علوی: هفته به هفته نترس‌تر بازی می‌کنیم/ فوتبال بازی کردیم نه ضد فوتبال

علوی: هفته به هفته نترس‌تر بازی می‌کنیم/ فوتبال بازی کردیم نه ضد فوتبال

1374
20:15
05 اردیبهشت 1398
سرمربی استقلال خوزستان گفت: شاهد هستیم که تیم ما هفته به هفته بهتر و نترس تر بازی می‌کند.

به گزارش وبسایت نود، محمد علوی پس از تساوی یک بر یک مقابل نساجی اظهار داشت: بازی خوبی بود و هر دو تیم به دنبال سه امتیاز بودند، اما متاسفانه هر تیم به یک امتیاز بسنده کرد. شاهد هستیم که تیم ما هفته به هفته بهتر و نترس تر بازی می‌کند. در این بازی قدرت تیم ما به نساجی چربید.

وی ادامه داد: تیمی هستیم که همه در دفاع و حمله با هم مشارکت می‌کنند، اما به هرحال سخت است وقتی همه با هم دفاع می‌کنیم بخواهیم یک باره به فاز حمله برویم. در دفاع خوب هستیم و در حمله هم روز به روز بهتر می‌شویم.

سرمربی استقلال خوزستان در خصوص کم بازی کردن نامداری گفت: او بازیکن ملی پوش و قابلی است، اما اعتقاد دارم هر بازیکنی باید خودش را در تمرینات و فرصتی که به دست می‌آورد باید نشان دهد.

علوی با اشاره به شرایط بازی گفت: نساجی در این مسابقه عقب نشسته بود و تاکتیک آنها این بود. ما سعی کردیم فوتبال بازی کنیم تا ضد فوتبال و 70 درصد بازی هم در اختیار ما بود. وقتی تیمی عقب می‌نشیند سخت است که بتوانید گلزنی کنید.

وی در مورد اینکه جلالی از تیم استقلال خوزستان تمجید کرد، گفت: جلالی استاد من است و چیزهای زیادی از او یاد گرفته‌ام و در تیم‌هایی که بوده همیشه بازی‌های خوبی را از آنها شاهد بوده‌ایم.

1004

نظرات کاربران
احسان سعادت
صددرصد داداش محمدعلوی استادبزرگوار هرمربی حرفه ای جای شمابودسکان هدایت تیمی که قطع به یقین سقوط کننده ست رو قبول نمیکنه شماکه اولین تجربه ی سرمربی گریتون درسطح بالاترین فوتبال ایران محسوب میشه بزرگوار لیگ تموم شده یاد اون جمله ی معروف علی منصوریان میفتم هفته ماقبل آخربازی رو بادو دو کردن وگفت لیگ تازه برای ماشروع شده وتوآزادی جشن سومی رو گرفتن. ان شالله که درسال بعدودرتیم بعدیت موفق وسربلندباشی
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۸:۰۱
پاسخ
1
8
پرسپولیس یونایتد
اقای علوی سابقه بازی در پرسپولیس رو داره. ازش میخام جلوی سپاهان و اسدقلال تهران ببره تا در میان پرسپولیسی ها محبوب تر بشه
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۳:۰۹
پاسخ
4
9
عشقممم نیمار
با این چیزی ک گفتین ..هفته ب هفته ..نترس تر بازی میکنید ..فک کنم ..ترس تیمتون زمانی کلا بریزه ..ک در دسته یک حضور دارید :-) هنوز موندم ک چطوو ..قهرمان سابق لیگ ..مث اب خوردن داره میفته دسته یک ؟؟ مگ میشه ؟؟:-P انگار دارم خواب میبینم :-)
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۴:۲۳
پاسخ
6
3
گل آقا
ای کاش همین علوی را زودتر میاوردین،از وقتی سرمربی شده،اس خوزستان،خیلی بهتر و روانتر بازی میکنه.
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۹:۰۴
پاسخ
0
8