ جزیره و قهرمان لیگ اروپاست و یونتوس رو تو خونش برده بود حالا هر ویکی زمان بر دیگه این نتایج افتضاح تمامه کاش رایان گیگز مربی شده بود
۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۴:۲۲
پاسخ
8
10
یونایتدی A7
قشنگ حس میکنم میتونن جلو لیورپول از این روند بدشون خارج بشن
۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۲:۳۵
پاسخ
10
29