عکس نوشت/ بازگشت دوباره آندو به ترکیب ماشین‌سازی

عکس نوشت/ بازگشت دوباره آندو به ترکیب ماشین‌سازی

6137
12:14
27 آذر 1395
کاپیتان اول تیم ملی، دوباره به ترکیب اصلی تیم ماشین‌سازی بازگشت.

وبسایت رسمی برنامه نود - کاپیتان اول تیم ملی، دوباره به ترکیب اصلی تیم ماشین‌سازی بازگشت.

به گزارش خبرنگار وبسایت نود، آندرانیک تیموریان، کاپیتان تیم ماشیان سازی تبریز که در چند هفته گذشته، به دلیل آماده نبودن در ترکیب تیمش قرار نگرفته بود. روز گذشته در بازی سبزپوشان تبریزی مقابل سیاه جامگان، یکبار دیگر در ترکیب اصلی ماشین سازی به میدان رفت. دیداری که در پایان با یک گل به سود مشهدی‌ها خاتمه یافت.

آخرین بازی آندو برای ماشین سازی، هفته یازدهم مقابل پدیده در مشهد بود که در آن بازی آندرانیک به دلیل مصدومیت در دقیقه 37 از زمین خارج شد و بعد از آن دو بازی مهم تیمش برابر پرسپولیس و ذوب‌آهن را به دلیل مصدومیت از دست داد.

با انتخاب فرهاد کاظمی به عنوان سرمربی جدید ماشین سازی و باتوجه به شرایط بسیار بد این تیم در جدول، بدون تردید در ادامه فصل نقش و حضور آندرانیک در ترکیب ماشین سازی بیش از پیش اهمیت خواهد داشت. بدون تردید کاظمی برای خارج کردن تیمش از بحران فعلی، نیازمند استفاده از تجربه بالای تیموریان در درون زمین خواهد بود.

6017

نظرات کاربران
علی
با آرزوی موفقیت برای آندو صادقیان رو نمیشه با آندو مقایسه کرد، تو بازی آخر هم بد بازی کرد و هم دنبال اخراج شدن بود
۲۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۱۰:۲۳
پاسخ
0
2
suroosh
حالا ببين كاظمي از هفته بعد از آندو. صادقيان نريمان جهان و .. چه بازي بگيره
۲۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۲:۳۸
پاسخ
3
58
R
اندو تیموریان خیلی برای ما تاجی ها قابل احترامی.اما امیرخان رو بهانه کردی استقلال رو به خاطره پول رها نمیکردی نمیرفتی به تراکتور . و بعدش رفتی قطر که دوباره از قطر برگشتی دوباره به خاطره پول زمان پرویز مظلومی زفتی سایپا اگه نمیرفتی با استقلال قرار داد امضا میکردی الان وضعت این نبود.حرف اخرم افتخارمون اینه که کاپیتان تیم ملی هستی و برات دعا میکنیم به روز های خوبت برگردی و ببینیمت در جام جهانی روسیه
۲۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۰۴:۵۲
0
4