علیپور بهترین گلزن فصل در مهمانی‌ها!

علیپور بهترین گلزن فصل در مهمانی‌ها!

5073
20:10
14 آذر 1398
علیپور هر 4 گل این فصلش را در بازی‌های خارج از خانه زده تا بهترین گلزن خارج از خانه لیگ نوزدهم باشد.

به گزارش وبسایت نود، علی علیپور در یک بازی خارج از خانه فشار گل نزدن را از روی دوش خود برداشت. علیپور در بازی امروز نمایش نسبتا خوبی داشت. علیپور ابتدا یک پنالتی گرفت و گل اول را ساخت. سپس با شوتی تماشایی هم موفق شد دروازه ذوب‌آهن را باز کند. گلی که شاید او را به روزهای اوجش برگرداند. علیپور از ابتدای فصل به دلیل اینکه قصد داشت فوتبالش را خارج از ایران ادامه دهد اما نتوانست لژیونر شود، تحت فشار قرار گرفت. هدر دادن چند موقعیت گلزنی و تبعات آن در صفحات مجازی، رابطه او با هواداران پرسپولیس را به چالش کشید. اتفاقی که باعث شد علیپور در خارج از آزادی و دور از چشم تماشاگران، نمایش بهتری داشته باشد. هر چند که در این بین چند باری هم قصد داشت با کاری خارق‌العاده هواداران را به وجد بیاورد و ضمن آشتی مجدد، به فشارها پایان دهد. اما حرکاتی مانند ضربه چیپ در دقیقه 90، به این فشار سکوها اضافه کرد و علیپور شرایط متفاوتی را تجربه کرد.

علیپور حتی بعد از هت‌تریک مقابل شاهین بوشهر هم نتوانست دل سکوها را به دست بیاورد و به نمایش پرانتقادش در بازی‌های خانگی و درخشش نسبی در بازی‌های خارج از خانه ادامه داد. هر چند که در این بین میانبرهایی مانند ارسال پاس‌های کلیدی بیشتر و خلقِ موقعیت بیشتر، به جای قرار گرفتن در موقعیت گل را هم امتحان کرد. اما در بازی امروز مقابل ذوب‌آهن یک بار دیگر توانست گل بزند تا چهار گله شود.

نکته گل‌های این فصل علی علیپور این است که هر چهار گل او خارج از خانه به ثمر رسیده است. حتی در بین آقای‌گل‌های این فصل هم بازیکنی نیست که به اندازه او در بازی‌های خارج از خانه گل زده باشد و علی علیپور بهترین گلزن مهمانی‌های لیگ نوزده است. آماری که نشان می‌دهد در صورت برداشته شدن فشارها از روی دوش او، شاید آقای گل پرسپولیس به روزهای اوجش برگردد. البته نباید از کنار این نکته هم به سادگی عبور کرد که علیپور سه گلش را در بازی با تیم قعرجدولی شاهین بوشهر زده است.

14001

نظرات کاربران
علی666
بازی دیروز عالی بود همه سرجای خودشون بودن ...جونم رادوشویچ و جونم بشار......
۱۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۳:۳۶
پاسخ
12
30
سالار
آره این همون علیپوری که ما میخوایم .امیدوارم تلاشت رو بعد این بازی صد برابر کنی تا بتونی به بهترین بازیکن لیگ امسال تبدیل بشی و فصصل آینده هم تو بهترین باشگاه های دنیا بازی کنی.من مطمئن هستم با تواضع و فروتنی که داری میتونی آقای گل این فصل هم بشی.زنده باد .
۱۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۰۵:۰۲
پاسخ
22
37
۶
کلا تیم از همون اول خوب بودو فشار اورد، کاری ک باید تو اکثر بازیا مخصوصا تو ازادی انجام بده ن بذاره نیمه دوم ک... علیپورم تو این خوب بودنا خوب کار کرد هرچند تو چندتا صحنه میتونس بهتر باشه
۱۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۹:۰۱
پاسخ
12
33
علی
شیخ دیاباته هم 4 تا گل خارج از خانه زده 3 تا به تراکتور یکی به سپاهان
۱۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۵۷:۰۶
پاسخ
8
42
قلب اردبیل به عشق پرسپولیس میتپد
برا تیمه خاص مهاجم ۴۰ میلیاردی خارجی میخره وزیر اما برا پرسپولیس مهاجم خارجی ۱۰۰ میلیونی میخرد این هست تبعیض
۱۵ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۴:۳۷
پاسخ
44
11
شازده آبی
خدا بیامرزه پدر شاهین بوشهرو :)))))))))))))))) همون داستان کوچه خلوته :)))))))))))
۱۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۲:۰۲
پاسخ
22
42
ولی۴+۶
حیف که علیپور تنهاست ...
۱۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۴:۲۸
پاسخ
16
29
با افتخار دوچرخه سواران☆☆
تو بازی با ذوبم چهار ب تک خراب کرد،ما استقلالیا از برد پرسپولیس خوشحالیم چون باعث میشه کالدرون اخراج نشه #حمایت از کالدرون
۱۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۳:۱۹
پاسخ
24
24
ستارگان سرخ ایران
علیپور جان دوباره همونی بشو که ما می خوایم
۱۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۷:۴۱
پاسخ
10
30