علی‌محمدی: استقلال ۱۰ نفره دفاع می‌کرد

علی‌محمدی: استقلال ۱۰ نفره دفاع می‌کرد

913
10:05
27 آذر 1394
وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن تیم فوتبال صبا گفت: وقتی استقلال ۱۰ نفره شد به لاک دفاعی رفت و ما نتوانستیم از فرصت‌ها استفاده کنیم.

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن تیم فوتبال صبا گفت: وقتی استقلال ۱۰ نفره شد به لاک دفاعی رفت و ما نتوانستیم از فرصت‌ها استفاده کنیم.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس ، جلال‌الدین علی‌محمدی در خصوص شکست یک بر صفر صبا مقابل استقلال اظهار داشت: بازی خوبی بود و فکر می‌کنم اگر استقلال 10 نفره نمی‌شد بازی بهتر پیش می‌رفت زیرا آنها پس از اینکه یک بازیکن‌شان اخراج شد به لاک دفاعی رفتند و ما هم نتوانستیم از فرصت‌ها استفاده کنیم.

وی در مورد اعتراض علی دایی نسبت به مهاجمان صبا مبنی براینکه نتوانستند از موقعیت‌ها به خوبی استفاده کنند، گفت: درست است فکر می‌کنم در خط حمله آن طور که باید و شاید کار نکردیم. استقلال 10 نفره دفاع می‌کرد و فکر می‌کنم روز گذشته روز خوب ما نبود.

بازیکن صبا در مورد ادامه شرایط این تیم افزود: صد درصد اینگونه نخواهد بود و حتماً جبران می‌کنیم. من هم یک فرصت را از دست دادم و نتوانستم از آن استفاده کنم که ان‌شاءالله در بازی‌های آینده آن را جبران می‌کنیم.

 

 

کد/2020

نظرات کاربران
م4ی4ث4م4
ده نفره نشد ده نفره کرد داور ثانیا موقعیت داشت مگه صبا؟سه تا شوت ک توپو بزرگراه کرج قزوین پیدا کردن موقعیته؟قبله بازی گفته بود میریم ببریم حالا سوخته خخخ
۲۷ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۱۶:۲۵
پاسخ
3
0
محسن
شما حتی یک شوت هم طرف دروازه استقلال نزدید ...احتمالا تو زمین بازی نبودی شما
۲۷ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۵۶:۲۴
پاسخ
4
0