علیرضا اسدی مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران شد

علیرضا اسدی مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران شد

1567
22:30
21 شهریور 1398
بعد از جلسه امروز هیات مدیره باشگاه نساجی، دکتر اسدی به عنوان مدیرعامل باشگاه انتخاب شد.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از  روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران، امروز جلسه هیات مدیره باشگاه نساجی برگزار شد و در پایان این نشست مصوب شد علیرضا اسدی به‌عنوان مدیرعامل جدید این باشگاه منصوب و مشغول به‌کار شود.

اسدی فعالیت‌های ورزشی خود را از رشته شنا و قهرمانی در رده نوجوانان آموزشگاه‌های ایران در سال ۱۳۵۳ آغاز کرد، سپس به عضویت تیم منتخب بسکتبال آموزشگاه‌های تهران در سال ۱۳۵۶ در آمد.

وی از سال ۵۷ تا ۵۹ عضو تیم فوتبال جوانان راه‌آهن بود، سپس در سال ۱۳۵۸ به تیم ملی فوتبال جوانان ایران دعوت شد.

فوتبال را در باشگاه‌های اکباتان، راه‌آهن و همچنین در تیم بنیاد شهید به‌عنوان کاپیتان ادامه داد.

اسدی در سال‌های ۱۳۵۶ تا ۱۳۶۶ به تیم ملی فوتبال ایران دعوت شد و دو بازی ملی در کارنامه خود ثبت کرد.

وی در بهمن ۱۳۹۳ به‌عنوان دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران انتخاب شد، همچنین فصل گذشته به‌عنوان مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز فعالیت کرد.

لازم به ذکر است او پس از اخذ دیپلم رشته تجربی در سال ۱۳۶۱ تحصیلات خود را در رشته تربیت‌بدنی در دانشگاه تهران ادامه داد و پس از اتمام تحصیل در رشته تربیت‌بدنی در رشته پزشکی دکترای خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران اخذ کرد.

4416

نظرات کاربران
Wien
من نمیدونم این بابا چه هنری در مدیریت داره؟این اگه دبیر فدراسیون هم شد،بخاطر تفکرات وزارت ورزش زمان گودرزی بود که مثلا میخواستن یه نفر را بیارن،جلو کی روش عَلَم کنند و بقول معروف همآورد کی روش باشه،اما کی روش چنان ضربه فنیش کرد که حتی اگه کلاهش را در فدراسیون جا بذاره،عمرا آن طرفها پیداش بشه.فوتبال با تفکرات همچین مدیرهایی هیچوقت پیشرفت نمیکنه.
۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۵۰:۴۷
پاسخ
1
6
Msh
تبریک میگم. نه تنها کاری واسه باشگاهتون نمیکنه.بلکه.....
۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۷:۵۲
پاسخ
13
21