عمان ۲ افغانستان ۰ / شکست در آستانه دیدار حساس با اردن

عمان ۲ افغانستان ۰ / شکست در آستانه دیدار حساس با اردن

4921
20:16
08 شهریور 1396
تیم ملی فوتبال افغانستان در دیداری تدارکاتی با نتیجه ۲ بر ۰ در مقابل تیم فوتبال عمان شکست خورد.

وبسایت رسمی برنامه نود - تیم ملی فوتبال افغانستان در دیداری تدارکاتی با نتیجه ۲ بر ۰ در مقابل تیم فوتبال عمان شکست خورد.

تیم های ملی افغانستان و عمان از ساعت ۱۹:۴۵به وقت کابل در ورزشگاه سلطان قابوس شهر مسقط به مصاف هم رفتند که در نهایت این مسابقه با حساب ۲ بر ۰ به سود میزبان این دیدار به پایان رسید. گل های عمان در این دیدار توسط محسن جوهر و سعید الرزیقی به ثمر رسید.

افغانستان در این مسابقه با ترکیب  اویس عزیزی ، بنیامین نجم، مسیح سیغانی، اسلام امیری ، مصطفی حدید،  شریف محمد ، میلاد انتظار ، فرشاد نور، مازیار کوهیار ، مصطفی زازی و  بلال آرزو وارد میدان شده بود.

تیم ملی فوتبال افغانستان سه شنبه هفته آینده در سومین و آخرین دیدار دور رفت مرحله گروهی مقدماتی جام ملت های آسیا، مهمان تیم فوتبال اردن خواهد بود.
 

 

نظرات کاربران
ابراهیم
متاسفانه تیم خیلی بد و بی برنامه بازی کرد.دوگل عقب افتادیم اما بازیکنان در زمین خودمان توپ را می چرخوندن و هیچ برنامه ای برای حمله نداشتیم.همچنان دفاع مشکل داشت و مشکل در زدن ضربات سر اول که باز دفاع کم می آورد.با این شرایط قطعا نتیجه ای نخواهیم گرفت.بازیکنانی مثل قیس شایسته و شریف محمد و بنجامین نجم کیفیت پایینی دارند.بنظر مربی خیلی ضعیف هست و در این چند بازی شاهدش بودیم. اسلام الدین امیری خیلی عالی کار کرد حضورش در تیم لازم هست اگرچه حواشی ای داشت.در کل اگر در مقابل اردن هم همینطور بازی کنیم نتیجه ای بدتر از این بازی حاصل خواهد شد.
۰۹ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۵۱:۰۴
پاسخ
6
19