علی کریمی پیشنهاد مربیگری در ملوان را رد کرد

علی کریمی پیشنهاد مربیگری در ملوان را رد کرد

3577
12:20
17 آذر 1394
علی کریمی کجاست؟ چه می‌کند و بالاخره چه زمانی می‌خواهد به عرصه فوتبال بازگردد؟ جادوگر محبوبی که در نظرسنجی برنامه 90 و بالاتر از فرهاد مجیدی و خداداد عزیزی به عنوان محبوب‌ترین بازیکنان دو دهه اخیر فوتبال ایران انتخاب شد.

وبسایت رسمی برنامه نود -  علی کریمی کجاست؟ چه می‌کند و بالاخره چه زمانی می‌خواهد به عرصه فوتبال بازگردد؟ جادوگر محبوبی که در نظرسنجی برنامه 90 و بالاتر از فرهاد مجیدی و خداداد عزیزی به عنوان محبوب‌ترین بازیکنان دو دهه اخیر فوتبال ایران انتخاب شد. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از خبرورزشی، اغراق نيست اگر بگوييم علي كريمي آنقدر در فوتبال ايران محبوبيت دارد كه فرهاد مجيدي چهره محبوب تيم رقيب هم پس از پايان اين نظرسنجي در صفحه شخصي‌اش به جادوگر تبريك بگويد و برايش آرزوي موفقيت كند.
علي كريمي كجاست؟ چه مي‌كند و بالاخره چه زماني مي‌خواهد به عرصه فوتبال بازگردد؟ جادوگري كه لوئيز فيگوي پرتغالي هم مهر تأييدي بر محبوبيتش زده و پس از پايان بازي دوستانه ستارگان ايران و ستارگان جهان بگويد: «آن لحظه‌اي كه شماره 8 شما داشت از زمين خارج مي‌شد و هواداران شروع به تشويق او كردند، نگاهي به سكوها انداختم و ديدم هم عكس اين بازيكن روي سكوهاست و هم اسم و شماره پيراهنش...»

لوئيز فيگو كه سه پيراهن شماره 7 با خود به ايران آورده بود، يكي به محافظ خود داد، يكي را براي صرف در امور خيريه در اختيار مسئولان برگزاري بازي ستارگان ايران و ستارگان جهان گذاشت و سومي را هم به علي كريمي بخشيد. ستاره پرتغالي شايد نمي‌دانست علي كريمي در طول دوران ورزشي‌اش عادت به گرفتن پيراهن يادگاري از كسي را ندارد اما اين يكي فرق مي‌كرد. لوئيز فيگو قهرمان دوران كودكي‌اش بود!

علي كريمي كجاست؟ چه مي‌كند و بالاخره چه زماني مي‌خواهد به عرصه فوتبال بازگردد؟ جادوگر اين روزها نه تمرين جدي مي‌كند و نه خيلي حال و حوصله فوتبال را دارد. برخلاف گذشته سر تمرين پرسپوليس هم نمي‌رود و ظاهراً مي‌خواهد روي حرف خود بايستد: «تا زماني كه اين آقايان در رأس فوتبال باشند به اين فوتبال برنمي‌گردم چون روحياتم با آنها سازگار نيست.»
همين قدر بدانيد كه قبل از شروع فصل تماس‌هايي از سوي دست‌اندركاران باشگاه پرسپوليس با علي كريمي برقرار شد تا به شكلي دوباره زمينه بازگشت او به جمع سرخپوشان - البته نه به عنوان بازيكن - فراهم شود اما پاسخ منفي بود.

يك تيم نيمه تهراني (!) هم تلاش كرد جادوگر را سرمربي خود كند ولي علي كريمي آدمي نبود كه بي‌گدار به آب بزند و از طرفي تمايلي براي مربيگري حداقل در اين فصل نداشت. اما شايد جالب‌تر باشد اشاره كنيم:
به تازگي پيشنهادي جالب به علي كريمي رسيده است. با توجه به رابطه دوستانه حميد استيلي با شماره 8 و اصالت شمالي جادوگر، سرمربي ملوان مدتي است اصرار مي‌كند تا علي كريمي را به انزلي ببرد.
گرچه علي كريمي هم خيلي به حميد استيلي ارادت دارد اما گرفتاري شخصي را بهانه كرده و با وجود اصرار فراوان سرمربي ملوان به اين پيشنهاد جواب منفي داده است.
با اين وجود بازگشت علي كريمي به فوتبال سوخت و سوز دارد اما دير و زود ندارد. جادوگر بنا به هر دليلي از فوتبال و برخي مديران فعال در آن دلخور است اما خودش هم خوب مي‌داند محكوم به بازگشت است. حكم را هم همان 52 درصد از مردمي صادر كرده‌اند كه در نظرسنجي برنامه 90 به او رأي دادند.

2051

نظرات کاربران
گیل مرد
اقای فرزاد زد بی: اگر درفرهنگ پرسولیسیها فحاشی هست درمکتب ملوانیها وداماشیها منطق حاکم است .لحن صحبتت توهین امیز بود اشکالی ندارد چون هضم حرف حق سخت است .این موشک شما درسخترین شرایط به تیم ملی پشت کرد ویاخودش را به مصدومیت زد چون باشگاه هامبورگ براش مهمتر بود کل فوتبالش دغل بازی بود وبس.به گفته شماروز خداحافظی ایران براش گریست شما که درورزشگاه تنهاش گذاشتید حتی خداحافظیش راهم ندیدیذ وتنهاش گذاشتید این فقط قسمتی ازچوب خدا بود که صدا نداشت . درسالهای پایانی بازیش برخلاف میل باشگاه ازسرصدقی عابدینی بود که باشگاه داماش چذبش کرد وپولی سرسفره اش برد که حقش نبود درضمن باشگاه ملوان وداماش خصوصی هستند مثل شماهانیستند که ازبیت المال ارتزاق کنند .امیدوارم موفق باشی رفیق
۲۱ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۰۶:۳۹
پاسخ
1
0
گیل مرد
قابل توجه محمد اقا که گفتند اقایان هاشمیان و مهدویکیا چون میدانند فوتبال پاک نیست برنمیگردند .محمد اقا درموردهاشمیان شاید .اما درمورد مهدوی کیا نه چون ایشان به فوتبال پاک اعتقادی ندارد دلیل: خیانت ایشان در بازی پرسپولیس وداماش برکسی پوشیده نیست دران بازی عمدا موجبات باخت داماش رادر مقابل تیم سابقش فراهم کرد درحالیکه بازیکن داماش بود ایا ایشان نان حلال سر سفره برده اند .وچوب خدارادیدیم درفینال جام حذفی چقدر مفتضحانه ازفوتبال خداحافظی کرد ومضحکه خاص وعام شد این نفرین طرفداران داماش بود وتاابد این لکه ننگ ازدامن اقای مهدویکیا پاک نخواهد شد
۱۷ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۳۹:۱۶
پاسخ
12
4
FarZaDZB
برو عمو جان شما خیلی کوچیکتر از اون هستی که بخوای موشکُ زیر سوال ببری 10سال تو بالاترین سطح اروپا بازی کرد البته بعد می گه داماش روز خداحافظی مهدوی کیا کلِ ایران باهاش گریه کرد..... راستی داماشتون الان کجاست اسمش الان چیه؟!
۲۰ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۲۸:۲۳
0
2
گیل مرد
اقای علی کریمی برای پرسپولیسیها استوره است اما برای ما یک بازیکم معمولی است مثا اقای استاد اسدی
۱۷ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۳۰:۴۷
پاسخ
22
2
مریم
جدا از بحث قرمز و آبی جای اینجور افراد واقعا تو فوتبال خالیه...کریمی..محید...مهدوی کیا و.....
۱۷ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۳۶:۵۴
پاسخ
1
22
علی
سوخت و سوز دارد اما دير و زود ندارد؟؟؟ !!!:))
۱۷ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۱۸:۲۷
پاسخ
0
16
اکبر استقلالی
شاید با آمدن علی کریمی به عنوان سر مربی در فوتبال ایران روحیه تهاجمی بیشتر شود و از بازیهای فیزیکی و دفاعی راحت بشیم. در ضمن ضرب المثل میگه دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره.
۱۷ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۰۹:۵۰
پاسخ
1
38
محمد
جادوگر هم یه روزی برمیگرده ولی الان نه... مهدوی کیا و هاشمیان هم خوب میدونن فوتبال ایران پاک نیست و بخاطر همین مطمئنم حداقل تا وقتی بعضی اقایان در راس کار هستن برنمیگردن، یحیی هم بنده خدا اگه توی تیم های مطرحی بازی میکرد الان توی تیم های خارجی مربیگری میکرد ولی با این حال هنوز هم نتونستن جلوی تاکتیکشو بگیرن. داش علی هم خودش بهتر میدونه کی بیاد و چکار کنه.
۱۷ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۰۹:۳۰
پاسخ
1
47
mojtaba##barsapolis
یعنی میشه یک بار دیگه8ابدی و اسطوره ای رو تو فوتبال ببینم...به امید اون روز...
۱۷ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۵۷:۲۷
پاسخ
3
48
زند
اسطوره عزیز هشت محبوب هر که به تو بدی کرد ببخش نه انکه انها لایق بخشش اند بلکه به خاطره انکه تو لایق ارامشی ....همانطور که خودت از کوچه های خاکی بدون سفارش فقط با بازی های پر هیجان و مملو از تکنیک ناب امدی روزی هم با همین روش بر خواهی گشت تا ان روز .....مامنتظر می مانیم
۱۹ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۴۲:۱۰
0
1