عکس/ حاشیه‌نگاری معارفه سرمربی تیم ملی؛ آرام مثل ویلموتس

عکس/ حاشیه‌نگاری معارفه سرمربی تیم ملی؛ آرام مثل ویلموتس

6075
13:20
08 خرداد 1398
مراسم معارفه سرمربی تیم ملی با حواشی جالبی همراه بود.

به گزارش وب سایت نود، مراسم معارفه رسمی سرمربی جدید تیم ملی ایران، ظهر امروز در هتل المپیک و در حضور اصحاب رسانه برگزار شد.

در شرایطی که قرار بود این مراسم از ساعت 11 آغاز شود اما ورود تاج و ویلموتس به سالن با تاخیر 15 دقیقه‌ای همراه شد.

پس از صحبت‌های تاج، با دعوت رئیس فدراسیون فوتبال ویلموتس بلژیکی پشت تریبون قرار گرفت و در بدو حضور، به زبان فارسی به حضار گفت "سلام‌علیکم" که این حرف او با خنده حضار همراه بود.

اما در حین صحبت‌های ویلموتس موضوعی که جلب توجه می‌کرد دزدیدن نگاهش از خبرنگاران بود تا جایی که برخی از حاضران بگویند او برخلاف کی روش که با اعتماد به نفس بالایی از موضع قدرت صحبت می‌کرد بسیار آرام است.

تاج که در آغاز مراسم اعلام کرد مذاکرات با این مربی حتی تا صبح امروز هم در خصوص برخی بندهای قرارداد ادامه داشته است، در ادامه همراه او پای میز نشستند و در حضور خبرنگاران قرارداد امضا شد تا عکسی نیز به یادگار بگیرند.

 

2051

نظرات کاربران
پرسپولیس اعتبار آسیا
اصلا چوب خشک بیارن از اون هوچیگر موزامبیکی بمراتب بهتره زنده بادی مربی جدید تیم ملی ایران نه تیم ملی باندی خاص
۰۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۱:۳۸
پاسخ
36
26
رضا
کاریزما و اتوریته چندانی نداره و به چند ماه نکشیده بازیکنان تیم ملی قورتش خواهند داد.
۰۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۹:۴۸
پاسخ
16
24
کیومرث
شاید اگر کی روش ایران نمی اومد ، ویلموتس یه گزینه عالی بود ولی الآن شاید خیلیها این انتخاب رو انتخاب خوبی ندونن . اعتماد بنفس و کاریزمای بالای کی روش کاملا به بازیکنا منتقل می شد . به هر حال باید از سرمربی جدید تیم ملی حمایت کرد . امثال آقای سم پاش و مافیای فوتبال هم قطعا اولش از در دوستی در خواهند اومد تا خواسته هاشونو تحمیل کنن بعد اگه نتیجه داد که هیچی و اگر ویلموتس مقاومت کرد همون داستان تکراری با کی روش اتفاق خواهد افتاد .
۰۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۴:۳۴
پاسخ
74
82
jd.dri
کیومرث جان ! مربیان بی برنامه باشگاهی و در رآسشون برانکوی جاه طلب هیچگاه با سرمربی تیم ملی از در دوستی و رفاقت برنخواهند اومد چون منافع شون با منافع تیم ملی یکی نیست ... تیم ملی زمان برای اردو میخواد و همینطور بازیکنان منتخب باشگاهها رو ... ولی برای مربیان بی تاکتیک و علی اصغری باشگاهها از دست دادن زمان و بازیکنان شاخص یعنی از دست دادن هماهنگی و فرم خوب تیمی ... یادمون نرفته اولین مخالفت برانکو با کی روش زمانی اتفاق افتاد که رئیس پک با نقل قول کذب از جانب کی روش مانع گرفتن تست پزشکی پیش فصل لیگ از ملی پوشان پرسپولیس شد و برانکو هم بلافاصله مصاحبه تندی علیه کی روش انجام داد و ... بقیه ماجرا که همه میدانیم ... چرا همیشه مربیان بی دانش مثل .... و ... که همه مون اونا رو میشناسیم با اردوهای تیم ملی مخالفت می کنند ولی مربیانی مثل "یحیی گل" و "علی دائی" و ... که با سواد هستند و صاحب علم روز فوتبال ، از اردوهای ملی برای ارتقای کیفیت بازیکناشون حمایت می کنند و حتی هر از گاهی به محل تمرین تیم ملی هم می روند ...
۰۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۴:۲۹
9
18
علیرضا اص
الان به نظر من شمایید که دارید سم پاشی می کنید. شما موفقیت تیم ملی اصلا براتون مهم نیست. دقیقا همون اتهامی که به پرسپولیسیا می زنید خودتون دچارش شدید. شما الان فقط دوست دارید که برانکو رو با ویلموتس درگیر کنید که حرف شما درست دربیاد و منافع تیم ملی اصلا براتون اهمیتی نداره.
۰۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۳:۵۳
14
12
عشقممم نیمار
۱۰۰میلیار تومان قرارداد مالیشه ..بایدم ارام باشه :-P برام‌مث روز روشنه ک موفق نمیشه:-P
۰۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۰:۳۵
پاسخ
108
23
banoo talaee
یا از این ور بوم میوفتیم یا از اون ور ،خلاصه ان شاالله که موفق باشی
۰۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۰:۲۱
پاسخ
1
70
mori titan
دقیقا نیاز تیم ملی الان یه مربی جوان و به روز از همه مهمتر جنتلمنه. چیزی که نفر قبلی نداشت و همین روحیه پرخاشگری رو به بازیکنا منتقل کرده بود. نتیجه اش رو هم جلوی ژاپن گرفت.
۰۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۷:۳۶
پاسخ
42
121
Wien
کمرو و کم حرف بودن،همیشه نشانه جنتلمنی نیست و برعکس جسور بودن و صدای بلند داشتن هم همیشه نشانه،بی ادبی نیست،اتفاقا بعنوان مربی،مخصوصا در ایران باید مربی جسور،رک،دارای صدای بلند و قاطع باشه،وگرنه در ایران با ادب بودن،نشانه ضعف و ترس طرف حساب میشه و هر کی از راه میرسه،میخواد سواری بگیره.
۰۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۰:۲۶
5
15
پرسپولیس
شیره
۰۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۷:۳۳
پاسخ
12
93
عمرخربین و عمر السوما
طرفدارای یه تیم با سرمربیش و بازیکناش(پیروزی) به این راحتی نمیزارن ویلموتس سرمربی تیم ملی باشه اینم خط/اینم نشون*...((((: ادمین مرسی
۰۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۵:۰۳
پاسخ
133
45
علیرضا اص
اتفاقا برعکس پیش بینی کردی عزیز دل. پرسپولیسیا آرزوشونه که تیم ملی با یه مربی آروم و جنتلمن بهترین نتایج تاریخشو بگیره که ثابت بشه کی روش کاری واسه این تیم نکرده.
۰۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۵:۴۴
9
9
۶ آتیشه
اینقد خوشم میاد این لحن صحبتتونو راجع به تیممون میبینم.اوج سوزشو نشون میده.خخخ
۰۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۵:۱۵
19
71