علوی: مطالبات کی‌روش پرداخت شد /برای پرداخت مطالبات ویلموتس باید نگاه ملی داشت

علوی: مطالبات کی‌روش پرداخت شد /برای پرداخت مطالبات ویلموتس باید نگاه ملی داشت

3286
20:53
29 تیر 1398
سخنگوی فدراسیون فوتبال گفت: موضوع پرداخت مطالبات کارلوس کی روش سرمربی سابق تیم ملی در یک فرآیند مشخص و با هماهنگی کامل انجام شد و خوشبختانه الان بدهی به وی وجود ندارد.

به کزارش وب‌سایت نود و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، امیرمهدی علوی سخنگوی فدراسیون فوتبال عنوان کرد: فدراسیون صرف نظر از سیاه نمایی گاه و بیگاه یک رسانه، در تلاش برای سامان بخشیدن به امور مختلف است.در برابر هر مشکلی،حتما راه حلی وجود دارد و هرچقدر موضوعی سخت و دشوار باشد، در نهایت قابل بررسی در چارچوب مباحث منطقی و روال طبیعی است.

وی افزود: مشکلات فوتبال می باید در مسیر خودش حل شود و بزرگ نمایی معضلات کمکی به رفع آن نمی‌کند. برای مثال،موضوع پرداخت مطالبات آقای کارلوس کی روش سرمربی سابق تیم ملی در یک فرآیند مشخص و با هماهنگی کامل انجام شد و خوشبختانه الان بدهی به وی وجود ندارد.در حالی که برخی معدود عادت دارند به دنبال هرموضوعی،مباحثی را دنبال کنند و آسمان به ریسمان ببافند ولی فدراسیون فوتبال در آرامش مسیر خود را طی می کند.

علوی تصریح کرد: فدراسیون دقیقا همین روند را در موضوع قرارداد کادر فنی جدید تیم ملی هم پیش خواهد برد.هر چند،در بحث تامین منابع مربوط به قرارداد سرمربی جدید تیم ملی و کادر وی در شرایط اعمال تحریم های ظالمانه،موضوع تنها در چارچوب فدراسیون فوتبال نیست و طبعا می باید یک نگاه ملی در بطن آن وجود داشته باشد.

4416

نظرات کاربران
Majid تاجی
پول کیروش حلالش باشه.. لیاقتش بیشتر از اینهاست و مثل برانکو دشمن تیم‌ملی نبود.
۳۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۳۲:۱۳
پاسخ
18
33
پرسپولیسی ام تا ابد
من موندم اگه تحریم هستیم فقط برای پرداخت بدهی برانکو بود پس چجوری پول کیروش رو دادند.
۲۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۰:۱۲
پاسخ
42
12
برانکوی هوچیگر هستم از عربستان. خدافس
عزیزم هنوز نفهمیدی فرانکو بخاطر چند دلار بیشتر فرار کرد؟ هنوزم فکر میکنی خودش نمیخاست بره؟ مگه مصاحبه هاشو نخوندی چجوری سمپاشی میکنه تا بین باشگاه و هواداراش تفرقه بندازه؟ با همین فرمون بزرگترین خیانت ها را به تیم ملی کردید.
۳۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۳۵:۲۷
11
18
کیومرث
کی روش هموطن ابدی من
۲۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۸:۱۷
پاسخ
11
64
انوشه
کجایی کی روش دل تنگتیم یعنی قشنگ نبودنت احساس میشه یه روزی یه تیم ملی بود که دستت بود حداقل یه برنامه مشخص میداد امسال انگار همه چی ول شده لیگ رو حواست بازم اگه بودی با زبون خودشون می گفتی و یه کاری می کردی قدرتو ندونستن فرمانده #تا_ابد_هوادارتم
۲۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۷:۰۴
پاسخ
17
91
حمایت از تیم ملی وظیفه هر ایرانی
کیروش کجایی که ببینی بعد از انتخاب ویلتموس برای تیم ملی؛ فرانکو ذات واقعی خودشو نشون داد بخاطر چند دلار بیشتر فرار کرد عربستان و قیافه ی طرفدارای پیروزی حیران و سرگردان و پشیمان بخاطر خیانت به تیم ملی دیدنی هست. افسوس که قدر تو رو ندانستیم. کیروش ایرانی تر از خیلی ها بود. کیروش بزرگ
۳۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۹:۳۴
24
44
برانکو
بله بله همچنان به نظر سی چهل میلیون طرفدار پرسپولیس بی احترامی کنید.
۲۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۹:۱۶
پاسخ
41
30
عادل
طبق آخرین نظر سنجی ها تعداد طرفداران پرسپولیس درایران به عدد 125 میلیون نفر رسید !!! هوراااااااا
۳۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۷:۰۰
5
12
Majid تاجی
اصلا بگو صد میلیون.. حرف بی سند و مدرک مالیات نداره که.
۳۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۳۳:۱۳
6
12
امین
6-7 ماه بعد . زود نیست یکم ؟
۲۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۴:۰۹
پاسخ
12
21