علیرضا جهانبخش: به هر دلیلی نتوانستیم با تیم‌های بزرگتر بازی کنیم/ می‌دانستم در اوایل حضورم در برایتون کار سختی دارم

علیرضا جهانبخش: به هر دلیلی نتوانستیم با تیم‌های بزرگتر بازی کنیم/ می‌دانستم در اوایل حضورم در برایتون کار سختی دارم

3727
22:45
24 مهر 1397
علیرضا جهانبخش، هافبک مهاجم تیم ملی فوتبال ایران از اینکه این تیم با تیم‌های بزرگتر بازی نمی‌کند، انتقاد کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - علیرضا جهانبخش، هافبک مهاجم تیم ملی فوتبال ایران از اینکه این تیم با تیم‌های بزرگتر بازی نمی‌کند، انتقاد کرد.

به گزارش وبسایت نود،علیرضا جهانبخش در مورد شرایط تیم ملی گفت:‌ حریفان ما بازی‌های بزرگی انجام می‌دهند و کارمان راحت نیست.

وی در مورد اینکه برخی می‌گویند کی‌روش دوست ندارد با حریفان قدرتمند بازی کند، تصریح کرد: این مسئله اصلاً صحت ندارد این مسئله را کی‌روش خودش همیشه می‌گوید او هم به توجه به شرایطی که برای ما وجود دارد این مسئله را قبول کرده است. به هر دلیلی که وجود دارد ما نمی‌توانیم با تیم‌های بزرگ بازی کنیم. نسبت به شرایطی که داریم همین تیم‌ها هم با ما بازی می‌کنند نکته مثبتی است. ما هم به عنوان بازیکن و مربی و کادر فنی نمی‌دانم دلیل این مسئله چیست. چند سال است تیم اول آسیا هستیم بازیکنان خوبی داریم و تیم با کیفیتی داریم. در جام جهانی هم با کیفیتی که نشان دادیم این مشخص می‌کند که ما را نمی‌توانند دست کم بگیرند.ما و کادر فنی امیدواریم بازی‌های بزرگی انجام دهیم اما متأسفانه این مسئله در این مدت اتفاق نیفتاده است.

جهانبخش در مورد اینکه مربی‌اش می‌گوید او باید با تیم جدید وفق پیدا کند و به نظر می‌رسد کارش سخت است، گفت: قطعا همینطور است. همان اول هم که به برایتون رفتم می‌دانستم شرایط سخت است. هر تیمی که در لیگ برتر انگلیس حضور دارد بازیکنان بزرگی دارد. می‌دانستم برای اینکه جا بیافتم و شرایطم بهتر شود کار سختی دارم هفته به هفته با تمرینات شرایط بهتری پیدا کردم و خدا را شکر شرایط بهتری پیدا کردم و در بازی آخر به میدان رفتم. امیدوارم این مسئله استمرار داشته باشد.

وی در مورد تغییر پستش در برایتون،‌ تصریح کرد: این یک چیز طبیعی است مربی دوست داشت از من استفاده کند ولی در پست تخصصی من بازیکنان با کیفیتی داریم. این مسئله کار را برای تصمیم‌گیری مربی سخت می‌کند چرا که دوست داشتند من بازی کنم. مهره هم پست من در این هفته‌ها عملکرد خوبی داشت و گلزنی کرد به همین خاطر من را به سمت چپ برده هر زمان که از من استفاده شود تمام تلاشم را برای موفقیت تیم می‌کنم.

 

1004

نظرات کاربران
M.hazard
والا تا جایی چه تو اخبارا هست، تو این مدت چند ساله ایتالیا ، برزیل و آرژانتین واسه بازی آماده بودن... چرا بازی نکردیم رو کسی نمیدونه اما یکی از دلایلش کیروش هست که رسما گفت این بازیا اعتماد به نفس تیم رو میگیره!! باشه... با بولیوی و ترینیدادتوباگو بازی کنید یه وقت اعتماد بنفستون از بین نره
۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۰:۰۰
پاسخ
11
9
عشقممم نیمار
انتخاب اشتباهت ..تیم برایتون بود.. چوت ب خودت‌گفتی برایتون‌نسبت ب لستر سیتی تیم کوچیک‌وضعیفیه..میتونم توش تو‌ترکیب ثابت باشم...ولی دیدی ک همه چی برعکس بود :-)
۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۶:۱۰
پاسخ
48
11
jd.dri
بازی خوبی ازت دیدیم ... مخصوصآ تو صحنه گل .... پخته تر از قبل عمل کردی .... ولی نمیدونم چرا تو چند صحنه .... بجای ارسال پاس آخر برای آزمون و طارمی که در موقعیت بهتری بودن ... شوتهای بی هدف میزدی .... حتی از گوشه های بیرون محوطه جریمه !!!!!!!!!!!
۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۲:۰۶
پاسخ
11
51
حسن
با این دوستمون موافقم. به تظر می رسید بیشتر به فکر مطرح کردن خودش بود تا موفقیت تیم ملی!!!
۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۳۵:۰۶
21
3
رائول
به هر دلیلی نتوانستیم چیه... خود کیروش گفته عمدا با تیم های ضعیف بازی کنیم بهتره
۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۱:۲۵
پاسخ
47
34
emad
اینقدر دایی جان ناپلئون بازی در نیارین ! بازیکن تیم ملی بهتر میدونه یا شما !! محشریم ما !!
۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۳:۳۲
4
16
رضا مسی
خود کی‌روش ۴ دلیل آورد دلیل آخرش رو با بزرگنمایی همه شنیدن دلایل مهمتر و اینکه همون اول گفت اگه هزینه ی بازی با پرتغال رو تامین کنین من حتما بازی میدارم و خوشحال میشم رو کسی نشنید
۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۵۳:۱۳
4
16