علی‌کریمی: با هم پیمان بسته‌ایم تا برای قهرمانی تلاش کنیم

علی‌کریمی: با هم پیمان بسته‌ایم تا برای قهرمانی تلاش کنیم

1283
21:53
25 اسفند 1397
علی کریمی هافبک تیم فوتبال استقلال تأکید کرد بازیکنان این تیم به دنبال قهرمانی در لیگ برتر هستند.

به گزارش وبسایت نود، علی کریمی پس از پیروزی یک بر صفر تیم استقلال مقابل نساجی مازندران گفت: بچه‌های ما کمی به خاطر بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا خسته بودند اما خوب بازی کردیم و موقعیت‌های زیادی هم به دست آوردیم ولی متأسفانه نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. مهم کسب سه امتیاز مسابقه بود که ما را در کورس قهرمانی نگه داشت. امیدوارم در دیدارهای آینده هم امتیازات کامل را به دست بیاوریم و همچنان در کورس بمانیم.

وی در مورد اینکه احساس می‌شود بازیکنان استقلال در نیمه دوم به لحاظ بدنی کمی دچار افت شدند، تصریح کرد: وقتی از حریف پیش افتادیم، طبیعی بود که بخواهیم نتیجه بازی را حفظ کنیم. در نیمه دوم چشم به ضد حملات داشتیم و موقعیت‌های زیادی به دست آوردیم اما متأسفانه مانند بازی با العین نتوانستیم استفاده کنیم. بازهم خدا را شکر بازی را بردیم و امتیازات کامل را به دست آوردیم.

هافبک تیم فوتبال استقلال در مورد دیدار هفته بیست‌و‌سوم تیمش مقابل پرسپولیس و اینکه این مسابقه به نوعی فینال لیگ محسوب می‌شود، گفت: پنج تیم برای قهرمانی در لیگ می‌جنگند. ما یک تیم هستیم و پرسپولیس هم یک تیم، نمی‌دانم این بازی حکم فینال را دارد یا خیر، اما تلاش می‌کنیم پیروز شویم. پرسپولیس یکی از بهترین تیم‌های لیگ است و دو سال متوالی قهرمانی ایران شده است. این تیم بازیکنان خوبی هم دارد که چندین سال است کنار هم بازی می‌کنند و با هم هماهنگ هستند اما تلاش می‌کنیم با پیروزی در این بازی هواداران‌مان را خوشحال کنیم و به قهرمانی امیدوارتر شویم.

کریمی در واکنش به این پرسش که آیا امیدوار است استقلال پس از چندین سال بتواند قهرمان لیگ برتر شود، عنوان کرد: اگر 10 - 11 بازی قبلی ما را دیده باشید، گویای همه چیز است. با هم پیمان بسته‌ایم که همه توان‌مان را برای قهرمانی در لیگ برتر بگذاریم و امیدواریم این اتفاق هم بیفتد.

1004

نظرات کاربران
جعل پولیس
این اس اسه منه.... دوستش دارم.... خیلی زیاد....... قهرمانی بهش میاد...
۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۰:۳۲
پاسخ
3
5
پرسپولیسی
ارزوبرجوانان عیب نیست
۲۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۹:۵۹
پاسخ
37
3
حسین
زرشک
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۱:۰۵
پاسخ
35
2
عشقممم نیمار
اوه چقد میچسبه برد تو دربی و با یه تیر ..دو‌نشون‌ زدن :-) هم بالای شیش_پولیس در جدولی و‌هم‌صدر جدول :-)
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۰:۴۰
پاسخ
1
58
اژدهای آبی
استقلال قهرمانه. پیروزی قعرمانه
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۱:۴۱
پاسخ
2
52
جلال
تیم یه خورده خستس و همین موضوع کیفیت و تمرکز تیم رو پایین میاره بدونه شک بعد از تعطیلات و استراحت بازیکنا استقلال قدرتمند تریو خواهیم دید
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۲:۱۹
پاسخ
2
76