علی کریمی: اگر مشکلی داشتم امروز نمی‌توانستم به میدان بروم

علی کریمی: اگر مشکلی داشتم امروز نمی‌توانستم به میدان بروم

5046
23:53
05 مرداد 1397
بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت:پس از اردوی ترکیه قرارداد نداشتم و خطرناک بود بازی می‌کردم.

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت:پس از اردوی ترکیه قرارداد نداشتم و خطرناک بود بازی می‌کردم.

به گزارش وبسایت نود، علی کریمی پس از تساوی یک بر یک مقابل پیکان در هفته اول لیگ برتر،‌گفت: بازی سخت و سنگینی برای من بود اما تلاش می‌کنم در مسابقات آینده به فرم ایده‌ال بدنی برسم.

وی ادامه داد: سبک بازی پیکان در سال‌های گذشته همین بوده آنها فوق‌العاده فشرده و دفاعی بازی می‌کنند و به دنبال ضدحمله هستند که در یک مورد هم تقریباً موفق بودند، اما ما سعی کردیم بازی را باز کنیم تا به گل برسیم، اما نشد. شرایط خوبی برای آماده‌سازی پیش‌فصل نداشتیم.

بازیکن تیم فوتبال استقلال تصریح کرد:‌به خاطر حمایت‌های هواداران تشکر می‌کنم، تیم جوانی داریم اما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا برای استقلال افتخارآفرینی کنیم آنها هم باید صبور باشند چون نیازمند زمان برای هماهنگی بیشتر هستیم.

کریمی درباره حواشی به وجود آمده در خصوص مصدومیتش و اینکه گفته می‌شد از ناحیه کمر مصدومیت بدی دارد و شاید نتواند بازی کند گفت:‌اگر اینطور که در رسانه‌ها مطرح شده است بود، امروز نمی‌توانستم بازی کنم با کمتر از 10 جلسه فیزیوتراپی که فشرده نبود و تمرین معمولی بازی کردم،‌امروز شرایط بدنی خوبی نداشتم،‌اما در ماه‌های گذشته به دلیل مصدومیت جام جهانی را از دست دادم مشکل دارم اما منعی برای بازی کردن ندارم امروز هم خدا را شکر خوب بود.

وی در خصوص اینکه پس چرا درخواست تعویضش را داشت گفت: همانطور که گفتم کمتر از 10 جلسه با تیم تمرین کردم اما سعی می‌کنم در هفته‌های آینده با فشار بیشتر به فرم ایده‌ال برسم، ان‌شاءالله که مشکلی پیش نیاید.

بازیکن تیم فوتبال استقلال درباره عدم حضورش در تمرینات استقلال بعد از بازگشت از اردوی ترکیه و اینکه آیا به خاطر اعتصاب بود،‌گفت: در واقع من تا چهارشنبه شب قرارداد نداشتم که خطرناک بود به خاطر هواداران استقلال در اردوی ترکیه همراه با تیم تمرین و بازی کردم و منتظر بودم قراردادم عملی شود چون اگر خدایی ناکرده اتفاقی می‌افتاد فکر نمی‌کنم کسی پاسخگوی من بود.

 

1004

نظرات کاربران
امیرمدام
استقلالی های عزیزلطفاصبورباشیدصبح زنده بادشب مرده بادنباشید!واقعاچرابی دانش پرتوقع وبی منطق البته ازروی عشق اظهارنظرمیکنید؟هرچی دیدین درسته اماهرچی میگین درست نیست!تمام ستون های تیم درفازهای تهاجمی وتدافعی به هردلیلی نبودن.به جاشون بازیکن هایی واقعا آینده داراماپرازاسترس وبی تجربه بازی کردن.تمرینات باتیمی کامل نبوده.قراردادها بامشکل بوده.هزاران شایعه ازطرف هواداران مدیریت غلط روغلط ترکرده.فشاربی جای شمابرای حفظ تیام وامثال نون به نرخ روزخورهایی مثل ابراهیمی وحسینی و...که درسال قهرمانی آسیا!تیم واینهمه دلسوخته ای که درتمام فشارهای اقتصادی و....دست وپامیزنن رو ول کردن رفتن مگه انقدرفقیروبدبخت بودن که اگه نمیرفتن....به خداشفرعصای موسی رونداره امااگرفقط وفقط ازشفروبازیکن ها حمایت کنیددانش وتوانش روداره شرایط رودرست کنه.هیچکس بااین نوع طرفداری شما نمیتونه روتون حساب کنه.تنهاوظیفه ماالان حمایت ازژنرال وسربازهاشه.بااین نوع نظراتتون وتزهای عاشقانه بی دانش ایجادتصمیمات لحظه ای ودردسرسازنکنید....استقلال همیشه استقلاله اگرفقط چندوقت بی وقفه حمایت کنیم...لطفانظرات من زوبزارید چندمین باره که.....
۰۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۴۹:۲۱
پاسخ
7
22
مسعود گل باشی
عالی بازی کردی دمت گرم
۰۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۱۴:۱۱
پاسخ
13
16
عادل
امروز سه یا چهار بار دس به کمر راه میرفتی... انشاءالله که بازی به بازی بهتر بازی کنی و جای خالی امید حس نشه... قرار باشه اینجوری راه بری و قدم بزنی هم تو ضرر میکنی هم تاج...
۰۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۳۴:۱۷
پاسخ
16
50
mehrab
امیدوارم روز به روز بهتر بشی امروز نا امید کننده ظاهر شدی خیلی باید بیشتر از این ها پیشرفت کنی و تاثیر گذار باشی در استقلال بزرگ ..
۰۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۳۱:۵۵
پاسخ
34
50
رائول
مشکل بازی نکردن نیست، مشکل اصلی اینه که خیلی بی کیفیت بودی...
۰۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۳۱:۲۵
پاسخ
34
57
امیرحسین تاجی
امیدوارم به خوبی بتونی جای خالی امید رو پر کنی خسته نباشی
۰۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۲۹:۰۶
پاسخ
38
61
بابک
ربیع خواه جدیدی در فوتبال ایران هستی خخخخ! ادمین...
۰۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۲۶:۱۷
پاسخ
89
33