علی علیپور: خوشحالم دوباره مقابل هواداران بازی می‌کنیم

علی علیپور: خوشحالم دوباره مقابل هواداران بازی می‌کنیم

2626
14:26
23 بهمن 1396
گلزن تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید این تیم دوباره در بازی‌های آسیایی فرصت بازی در زمین خودی نصیبش شده و از این بابت خوشحال است.

وبسایت رسمی برنامه نود - گلزن تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید این تیم دوباره در بازی‌های آسیایی فرصت بازی در زمین خودی نصیبش شده و از این بابت خوشحال است.

 

به گزارش وب سایت نود، علی علیپور عصر دوشنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر با نسف قارشی ازبکستان، گفت‌: خیلی خوشحال هستم که دوباره لیگ قهرمانان آسیا شروع شده است. امسال ویژگی بزرگی به نام هواداران را داریم. سال پیش نتوانستیم به خوبی و دلخواه هواداران بازی کنیم و اغلب بازی‌ها مهمان بودیم، به همین دلیل از حمایت هواداران برخوردار نشدیم.

او افزود: خوشحال هستیم که دوباره می‌توانیم جلوی هواداران بازی کنیم و این موضوع برای ما بازیکنان دلگرمی است تا بتوانیم با دست پر از زمین خارج شویم.

این بازیکن هم‌چنین درباره دفاع فشرده نسف قارشی، گفت‌: من به تنهایی در زمین بازی نمی‌کنم و همان طور که آقای برانکو گفت‌ تیم ازبکستانی را آنالیز کرده‌ایم‌. ما یک تیم هستیم و همه با هم آن چیزی که برانکو دستور می‌دهد را در زمین پیاده خواهیم کرد تا به موفقیت از زمین خارج شویم.

علیپور در پاسخ به این سوالی مبنی بر این که آیا به آقای گلی در لیگ قهرمانان آسیا نیز فکر می‌کند؟ اظهار کرد: همیشه این را گفته‌ام که هدف اولم تیم فوتبال پرسپولیس است. در کنارش می‌خواهم به هم پستی خودم نیز احترام بگذارم و اگر او موقعیت بهتری داشته باشد، پاس بدهم. همه بازیکنان پرسپولیس در وهله اول به تیم فکر می‌کنند.

 

2051

نظرات کاربران
شهربابک
۲تا گل واسشون بزار کنار
۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۶:۳۷
پاسخ
1
63
رضاsh
به امید اینکه امسال پرسپولیس موفق باشه توی آسیا و علیپور هم بدرخشه
۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۲:۰۴
پاسخ
1
66
باافتخار پرسپولیسیم
یکی میشه علیپور میگه فقط پرسپولیس یکیم میشه مث طارمی... موفق باشی
۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۷:۰۱
پاسخ
1
67