عنایتی: اَنگ تبانی به عمران‌زاده نمی‌چسبد

عنایتی: اَنگ تبانی به عمران‌زاده نمی‌چسبد

3206
14:21
28 فروردین 1396
بازیکن - مربی تیم فوتبال صبای قم تأکید کرد که خطای هند حنیف عمران‌زاده در بازی با استقلال عمدی نبوده است.

وبسایت رسمی برنامه نود -  بازیکن - مربی تیم فوتبال صبای قم تأکید کرد که خطای هند حنیف عمران‌زاده در بازی با استقلال عمدی نبوده است. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، رضا عنایتی در مورد شکست تیمش مقابل استقلال و نمایش ضعیف عمران‌زاده در این مسابقه گفت: ما نیاز به کسب امتیاز داشتیم، ولی متأسفانه در عین شایستگی امتیاز از دست دادیم. به هر حال در فوتبال ممکن است اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی رخ دهد و همین موضوع باعث شد تا تیم ما ضرر کند. البته باید بگویم که عمران‌زاده در هند و اخراج هیچ عمدی در کار نداشت و اَنگ تبانی به او نمی‌چسبد.

وی ادامه داد: متأسفانه بعضی‌ها با عقده درونی حرف می‌زنند. فکر می‌کنم عصب و عضله عمران‌زاده در یک ثانیه هماهنگ نبودند و او آن خطای هند را انجام داد. حنیف چهار دقیقه بعد یک تکل زد که موقعیتی جدی از استقلال را گرفت. او بعد از بازی بسیار ناراحت بود و هر لحظه می‌ترسیدم که سکته کند. من به حنیف گفتم که باید فوتبال را ادامه دهد و این اتفاقات ممکن است برای بزرگ‌ترین بازیکنان دنیا هم رخ دهد.

مهاجم تیم فوتبال صبای قم در مورد مراسم خداحافظی‌اش از هواداران استقلال اظهار داشت: باید از همه هواداران، بازیکنان، کادر فنی، تدارکات استقلال و آنهایی که برای من زحمت کشیدند، تشکر کنم. خداحافظی از هواداران استقلال بسیار سخت بود، ولی به هر حال باید در فوتبال با این اتفاقات کنار آمد.

عنایتی با اشاره به قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر گفت: من این قهرمانی را به هواداران واقعی پرسپولیس تبریک می‌گویم. ما در فوتبال ایران هوادار قلابی هم داریم که اهل توهین و فحاشی هستند. امیدوارم پرسپولیس بتواند روند مثبت خود را در آسیا هم ادامه دهد.

مربی تیم فوتبال صبا در پایان راجع به شانس ماندن تیمش در لیگ برتر تصریح کرد: ما باید بازی به بازی جلو برویم. سه فینال دیگر در پیش داریم و سرنوشت ماندن در لیگ برتر دست خودمان است.

 

2051

نظرات کاربران
ح.ع
اقای عنایتی اصلا شما از کجا میدونی عصب و عضله باهم ناهماهنگ میشن ؟ فرض کنیم که بشن.!!شما از کجا میدونی در این شرایط دست به طرف بالا حرکت میکنه ؟ نکنه دکتر ارتوپد هستی ؟
۲۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۶:۳۹
پاسخ
2
36
محمد
دوست دارم صبا سقوط کنه،حتی از قهرمانی پرسپولیس بیشتر بهم میچسبه..
۲۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۷:۳۲
پاسخ
4
45
6*4=24
بازی رفت عنایتی و برگشت حنیف؟!!!؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟
۲۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۱:۲۷
پاسخ
3
35
masoud ahmadi
كلاتون قاضي كنيد..! مگر همين حنيف نبود گل به خودي زد تو بازي با صبا؟! كاا حنيف شش دانگ نيست اين اشتباهات فاحش عادي است برايش
۲۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۸:۴۱
پاسخ
58
16
10نفره
اون توپ خورد به بدنش و گل به خودی بود نه اینکه دومتر دستش رو باز کنه وپنالتی بده بماند اخراجش چی؟ درضمن اخراج عنایتی چی ؟ از همه مهم تر میداودی چی بعداز بازی پرسپولیس پست میزاره و حتی توپی که بازیکن استقلال به اوت میزنه ولی اون بازیکن سایپا هست پشت دروازه سرش رو میگیره وافسوس میخوره چرا؟!!!
۲۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۴:۲۶
3
38
امیر
میگن سرمربی جدید تیم ملی والیبال بعد اون دفاع روی سر مهاجمی که نحیف کرد میخواد دعوتش کنه تیم ملی
۲۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۲:۰۲
4
32
جام دهم
در مورد عصب و عضله خودتون هم در بازی رفت یه توضیح مختصری بدین
۲۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۴:۵۲
پاسخ
6
96
پیمان 3 .. 25
هادی کجایی بیا ببین 4پلیست شده 3 تایی ستاره فقط ستاره های آبی * *
۲۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۰:۱۴
پاسخ
107
17
ایلیا
واقعا بی نمک تشریف دارید ، یعنی از دست سر کسی هم که فوت کرده بر نمی دارید باید نمک پرانی کنید. ادمین لطفا
۲۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۴:۴۴
7
57
صادق
حنیف آقای گل
۲۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۳:۰۷
پاسخ
16
81
ستاره استقلالی
زوج سوشا-بنگر تا ابد در ذهن ما می ماند
۲۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۶:۱۱
38
13
90
میگه عصب و عضله حنیف در عرض یک ثانیه با هم هماهنگ نبودن وای خدا خخخخخ مردم از خنده جالبه این عصب و عضله تو کل 30 تا بازی لیگ هماهنگ بودن دقیقا جلو استقلال ناهماهنگ شدن عجب
۲۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۶:۵۵
پاسخ
17
105
**
دایی هم دقیقه ی 30 مبعلی رو مقابل پرسپولیس کشید بیرون پس ما هم بگیم تبانی شده و گرنه هیچ مربی ای بهترین پاسور لیگ رو از بازی بیرون نمیکشه
۲۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۳:۰۷
25
6
سعید سرپل ذهاب
حنیف جلوی پرسپولیس گل به خودی زد!!!!پس با شما هم تبانی کرده.منطق شماها رو باید مومیایی کرد برای ایندگان.
۲۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۱:۵۰
48
14