عناوین فردی در تسخیر لیورپولی ها؛ مانه، بهترین بازیکن ماه لیگ برتر انگلیس

عناوین فردی در تسخیر لیورپولی ها؛ مانه، بهترین بازیکن ماه لیگ برتر انگلیس

434
20:48
23 فروردین 1398
ساعاتی بعد از انتخاب یورگن کلوپ، سادیو مانه نیز عنوان بهترین بازیکن ماه لیگ برتر انگلیس را دریافت کرد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت رسمی لیگ برتر انگلیس، سادیو مانه مهاجم سنگالی باشگاه لیورپول عنوان بهترین بازیکن ماه مارچ  EA Sports لیگ برتر انگلیس را دریافت کرد. 

مانه در طول ماهی که گذشت در 4 بازی برای لیورپول به میدان رفت و با به ثمر رساندن 3 گل، نقش مهمی در بی شکستی لیورپول و صدرنشینی این تیم در پایان ماه ایفا کرد. 

بعد از تساوی بدون گل مقابل اورتون، مانه در جریان پیروزی 4-2 لیورپول مقابل برنلی 2 گل زد و گل اول تیمش را نیز در جریان پیروزی 2-1 مقابل فولام به ثمر رساند. او در برتری 2-1 لیورپول برابر تاتنهام در لحظات پایانی نیز حضوری کامل در میدان داشت. 

جایزه بهترین بازیکن ماه لیگ برتر انگلیس با تلفیق آرای مردمی و نظرات کاپیتان های تیم های لیگ برتری، به همراه پنلی از کارشناسان اهدا می‌شود. رقبای مانه در کسب این جایزه اندی رابرتسون هم تیمی او، شیمس کولمن (اورتون)، برناردو سیلوا (منچسترسیتی)، جیمی واردی (لسترسیتی) و جیمز وارد پراوز (ساوتهمپتون) بودند.

بعد از آگوست 2017، این دومین باری است که مانه عنوان بهترین بازیکن ماه لیگ برتر انگلیس را از آن خود می‌کند. پیش از این یورگن کلوپ هم جایزه بهترین مربی ماه را از آن خود کرده بود تا جوایز فردی ماه مارچ لیگ برتر در تسخیر لیورپولی ها باشد.

7712

نظرات کاربران
رائول
سادیو مانه خیلی بهتر از محمد صلاح بازی می کنه
۲۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۷:۲۱
پاسخ
1
2