علی دایی: به تیم ملی فکر نمی‌کنم/ شناختی از پنجاب هند نداریم

علی دایی: به تیم ملی فکر نمی‌کنم/ شناختی از پنجاب هند نداریم

5415
16:17
22 بهمن 1397
سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: سعی می‌کنیم در شروع بازی با پنجاب هند فشار بیاوریم و از تکنیک بچه‌ها استفاده کنیم.

به گزارش وبسایت نود، علی دایی، سرمربی تیم سایپا در نشست قبل بازی تیمش برابر پنجاب هند در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا گفت: ما خودمان را برای این بازی آماده کردیم. امکان اشتباه نداریم و نباید آن‌ها را تکرار کنیم. برای تمام تیم‌ها احترام خاصی قائلیم. ما در این هفته خیلی کار کردیم و امیدواریم تا ببریم و برویم برای بازی با الریان قطر.

او افزود: به خاطر کیفیت زمین شهر قدس این زمین را انتخاب کردیم. کیفیت زمین در اکباتان فرصت را به ما نمی‌داد. این فرصتی است تا کسانی که در شهر قدس هستند به استادیوم بیایند و با حمایت‌شان ما را از تنهایی نجات دهند تا بازی‌های خوبی انجام دهیم. ما شناختی از پنجاب هند نداریم. چند بازی از فصل قبل دیدیم و این کار را خطرناک می‌کند. ما سعی می‌کنیم کارهایی که در تمرینات انجام دادیم در شروع بازی فشار بیاوریم و از تکنیک بچه‌ها استفاده کنیم.

سرمربی سایپا در ادامه اظهار کرد: ما اسم بزرگی را یدک می‌کشیم اما امکانات خوب نیست. کیفیت زمین اکباتان روی کار ما تأثیر می‌گذاشت. این باعث شد تا زمین تمرین را عوض کنیم. نامه‌نگاری‌ها بعد از مدت‌ها جواب داد و زمین تمرین تیم ما عوض شد. متأسفانه داوری‌های نامعقول در لیگ به ما ضربه زده. موقعی در یک بازی یک پنالتی یا گل سالم را نمی‌گیرند باید چه کار کنیم؟ داوری ما از فوتبال ما به غیر از چند نفر، عقب‌تر است. فدراسیون و کمیته داوران رسیدگی نمی‌کند. ما در جام حذفی به خاطر دو اشتباه داوری حذف شدیم. ما استقلال و نفت آبادان را در خانه خودشان بردیم اما این‌گونه حذف شدیم. امیدوارم در بازی‌های آسیایی این اتفاقات نیفتد. نظارت خاصی و VAR به غیر از استادیوم آزادی که تازه نصب شده است وجود ندارد. ما از امکانات فوتبال دنیا عقب هستیم. وزارت ورزش باید دخالت کند و این عقب افتادگی‌ها را رسیدگی کند چون فدراسیون درآمدی ندارد.
وی افزود: تنها چیزی که می‌تواند شادی را به جامعه برگرداند فوتبال است. شما دیدید مردم از قهرمانی وزنه برداری و کشتی به بیرون بیایند؟ در فوتبال خیلی از مسائل می‌تواند عنوان شود. تیم سایپا هم حمایت نمی‌شود اما ما تمام تلاش خود را کردیم و به اینجا رسیدیم و ما نباید این فرصت را از دست بدهیم.
او در مورد صحبت کارلوس کی‌روش در دوران حضور خود در تیم ملی مبنی بر این که دایی باید هدایت تیم ملی را بر عهده بگیرد گفت: من راجع به این مسائل فکر نمی‌کنم و فکر من بازی فعلی تیمم است تا بتوانیم در این بازی به موفقیت برسیم.

1870

نظرات کاربران
کیروش صدای حق و عدالت مردم ایران
تو را خدا بیا تیم ملی .خخخخخ
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۵:۰۰
پاسخ
42
15
کیانوش
علی دایی باید به پلاتینی نگاه کنه یعنی یا باید رییس فدراسیون بشه یا نماینده ایران در AFC .حیفه که جنین اسم و رسمی را در مربیگری استفاده کنه. به نظرم در درازمدت حتی میتونه به ریاست AFC برسه
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۷:۰۴
پاسخ
2
42
فرشاد
همه جوره به کشورت خدمت میکنی از کمک به زلزله زدگان تا فوتبال امیدوارم سرمربی بشی مرد بزرگ
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۶:۳۰
پاسخ
11
37
امیر رحیمی
امیدوارم یه مربی سطح بالای اروپایی برای تیم ملی بیارند اما اگر خواستند مربی ایرانی بذارند، به نظرم بهترین گزینه علی دایی هست
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۹:۴۱
پاسخ
28
66
Reza
کار خوبی میکنی که به تیم ملی فکر نمیکنی با این کارت بزرگترین خدمت رو به تیم ملی میکنی
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۹:۳۳
پاسخ
55
49
آرسن لوپن
دیگه تیم پنجاب هند هم شناخت و آنالیز میخواد جدیدا همینطوری با دروازه بان 11 تایی حمله کنید هم کلین شیت میبرید.
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۵:۵۷
پاسخ
46
16
ممد
شهریار باید سرمربی تیم ملی شه
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۴:۱۸
پاسخ
45
28
حقیقت
از مربیان داخلی فقط علی دایی به جامعه فوتبال جهان شناخته شده است و امیدوارم اگه یه ایرانی سرمربی بشه اون علی دایی باشه بقیه مربیا هیچ اسم و رسمی تو دنیا ندارن
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۲:۱۸
پاسخ
34
95
پرویز
خدا نگهدارت مرد. تک و تنها خودت برتر از همه سرخآبی ها هستی
۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۱:۳۹
پاسخ
42
85