عمران زاده: کاش شفر را بعد از بازی با العین آورده بودند/ تیام باید حفظ شود

عمران زاده: کاش شفر را بعد از بازی با العین آورده بودند/ تیام باید حفظ شود

8499
13:00
27 اردیبهشت 1397
حنیف عمران زاده ضمن تمجید از عملکرد این روزهای استقلال، معتقد است روزهای خوبی با شفر در انتظار استقلال است.

وبسایت رسمی برنامه نود - حنیف عمران زاده ضمن تمجید از عملکرد این روزهای استقلال، معتقد است روزهای خوبی با شفر در انتظار استقلال است.

به گزارش وب سایت نود، صحبتهای حنیف عمران زاده را در ادامه بخوایند:

*استقلال توانست با غلبه بر ذوب آهن به دور بعد صعود کند، نظر شما در خصوص این بازی چیست؟
این بازی برای هر دو تیم سخت بود چون هر دوی آنها شناخت کاملی از هم داشتند. استقلال بازی رفت را با شکست پشت سر گذاشته بود که همین موضوع شانس ذوب آهن را برای صعود بیشتر میکرد اما یار دوازدهم استقلال در این بازی به کمک تیم آمد و با جهنمی که ایجاد کردند توانستند به استقلال کمک کنند تا بازی را ببرد. البته جا دارد که از کادر پزشکی استقلال تشکر کرد که تیام را به این بازی رساندند و او هم همه کار برای استقلال کرد تا جایی که امیر قلعه نویی گفته بود ما فقط نتوانستیم تیام را مهار کنیم. این برد واقعا شیرین بود اما امیدواریم برای دور بعدی مسابقات تیم را تقویت کنند و مثل سال گذشته بازیکنان غیرضروری به خدمت نگیرند که نتوانند کمکی به تیم کنند. شخصا فکر میکنم ستاره سوم با حضور این کادر فنی دور از دسترس نیست.
*البته بسیاری از کارشناسان و هواداران در ابتدای حضور تیام در ایران انتقاداتی به این خرید داشتند و معتقد بودند او بازیکن گران قیمتی است. 
برای این مورد مثالی میزنم؛ کافی است نگاهی به فوتبال کشور چین داشته باشیم که چندسالی است بازیکنان قدیمی ولی فوتبال بلد را به خدمت میگیرند تا به فوتبال شان کمک کنند. با این روند مطمئن باشید طی چند سال آینده چین در زمینه فوتبال حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت و این به دلیل سرمایه گذاری آنها در این زمینه است. در همین استقلال هم بازیکنانی نظیر تیام و خدابیامرز ساموئل و جانواریو بازیکنانی بودند که با آمدنشان سطح لیگ ما را ارتقا دادند و امیدوارم استقلال، تیام را برای فصل بعد حفظ کند چون میدانم که او چندین پیشنهاد از کشورهای حوزه خلیج فارس دارد و ممکن است با پیشنهادی بهتر استقلال را ترک کند.
 *طی مدت اخیر ناظران کنفدراسیون فوتبال آسیا،در حال بررسی پرونده ها و مدارک باشگاه های ایرانی از جمله استقلال هستند. پیشرفتی در پرونده مطالبات شما حاصل شده یا هنوز طلبکار هستید؟
من هنوز از استقلال طلب دارم ضمن اینکه حساب بانکی ام هم به دلیل مالیاتی که دارم، مسدود شده و به همین دلیل چهار یا پنج سالی است که نمیتوانم از کشور خارج بشوم.
*مبلغ مالیات تان چقدر است؟
حدود ششصد تا هفتصد میلیون تومان است ضمن اینکه هنوز یک میلیارد و دویست و پنجاه میلیون تومان از استقلال طلب دارم. برای این موضوع هم یکبار به باشگاه مراجعه کردم و با آقای افتخاری صحبت کردم که ایشان فرمودند هروقت پول دادند به شما خبر میدهم. این مدت همیشه در مصاحبه هایم گفتم که به احترام هواداران استقلال از خانه و خانواده خودم شکایت نمی کنم اما وقتی به تنگنا برسم مجبور میشوم این کار را انجام دهم  چون هم حسابهای بانکی ام بسته است هم مشکل خروج از کشور دارم. واقعا نمیدانم در این شرایط چه کاری باید انجام دهم و فقط به احترام این هواداران و اینکه نمیخواهم استقلال محروم بشود به فدراسیون برای تعیین وضعیتم شکایت نمیکنم چون بعد از آن مجبور خواهم بود به کنفدراسیون فوتبال آسیا نامه بزنم که آنها هم استقلال را از پنجره نقل و انتقلات محروم و  یا حتی از لیگ قهرمانان آسیا حذف می کنند. به این دلیل است که شکایتم را از دادگاه های داخلی پیگیری می کنم که مشکلی برای باشگاه در نقل و انتقالات یا لیگ قهرمانان آسیا پیش نیاید و فقط به توقیف اموال و مسدود کردن حساب منتهی می شود. من اصلا دلم نمی آید بخاطر یک طلب یک میلیارد و دویست و پنجاه میلیون تومانی، سی میلیون هوادار استقلال ناراحت شوند اما فکر میکنم هواداران این حق را به من  می دهند که بتوانم از دادگاه های قضایی شکایت کنم و در این صورت هم باشگاه استقلال را که مصادره نمیکنم چون فقط در جهت رسیدن به حق خودم مجبور به این شکایت هستم.
*آیا از باشگاه استقلال با شما تماسی گرفته شده است که توافق کنید، از سوی آقایان توفیق یا آقای افتخاری؟
نه؛ برخورد خوبی با آقای افتخاری و هم آقای توفیقی که تنها یکبار با آنها صحبت کردم، داشتم و قرار بر این است که در هفته پیش رو به باشگاه بروم تا توافق کنیم. در غیر اینصورت من تا پایان هفته بعد شکایت خود رابه دادگاه  ارائه خواهم داد. همه میدانند که خیلی از بازیکنان از طریق شکایت به کنفدراسیون فوتبال آسیا به حق خودشان رسیدند و من هم می توانم در زمانی کمتر از دو ماه با توجه به حضور ناظران AFC در ایران، پرونده ام را به جریان بندازم و به حقم برسم اما به دلیل متضرر شدن هواداران و استقلال هیچوقت این کار را نمیکنم و امیدوارم با مسئولان باشگاه به توافق برسیم اگرچه که بازیکنانی که تا الان توافق کرده اند، نظیر هاشم بیک زاده، و آرش برهانی سودی از این توافقات نبرده اند و اتفاقی هم نیفتاده است.
*به نظرتان نباید بالاخره این حساب ها تسویه بشود؟
این حق طبیعی بازیکنی است که هشت سال از زندگی خود را در باشگاه گذرانده و باید حق و حقوقش پرداخت شود. حالا شاید بازیکنی که یک یا دو سال در باشگاه بوده میتواند با کمی بالا یا پایین بودن پرداختی کنار بیایید اما حدود یک دهه از عمر ما در این باشگاه گذشت و مثل خیلی های دیگر با پیشنهاد بهتر این باشگاه را ترک نکردیم. آنهایی که رفتند کار خوبی کردند و به پول و حق خود رسیدند اما من ماندم و با دل و جان بازی کردم و این رفتارها با امثال من اصلا جالب نیست. 
*سوال آخر اینکه وضعیت استقلال با کادر فنی جدید و آقای شفر را چگونه ارزیابی میکنید؟
می توانم بگویم ای کاش آن زمانی که به العین با نتیجه شش بر یک باختیم آقای شفر را می آوردند و اگر با ایشان لیگ را شروع میکردیم هم قهرمان لیگ و هم قهرمان جام حذفی می شدیم.

 

2051

نظرات کاربران
Abedi
واقعا اشتباه ترین کار این بود که بچه غول رو گذاشتن بیرون رفتن کنعتنی زادگانو آوردن کنعانی زادگان ها انگشت کوچیکه بچه غول هم نیستن عالیه این پسر استقلالی با تعصب یعنی ایشون نه امیر قلعه نویی و نیکبخت که بعد از برد شادی کنن
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۳:۲۳
پاسخ
3
33
blue man
پولشو بدیییییییید
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۳:۴۱
پاسخ
2
25
امیرحسین تاجی
بچه غول با تعصب
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۳:۵۳
پاسخ
7
50
تــــاج آسیــــــــــــــا
کسی مستاجر خدارو ندیده.زیر این پست کامنت نذاشته.نگرانشم،.ی احتمالی میدم کجاس ولی بگم ادمین پاکش میکنه،بااینکه چن روز از بازی گذشته ولی نظرم درباره بازی،منطقی بخواهیم نگا کنیم به بازی اینه که ذوب اهن فوتبال بازی نمیکنه چون نه رو نیمکت مربی سطح بالایی داره نه بازیکنای خوب،درباره استقلال هم بگم که فوتبال شناوری بازی میکنه به لطف مربیه کاربلدی مثل شفر،قبل بازی دوس داشتم روزبه رو بزاره هافبک تا ببینم اون بازیکن خارجیشون جرات میکنه خطا کنه،اوناییم که میگن داور اگه فغانی بود ذوب اهن میبرد بهشون بگم همون اول بازی بخاطره فحش ناموسی فخرالدینی باید اخراج میشد.بازیرم سه صفر پیش بینی کرده بودم چون اختلاف بازی دو تیم همین سه گله و حرف اخرم،اگه به این تیم چهار پنج بازیکن خوب اضافه شه میریم برای ستاره سوم.زنده باد تاج
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۱:۴۱
پاسخ
9
65
ایرانی
باتعصب تویی بقیه اداتودرمیارن هیچ وقت ازیادمانمیری بچه غول باغیرت
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۱:۲۷
پاسخ
10
65
پرسپولیس
شوفر هم نشد مربی
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۰:۵۲
پاسخ
99
13
شاهد آبی
منم موافقم مربی استقلال شوفره ولی شوفر تانک دعاکنید به ما نخورین چون شوفر بد جور تانکش رو از روتون رد میکنه...
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۴:۴۰
5
53
استقلالیم
کی گفت شما اظهارنظر کنی تو پیج استقلالیا
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۳:۱۱
5
45
6
درست صحبت کن .....
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۲:۳۱
7
40
دنی
واقعا مدیران ما بلد نیستن سرمایه گذاری کنند ،تا خود کفا شن،یا دستشون تو جیب بیت المال یا مردم،اگه با بازیکنای خوب مثل تیام و کاوه رضایی و یا هرکسی قرارداد بلند مدت امضا کنن،میتونن بعد یه مدت بفروش برسانن،اما به جای اینکه با قربانی و برزای و محسن کریمی و چند تای دیگه پول هنگفت بدن چنتا جوون از تیمهای پایه بیارن،کل دنیا همین کارو میکنه،اما اینجا هر سال باید نگران باشی امید ابراهیمی و وریا و بازیکنای خوب میخوان برن چون قراردادشون یه سالست،پارسال از انتقال کاوه و شهباز زاده چی گیره استقلال اومد،خواهشا چاپ کن
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۰:۳۳
پاسخ
3
61
Germany
باتعصب ترین استقلالی...شیرمادر حلالت..حنیف ثابت شدس..کاشکی اقای افتخاری پول امثال حنیفو زودتربده چون حقشونه
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۴:۳۰
پاسخ
17
106