عکس ویژه، گفت و گوی ویژه / مجری نود در کنار مجری خندوانه!

عکس ویژه، گفت و گوی ویژه / مجری نود در کنار مجری خندوانه!

38191
12:05
24 شهریور 1393
رامبدجوان که چند وقتی است برنامه طنز خندوانه را روی آنتن شبکه نسیم می برد، توانسته طرفداران خوبی بدست بیاورد. به بهانه انتشار عکس سال گذشته فردوسی پور و جوان در ورزشگاه آزادی، خواندن گفت و گوی این دو خالی از لطف نیست.

وب سایت برنامه نود- امشب برنامه نود روی آنتن می رود و مطمئنا با اتفاقاتی که در هفته گذشته فوتبال ایران افتاده است، نود پر و پیمانی را شاهد خواهیم بود.

به گزارش وب سایت برنامه نود، عکسی که می بینید مربوط به ویژه برنامه سال تحویل شبکه تهران در اسفند 92 است که فردوسی پور در کنار رامبد جوان بازیگر خوب سینما و تلویزیون دیده می شود.

رامبدجوان که چند وقتی است برنامه طنز خندوانه را روی آنتن شبکه نسیم می برد، توانسته طرفداران خوبی بدست بیاورد و برنامه اش پربیننده و پربازخورد باشد.

 رامبد جوان یکی از میهمانان ویژه برنامه پایان سال برنامه نود سه سال پیش بود که لحظات شاد و به یادماندنی را در دکور برنامه نود به همراه حبیب رضایی و سروش صحت خلق کرد. رامبد سال گذشته هم در ویژه برنامه پایان سال نود روی آنتن برنامه نود آمد تا یخ میهمانان برنامه یعنی محسن تنابنده و احمد مهران فر بازیگران اصلی سریال پایتخت 3 را بشکند و البته از عادل قول گرفت تا به برنامه ویژه سال تحویل برود.

در هر حال عادل فردوسی پور یکی از مهمانان ویژه برنامه سال تحویل رامبد جوان بود و در گفتگویی مفصل درباره زندگی شخصی و حرفه ای اش با بینندگان شبکه تهران صحبت کرد.  رامبد که از جمله هنرمندان شاد و بانشاط تلویزیون است در برنامه «گوشه دل تهرون» عادل را به ورزشگاه آزادی برد و وسط زمین چمن با او به گفتگو نشست.آنچه می خوانید متن این مصاحبه است که در فضایی پر از خنده و شوخی صورت گرفته است. با توجه به انتشار دوباره تصویر فردوسی پور و جوان در برخی سایتها وشبکه های اجتماعی، سایت نود بد ندید که بخشی از گفت و گوی آن زمان را دوباره منتشر کند. گفت و گوی رامبد جوان با فردوسی پور که البته آن زمان رامبد جوان هنوز مجری برنامه خندوانه نشده بود و برنامه خندوانه هم اصلا به وجود نیامده بود.

*اگر مریض بشوی نود چه می شود؟ 

دو سه بار من مریض شده‌ ام و دیگران اجرا کرده‌ اند.

*می فهمم اجرا شده؛ یک نفر برنامه را زنده نگه داشته. ولی واقعا اجرا که نشده است. راستی توچه کار کردی که نود این قدر محبوب شده است؟ 

من سعی کردم خودم باشم. اتفاقات را بدون ترس از نام و مقام کسی بگویم. خود فوتبال خیلی جذاب است. شاید اگر کس دیگری بود هم برنامه جذاب می شد و نود چنین موقعیتی پیدا می کرد. رامبد! تو هم بیا یک بازی را ببین. بنشین پای تلویزیون و یک بازی را ببین. خیلی جذاب است.

*خیلی راجع به من بد فکر می کنی. من فوتبال نگاه می کنم. 

شوتی که الان زدی خوب بود. معلوم است قبلا پایت به توپ خورده است.

*بله. همین دو دقیقه پیش بود. ... من و عادل ما هم محله ای و هم مدرسه ای بودیم. ولی هیچ وقت با هم رابطه نداشتیم. یعنی اصلا همدیگر را نمی شناختیم.عادل! بدقلق ترین مهمانت چه کسی بوده؟ 

اسم نیاورم بهتر است. زیاد داشتیم. وقت اجرا با خودم گفته‌ام برنامه تمام بشود زود خلاص بشوم.

*همیشه این قدر خوش خنده‌ ای؟ همیشه این طوری رها می خندی؟ 

آره، تقریبا. الان باید خودم را کنترل کنم؟خیلی ها فکر می کنند بلند خندیدن کار جلفی است. موقع خندیدن جلوی دهانشان را می گیرند. به نظر من بلند خندیدن بهترین کار دنیاست.

*ما برنامه دیگری هم داریم که 15 سال بهترین برنامه تلویزیون باشد؟ 

اولا که این لطف شماست. به نظرم نگه داشتن این شرایط سخت است. مثل نگه داشتن قهرمانی که سخت است. خیلی از رقبای ما از پول و رانت های مختلف استفاده می کنند. من واقعا وقت گذاشته ام. من تمام اتفاقات فوتبال را شدیداً دنبال می کنم. همه جوانی و زندگی ام را پای نود گذاشتم. پنجشنبه و جمعه همه بازی ها را می بینم. مهندسی زمان خیلی مهم است.

تیمی داری که اخبار را برایت جدا کند؟ 

نه، همه اش را خودم دنبال می‌کنم. من همه تصاویر ضبط شده را فریم به فریم می‌بینم.اگر 8 تا بازی در هفته باشد 16 تا دوربین نود اتفاقات را پوشش می‌دهد. بعضی از دوربین ها هم حاشیه ها را ضبط می کنند. من خودم همه فیلم ها را می بینم. 25 تا آفیش داریم که دوربین ها می رود و من همه را می بینم. یک جورهایی سعی می کنم این ها را مونتاژ کنم. بچه ها خیلی کمکم می‌کنند.

*پس تصمیم گیری های مدیریتی با خودت است. باید خیلی مراقبت باشیم. (می خندد)

اگر اتفاقی برای من بیفتد خیلی ها راحت می شوند. خیلی از مدیران از دست من شاکی هستند. بعضی‌ها دوست داشتند سر به تن من نباشد، تلاش کردند من زمین بخورم. من را تهدید کرده‌اند و به من انگ زده‌اند. بعد از یک سال این ها در موضع حق قرار گرفته‌اند و من از آنها دفاع کرده ام. آن وقت من فرشته نجات و قهرمانشان شده‌ام. این اتفاق خیلی برای من رخ داده است.

*تو سوالی نداری از من بپرسی؟

تو همیشه این قدر شادی؟

نه.

من هیچ وقت مصاحبه نمی کنم. ولی تو را خیلی دوست دارم. نمی دانم چرا.

اتفاقاً این قدر دلیل داری (می خندد)... تو خیلی خیلی زیاد آدم موفقی هستی و کارت را بلدی و برای کارت چارچوبی قائل شده ای. هر آدم موفقی باید این را در ذهنش داشته باشد. از صمیم قلب به تو تبریک می گویم. مردم تو را خیلی دوست دارند.

من الان کلی حال کردم. همین کارها را می کنی که آدم خود شیفته می‌شود.

*تو خودشیفته هستی؟

کسی که در رسانه کار کند خودشیفته می شود. کسی که در دانشگاه شریف درس بخواند قطعاً خودشیفته است. من همه معیارهای خودشیفتگی را دارم. ولی سعی می کنم نباشم.

*اهل ورزش های دیگر هم هستی؟

یک زمانی ورزش های راکتی را خیلی دوست داشتم. مثل تنیس و اسکواش. بیا با هم اسکواش بازی کنیم من به تو 10 تا آوانس می دهم. بازی هم 15 تایی باشد.

*طرفدار یک تیم ایرانی مثل استقلال یا پرسپولیس هستی؟

نه، به خدا، من از جفت تیم های قرمز و آبی خوشم نمی‌آید. البته باید بگویم خوشم می آید. (می‌خندد) دوست ندارم این ها قهرمان بشوند. بس شان است. یک تیم دیگر بیاید قهرمان شود. این همه رانت در اختیارشان است، این همه پول دارند. این رانت اذیتم می‌کند. حالا درست است پول بازیکنان را نمی‌دهند. نمی دانم. می گویند مشکل داریم.

*تا حالا شده چیزی بگویی که اشتباه باشد؟

قطعاً در این سال ها خطا داشته ام. تلاشم را می‌کنم چیزی که می‌گویم درست باشد. سعی می کنم حکم ندهم و نظر شخصی ام نباشد. من اصلا ترسی از معذرت خواهی ندارم. خیلی بد است آدم چیزی بگوید که غلط باشد. میلیون ها نفر می‌شنوند.

 

 

نظرات کاربران
احسان
سلام عادل جان.عاشقتم به مولا.
۲۵ شهریور ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۵۹:۵۷
پاسخ
0
1
امیرمحمد
عادل دوست داریم
۲۵ شهریور ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۴۲:۴۷
پاسخ
0
1
Aida
محبوب ترین مجری تو کل صدا و سیما برای من آقای فردوسی پوره... همیشه آرزوم بود یه دایی مثل ایشون داشته باشم!!!البته الانم تو خونه همیشه وقتی دربارشون حرف میزنم میگم دایی عادل!!!مگه چیه خوب من دایی ندارم...
۲۵ شهریور ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۴۳:۱۶
پاسخ
0
1
حامد
عادل یکی از دانشمندترین گزارشگران و مجریان ایران و حتی جهانه عادل با قدرت ادامه بده که همه مردم پشت سرت هستند خیلی دوست داریم
۲۵ شهریور ۱۳۹۳ ساعت ۰۷:۳۹:۲۰
پاسخ
0
4
Ali blue
هردوشون عالین ! هم رامبد و هم عادل !
۲۵ شهریور ۱۳۹۳ ساعت ۰۴:۴۸:۱۶
پاسخ
1
4
اسماعیل
خدایا ممنون از خلقت عادل
۲۵ شهریور ۱۳۹۳ ساعت ۰۴:۴۶:۵۶
پاسخ
1
5
a,hkd
از موقعی که این دو تیم (قرمز و ابی)ضعیف شدند تیم ملی دوست داشتنی داریم که شاداب بازی کنه
۲۵ شهریور ۱۳۹۳ ساعت ۰۴:۱۷:۰۰
پاسخ
1
1
موسوی
با تشکر از عادل خان فردوسی پور به لحاظ ارائه واقعیات فوتبال
۲۵ شهریور ۱۳۹۳ ساعت ۰۳:۵۳:۰۵
پاسخ
0
3
toktam
عادل جان خودت فوق العاده ای و برنامت هم همینطور .انشالله که همیشه موفق باشی
۲۵ شهریور ۱۳۹۳ ساعت ۰۳:۲۶:۴۸
پاسخ
2
8
مهران ی
عادل به طور قظع آدم عادلی است خودم به شخصه این مرد رو دوست دارم و امیدوارم که این برنامه یعنی 90 به 90 سالگی برسه و 90 سالگیشو جشن بگیره پس زنده باد 90 زنده باد عادل پاینده باد 90 با عادل فردوسی پور عادل دوست داریم ما دوست داریم ما
۲۵ شهریور ۱۳۹۳ ساعت ۰۲:۴۲:۳۰
پاسخ
2
10
ebi
عادل ورامبد هرکدومشون درحرفه وکارخودشون نابغه هستن چرا کلمه ی نابغه روبه کاربردم چون ازابتدا تاکنون خیلی ها برنامه های ورزشی وطنز ساختن اما عادل درخشید دربرنامه سازی ورزشی ورامبدجوان درطنز بامعنای اجتماعی وشادکردن مردم درخشید
۲۵ شهریور ۱۳۹۳ ساعت ۰۱:۳۱:۰۵
پاسخ
8
12
amin222
دوســــــــــــــــــــــــت دارم عادل
۲۵ شهریور ۱۳۹۳ ساعت ۰۰:۱۱:۰۹
پاسخ
4
9
سمیرا
خوشحالم که 10 سال از این برنامه رو دیدم:):):):):):):))::)):):)
۲۴ شهریور ۱۳۹۳ ساعت ۲۳:۵۲:۰۹
پاسخ
9
11
اکرم
باشه عادل پاییزخوبی داشته باشید
۲۴ شهریور ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۰۶:۴۹
پاسخ
16
22
ساناز
اینم لااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااایک هم واسه عادل هم واسه رامبد هر دوتاشونم کارشون حرف نداره
۲۴ شهریور ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۰۵:۳۵
پاسخ
12
26