علی کریمی: نشاط خاصی در تمرینات سپاهان به چشم می‌خورد

علی کریمی: نشاط خاصی در تمرینات سپاهان به چشم می‌خورد

4343
01:25
22 دی 1393
وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک تیم فوتبال سپاهان، گفت: در حال حاضر تمرینات سپاهان با شادابی و نشاط خاصی برخوردار است و اردوی کیش نیز سطح فنی بازیکنان را بالا برده است.

وبسایت رسمی برنامه نود -  هافبک تیم فوتبال سپاهان، گفت: در حال حاضر تمرینات سپاهان با شادابی و نشاط خاصی برخوردار است و اردوی کیش نیز سطح فنی بازیکنان را بالا برده است.

به گزارش وبسایت نود ، علی کریمی اظهارکرد: تمرینات سپاهان هم اکنون در اصفهان به خوبی در حال برگزاری است و هر روز به طور منظم و منسجم تمرین می‌کنیم. امکانات لازم از هر نظر در سپاهان فراهم است و هیچ کمبودی احساس نمی‌کنیم.

وی افزود: چند روز دیگر برای برپایی اردویی به تهران می‌رویم تا از نظر بدنی تا شروع لیگ برتر آماده بمانیم. اردوی کیش نیز به خوبی برگزار شد و توانستیم آن گونه که کادر فنی می‌خواهد عمل کنیم.

هافبک سپاهان گفت: سپاهان باید در همه بازی‌ها هوشیار باشد. در بازی آخر تیم ما با شایستگی توانست 4 گل به گسترش فولاد بزند. گسترش فولاد تیم خوبی است و ما نباید به جایگاه این تیم در جدول نگاه کنیم.

وی افزود: به هر حال ما نباید 3 امتیاز بازی‌ای را از دست بدهیم، چرا که باید در کورس قهرمانی باقی بمانیم. باید با تمام توان در برابر هر تیمی به میدان برویم تا بتوانیم موفق باشیم. از فرصت‌ها باید استفاده کنیم و در دفاع نیز با قدرت ظاهر شویم.

کریمی تصریح‌کرد: نباید هیچ تیمی را دست کم بگیریم چرا که تمام بازی‌ها سخت است و حریفان به یکدیگر نزدیک هستند. خوشحالم که نقش کوچکی در موفقیت‌های سپاهان داشته‌ام.

وی خاطرنشان‌کرد: پتاتسیل قهرمانی را داریم. سپاهان تیم بزرگی است که تمام حریفان از رویارویی با آن هراس دارند. حمایت هواداران باعث دلگرمی بازیکنان و راسخ تر شدن ما برای قهرمانی می شود. در نیم فصل دوم قدرتمند تر از گذشته ظاهر خواهیم شد.

 

کد/2020

نظرات کاربران
Ahmad
منم فكر كردم سلطان قلبها علي كريمي قرمزهاست هههههه هرجا اسمش بياد دنبالش ميان انقدر محبوب هست و البته پر حاشيه
۲۲ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۲۸:۴۹
پاسخ
0
5
tina
قهرمانی مال خودمونه ایول سپاهان که لرزه به تن تیم حریف میندازه
۲۲ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۲۹:۰۷
پاسخ
6
2
sara.Jr
ای بابا فک کردم اون یکی علی کریمی:l
۲۲ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۵:۰۷:۳۷
پاسخ
1
5