عکس / پیراهن احتمالی بایرن مونیخ در فصل آینده

عکس / پیراهن احتمالی بایرن مونیخ در فصل آینده

11134
21:55
06 دی 1394
طرح احتمالی پیراهن فصل آینده بایرن مونیخ لو رفت.

وبسایت رسمی برنامه نود - طرح احتمالی پیراهن فصل آینده بایرن مونیخ لو رفت.

به گزارش وبسایت نود، طرح احتمالی پیراهن نخست باشگاه بایرن مونیخ برای فصل 2017-2016 که توسط کمپانی آدیداس طراحی شده در اینترنت منتشر شده است. 

در این پیراهن سه خط معروف کمپانی آدیداس به جای قرار گرفتن در سر شانه، در کنار دو طرف پیراهن و به صورت عمودی دیده می شود. همچنین گفته می شود که شورت ورزشی این پیراهن سفید رنگ خواهد بود، اتفاقی که برای نخستین بار در 10 سال اخیر رخ خواهد داد.

کارلو آنچلوتی ایتالیایی در فصل آینده به جای پپ گواردیولا که قراردادش با این تیم در تابستان تمام می شود روی نیمکت بایرن مونیخ خواهد نشست.

2031

نظرات کاربران
قرمزعشق منه
چه رنگ خوشکلی...بهترین تیم های دنیا هم پیراهن قرمز انتخاب میکنند تراکتوری ها و پرسپولیسی بزنند مثبت رو...
۰۷ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۵۹:۱۷
پاسخ
4
9
سروش
پیراهن باید نشونه و نمادی از پرچم باشگاه باشه ' نه مث ارسنال ک همه ب رنگ قرمز میشناسنش و رنگ زرد میپوشه یا ریال مادرید ک صورتی و سبز میپوشه یا بارسال ک زردونارنجی میپوشه و میلان طلایی میپوشه ' ادم تیوی روشن میکنه و فوتبال میبینه نمیفهمه کدوم تیم با کدوم داره بازی میکنه تا وقتی اسم بازیکنارو میشنوه !
۰۷ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۲۵:۱۹
پاسخ
16
4
saeed
داداش مطمئنی فوتبالی هستی؟؟ اینایی که گفتی همه لباس دومه که لباس دوم هیچ مشکلی نداره چی باشه مهم لباس اول تیمه
۰۷ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۰۳:۴۸
1
11
l
این بهتره تا قرمز آبی
۰۷ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۲:۰۵:۰۶
پاسخ
7
40
نوید
کلا بایرن ثبات نداره لباسش یادمه ی زمانی سورمه ای بود (زمان البر و زی روبرتو و یانکر) بعد اون سفید شد ( اسپانسر اپل بود) الان چندسالی هست قرمز شده. ثبات یعنی یونایتد از مانیکه یادمونه پیراهن قرمز با شورت سفید اینم بگم آلمان و فوتبالشو خیلی دوس دارم
۰۷ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۱:۴۳:۲۹
پاسخ
8
37