علی محمدی: ویسی بازیکنان را بر اساس شایستگی فنی جذب کرده است

علی محمدی: ویسی بازیکنان را بر اساس شایستگی فنی جذب کرده است

1721
12:57
11 تیر 1395
وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن سپاهان می‌گوید عبدالله ویسی بدون واسطه بازیکنان این تیم را جذب کرده و همه بر اساس شایستگی‌های فنی به سپاهان ملحق شدند.

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن سپاهان می‌گوید عبدالله ویسی بدون واسطه بازیکنان این تیم را جذب کرده و همه بر اساس شایستگی‌های فنی به سپاهان ملحق شدند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از ایسنا ، جلال علی محمدی گفت: پس از پایان لیگ پانزدهم باشگاه سپاهان و عبدالله ویسی برای پیوستن به این تیم صحبت‌هایی را با من انجام دادند. من از کودکی در سپاهان بودم و جو این تیم را می‌شناختم، به همین دلیل سپاهان را انتخاب کردم. می‌دانم که می توانم در سپاهان موفق شوم و با این تیم نتایج خوبی کسب کنم.

او درباره تغییرات زیاد در سپاهان و حضور بازیکنان جوان، گفت: از ترکیب فصل گذشته حدود دو سه بازیکن باقی مانده است. ترکیب تیم جوان شده و همه این بازیکنان با نظر عبدالله ویسی و بر اساس شایستگی‌های فنی جذب شدند و هیچ رابطی وجود نداشته است. به نظرم تیم خوبی آماده لیگ شانزدهم شده و می‌توانیم نتایج سال گذشته را جبران کنیم.

بازیکن سپاهان درباره شروع تمرینات این تیم و اردوی شهرکرد یادآور شد: تمرینات ما از چند هفته پیش در اصفهان آغاز شد و این روزها در شهرکرد به سر می بریم. شهرکرد به دلیل ارتفاع بالا شرایط خوبی برای برگزاری اردو دارد و در حالیکه خیلی از شهرهای ایران گرم هستند شهرکرد هوای خنکی دارد. صبح و بعدازظهر تمرین می‌کنیم تا از لحاظ بدنی آماده شویم.

علی محمدی درباره حضور بدنساز و بازیکنان برزیلی خوب در سپاهان، گفت: بدنسازمان بسیار خوب است و در تیم‌های برزیلی و عربی کار کرده است. 10 روزی است که زیر نظر او کار می‌کنیم. بازیکنان برزیلی هم از کیفیت خوبی برخوردار هستند و همین عوامل شرایط خوبی را به وجود آورده است.

او در پایان درباره اینکه آیا امیدوار است باز هم به تیم ملی دعوت شود، گفت: صددرصد به دنبال حضور در تیم ملی هستم. سپاهان پرافتخارترین تیم لیگ برتر است و می‌تواند بهتر از گذشته در این تیم دیده شود. من قبلا به تیم ملی دعوت شدم و به خاطر مصدومیتم نتوانستم به تیم ملی دعوت شوم.

 

2020

نظرات کاربران
محسن
سپاهان باشما جوون ها امسال خیلی انگیزه داره
۱۱ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۲۳:۲۸
پاسخ
2
21