عنایتی: آقایان به فکر تیم خود باشند و در مورد کرار حرف نزنند

عنایتی: آقایان به فکر تیم خود باشند و در مورد کرار حرف نزنند

26840
09:29
08 اسفند 1393
وبسایت رسمی برنامه نود - کاپیتان تیم فوتبال استقلال گفت: در روزهای اخیر برخی قصد دارند از آب گل آلود ماهی بگیرند اما بهتر است به فکر تیم خود باشند و در مورد کرار حرف نزنند.

وبسایت رسمی برنامه نود - کاپیتان تیم فوتبال استقلال گفت: در روزهای اخیر برخی قصد دارند از آب گل آلود ماهی بگیرند اما بهتر است به فکر تیم خود باشند و در مورد کرار حرف نزنند.

به گزارش وبسایت نود ، رضا عنایتی در خصوص دیدار دوستانه آبی‌پوشان مقابل آلومینیوم اراک و همچنین شرایط آینده تیمش صحبت‌هایی را انجام داده که در زیر می‌خوانید:

از بازی 6 گله شروع کنیم این مسابقه را چطور دیدی؟

به نظرم بازی خوبی بود و هم جوان‌های تیم ما محک خوردند و هم ما در شرایط مسابقه باقی ماندیم. بازی خوبی انجام دادیم و فکر می‌کنم تماشاگران حاضر در ورزشگاه هم از اینکه گل‌های زیادی به ثمر رسید لذت بردند.

این سفر برایتان خستگی نداشت؟

خستگی که داشت چون با اتوبوس سفر کردن سخت است اما به هر حال با این موضوع کنار می‌آییم. ما این هفته یک بازی خیلی سخت داریم و امیدوارم از این بازی خانگی 3 امیتاز لازم را بگیریم.

این تعطیلی مسابقات لیگ فکر نمی‌کنید به ضرر شما تمام شد؟

این تعطیلی به ضرر تمام تیم‌ها است به هر حال مسابقات آسیایی در پیش بود و ما هم باید خودمان را در شرایط بازی‌ها نگه می‌داشتیم در این وقفه به وجود آمده مصدومان ما هم به شرایط تمرین با تیم رسیدند و از این لحاظ برای ما بد نشد.

به عنوان کاپیتان استقلال چه صحبتی با بازیکنانی که این روزها از مشکلات مالی این تیم ناراحت هستند دارید؟

ما دو بحث داریم اول اینکه هدف‌مان را نمی‌توانیم فدای شرایط مالی تیم کنیم ولی دوم اینکه من از مسئولان تیم می‌خواهم فکری به حال مطالبات بازیکنان بکنند. خوشبختانه کم تجربه نیستیم که همه چیز را خراب کنیم و بخواهیم با حاشیه بردن تیم خودزنی کنیم. هدف ما بزرگتر از این حرف‌ها است ولی می‌دانم که مدیران باشگاه هم در حال تلاش هستند تا هرچه سریعتر مشکلات مالی را حل کنند و ان‌شاءالله پول به تیم تزریق خواهد شد.

نظر شما در مورد محرومیت سه جلسه‌ای کرار چیست؟ ظاهراً کادر فنی از این موضوع خیلی ناراحت است؟

واقعیت این است که من از لحاظ قانونی سررشته‌ای ندارم و بهتر است که حرف نزنم چون کمیته انضباطی حق و حقوقی دارد و خودش به همه چیز واقف است و باشگاه این موضوع را پیگیری می‌کند.

اما ظاهراً بحث کرار و مصاحبه او باعث شده تا خیلی‌ها از جمله پرسپولیسی‌ها نسبت به این موضوع واکنش نشان دهند؟

بهتر است دیگران در مورد کرار صحبت نکنند چون کرار بازیکن استقلال است و باشگاه هم می‌داند چگونه با او برخورد کند. در این یکی دو روز شنیده‌ام برخی‌ها از این طرف و آن طرف از آب گل‌آلود ماهی می‌گیرند. صحبت‌ من با برخی از آقایان است که به فکر تیم خود باشند و درباره کرار حرف نزنند، ما خودمان بلدیم چکار کنیم. باشگاه استقلال کمیته انضباطی دارد و خودش می‌داند چکاری انجام دهد.دوستان به تیم و باشگاه خود برسند و مشکلات خودشان را حل کنند.

فارس: به عنوان سؤال آخر روز گذشته این مسئله مطرح شده بود که ظاهراً قلعه‌نویی از حضور شما در کنسرت حمید عسگری ناراحت شده و به یکی از مربیان پیغام داده که این مسئله را به گوش شما برساند آیا چنین بحثی درست است؟

من در زندگی‌ام هرگز سعی نکرده‌ام که قسم بخورم اما به رسول خدا قسم می‌خورم هیچکس چنین حرفی به من نزده‌ و خودتان بهتر می‌دانید من همیشه پای حرفی که می‌زنم هستم. حالا کسی از حرف من خوشش بیاید یا نیاید مهم نیست ولی هیچکس در مورد حضور در کنسرت با من صحبت نکرده و تذکر در مورد این این مسئله کذب محض است. ما از این حرف‌ها زیاد شنیده‌ایم و آن را از این گوش می‌شنویم و از گوش دیگر در می‌کنیم.

نظرات کاربران
ardeshir
آقای عنایتی عزیز کاپیتان زورکی آبی ها آقای جاسم کرار رو امثال شما و مربی مغرور شما اینقدر بی پروا و بی ادب کرده به مملکت من توهین کنه توهین به فدراسیون توهین به شعور تمام ایرانی هاست پس هر ایرانی چه قرمز چه آبی چه زرد از هر رنگی که هستند باید جلوی توهین به ایران عزیز بایستند اگر اینکارو نکنن ایرانی نیستند و وطن فروش هستند پس آقا کاپیتان مواظب حرف زدنت باش مردم ایران فهمشون بالاست لازم نیست ماست مالی کنید
۰۹ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۱۸:۴۳
پاسخ
1
1
امیر
مریم خانم حالا نازنین خانم یک اشتباه املایی داشته که آنهم من مطمئن هستم مقصرگوشی‌های مدل جدیده که بعضی ازحروف رابایدبهشون دقت داشته باشی چون مصاحبه را مسابحه،مصالحه،و......... میزندشما به بزرگواری خودتون ببخشیدوهم به هم نوع خوداحترام قائل شویدممنونم.
۰۹ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۰۲:۳۱:۵۵
پاسخ
0
1
امیر
مدیرعامل باشگاه گسترش‌فولاد گفت: اعمال مجدد محرومیت کرار اقدامی تاسف‌بار و برگ سیاه کارنامه فدراسیون فوتبال است. خب به نظرتون حق با کرار نیست و فدراسیون مسخره نیست.
۰۹ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۰۲:۲۰:۴۳
پاسخ
0
1
علی---آبی
قابل توجه 4پولیسیهای عزیز : یه کلاس اکابر برید تا کلمات رو غلط ننویسید زشته
۰۹ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۰۲:۰۴:۳۶
پاسخ
0
1
رضا
آقای علیرضا خان جمله ات نامفهوم و پر از اعم است کم گوی و گزیده گوی چون در
۰۹ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۰۱:۵۲:۵۰
پاسخ
0
1
مریم
4پولیس زلزله زده همینه همینه
۰۹ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۰۱:۴۶:۵۱
پاسخ
2
1
مریم
نازنین خانم مساحبه نیست مصاحبه است . خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
۰۹ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۰۱:۴۶:۱۶
پاسخ
1
1
iman
پس وقتی یه اجنبی عرب به کشورتون توهین میکنه هیچ کی حق حرف زدن نداره (چون براتون منفعت داره ) اما راجع به یه مجری ایرانی که از سرمربی تیم ملی دفاع کرده همه میتونن توهین کنن ... قلعه نوعی اگه خیلی ادعای وطن پرستی داری بازیکن تیمتو جمع کن که نه به بهترین داور ایرانی فحش نه به کشورت!!!!
۰۹ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۰۱:۲۷:۵۳
پاسخ
3
0
علیرضا
اول این جمله رو به سرمربی عزیزت باد بده بعد مصاحبه کن.یا بزار من بگم به اون آقات تو تیمت بگو تو کار تیم های دیگه اعم از تیم ملی تو کار سرمربیان دیگه اعم از کیروش تو کار داوران با دادن ویدیو تو کار برنامه تلویزیونی اعم ازنود و تو کار مجریان تلویزیونی اعم از فردوسی پور و......خیلی چیزهای دیگه دخالت نکنه تا دیگران هم دخالت نکنن.هروقت شما یاد گرفتید ما هم یاد میگیریم :)
۰۹ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۰۱:۲۱:۱۳
پاسخ
3
2
ابی
افرین مرحبا به کاپیتان زدی تو دهن دشمنان بدخواه وخواهان تضعیف اس اس
۰۹ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۰۱:۰۶:۵۷
پاسخ
5
3
نازنين
اينم خيلي ديكه احساس بزرگي بهش دست داده روزي ٣٠ بار مساحبه ميكنه
۰۹ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۰۰:۵۵:۵۳
پاسخ
1
0
امیر
دوستان نظرتون چیه برای هر بعضی تیم ها 4تا پیرمرد مثل عنایتی پیدا کنیم خدا رو چه دیدی شاید جواب داد و اونها هم به بالای جدول رسیدند
۰۹ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۰۰:۰۳:۴۰
پاسخ
1
2
فواد
باز این پرسپولیسیا یه بازی بردن شاخ شدن :)
۰۹ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۰۰:۰۱:۳۱
پاسخ
0
2
امیر
همین که نصرتی جای کرار نیست بسه
۰۸ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۲۳:۵۷:۲۶
پاسخ
0
1
امیر
مگه ما ایرانی ها ادعا نداریم که نژاد پرست نیستیم پس چرا یکی کرار رو "عراقی بی ادب" میخونه. یعنی ما همه با ادبیم فقط کرار بی ادبه فدراسیون اگه مسخره نبود حد اقل تیم ملی فوتسال داشت اگه دروغ میگم بگید.
۰۸ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۲۳:۵۶:۴۳
پاسخ
0
0