عملکرد درخشان شاگردان گل‌محمدی؛ نیمه اول کار را تمام کن

عملکرد درخشان شاگردان گل‌محمدی؛ نیمه اول کار را تمام کن

3324
15:19
24 شهریور 1398
شهرخودرو با عملکرد خوب صدرنشین لیگ برتر است.

به گزارش وبسایت نود، شهرخودرو با سومین برد متوالی خود در لیگ نوزدهم به صدر جدول رده بندی رقابت‌های رسید. این تیم که فصل گذشته هم همراه با یحیی گل‌محمدی شگفتی‌ساز لیگ برتر شده بود و موفق شد در نهایت چهارم شود، این فصل را هم قدرتمند آغاز کرده است.

شروع شهرخودرویی‌ها در لیگ نوزدهم که با 3 برد همراه شده بهترین عملکرد این تیم در تاریخ لیگ برتر است. علاوه بر عملکرد شهرخودرو در آغاز لیگ، یحیی گل‌محمدی که در لیگ برتر سابقه‌ی هدایت تیم‌های مختلف از جمله ذوب‌آهن، تراکتورسازی، نفت تهران و پرسپولیس را داشته است در لیگ نوزدهم همراه با شهرخودرو بهترین عملکرد خود در شروع لیگ برتر را داشته و حالا همراه با تیمش صدرنشین است.

نکته جالب دیگر در مورد شاگردان یحیی در لیگ نوزدهم این است که آن‌ها در این فصل در همان نیمه اول موفق می‌شوند به حریف خود گل بزنند و در ادامه بازی می‌توانند با دفاع خوب برتری خود را حفظ کنند. شهرخودرویی‌ها این فصل در 3 بازی خود 5 گل زده‌اند که هر 5 گل این تیم در نیمه اول بوده است. شاگردان یحیی حتی اگر در نیمه اول گلی از حریف دریافت کنند، موفق می‌شوند در همان نیمه اول گل برتری را بزنند. شاهین شهرداری بوشهر تنها تیمی است که تا پایان هفته سوم موفق شده به شهرخودرو گل بزند و شاگردان یحیی بعد از خوردن گل تساوی، در همان نیمه اول گل برتری خود را به میهمان خود زده‌اند و تا پایان بازی برتری خود را حفظ کرده‌اند.

1870

نظرات کاربران
شاهین
در حال حاضر تنها تیمی که از تماشای بازیهاش واقعاً لذت میبرم «پدیده » است .ضمناً سردار یحیی با 30درصد توانش این نتایج را گرفته و از 8 دلاور دیگرش هنوز رونمایی نکرده ماشاالله به همه شما
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۲:۲۲
پاسخ
0
10
Snow
یحیی شایستگی قهرمانی ایرانو داره امسال پرسپولیس کارش سخته امیدوارم پدیده قهرمان بشه
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۸:۱۵
پاسخ
1
116
حمید از مشهد
ایشالا اگه پرسپولیس قهرمان نشد شهرخودرو بشه
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۵:۲۸
2
11
کاشیما کجایی
پدیده هیچ چیزی نمیشه.بازی هاش روهم شانسی برده.مخصوصا بازیش برابر ماشین
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۶:۲۹
پاسخ
87
14
عشقممم نیمار
همه نیمارو‌ در نیمه اول ..کارشونو تموم میکنن جز شیش_پولیس :-) اصا تا حالا گلمحمدی با پدیده ..یه مساوی از شیش_پولیس گرفتن؟؟ برد پیشکش :-)
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۲:۲۵
پاسخ
96
11
کوهمره.جروق
چی میگی تو.
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۹:۴۲
3
116
red boy
سطلان دیسلایک شما چند سالته ؟
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۲:۱۵
5
40
FarZaDZB
تیم با غیرت واقعا لذت می برم از سبک بازیشون
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۴:۰۵
پاسخ
8
94
حمید
با احترام ب همه تیمها امسال آقا یحیی وو تیمش قهرمانن
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۸:۴۴
پاسخ
2
112
پدیده خراسان سرور کل ایران
امسال خداروشکر تیم عالی و یکدستی داریم خط دفاع مستحکم درکنار هافبک های باتجربه و فوروارد های فرصت طلب.. به امید خدا هم به دور گروهی لیک قهرمانان آسیا صعود میکنیم هم درجام حذفی و هم لیگ برتر مدعی قهرمانی هستیم..
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۶:۱۱
پاسخ
7
136