عیسی آل کثیر: در هیچ شرایطی در نفت تهران نمی مانم

عیسی آل کثیر: در هیچ شرایطی در نفت تهران نمی مانم

4941
15:24
10 دی 1396
مهاجم تیم نفت تهران تأکید کرد به هیچ وجه در این تیم نمی ماند.

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم تیم نفت تهران تأکید کرد به هیچ وجه در این تیم نمی ماند. 

به گزارش وب سایت نود، عیسی آل کثیر مهاجم 6 گله نفت تهران، امروز به صورت انفرادی در زمین تهرانسر تمرین کرد. این در حالی است که تمرین نفت تهران امروز قرار است ساعت 15:30 در تهرانسر آغاز شود و ظاهرا مراسم معرفی مالک جدید هم امروز در زمین تمرین نفت تهران واقع در تهرانسر برگزار خواهد شد.

آل کثیر در حین خروج از زمین تهرانسر به سایت نود گفت که در هیچ شرایطی در نفت تهران نمی مانم و مشغول انجام کارهایم برای پیوستن به تراکتورسازی هستم. او تاکید کرد که حتی با حضور مالکان جدید نفت تهران در بهترین شرایط باشد، باز هم در این تیم نمی ماند.

 

 

 

2081

نظرات کاربران
بوفون
هر کجا که رفتی خدا پشت وپناهت نیم فصل دوم موفق باشی.
۱۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۱۸:۱۰
پاسخ
1
25
مهدی
هر بازیکنی که به ترکتور بیاد در تاریخ ثبت خواهد شد و تاریخ گویای همه بی عدالتی ها است . هر بازیکنی به به ترکتور بیاد در اینده به انواع قهرمان ملی ثبت خواهد شد و در ضهن مردم جاودانه خواهد ماند
۱۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۵۴:۵۰
پاسخ
13
21
امین
اینکه بازیکن تو این شرایط بد نفت بخواد بره واقعا حق داره اما اینکه بگه حتی تو بهترین شرایط نفت هم با وجود داشتن قرارداد خودش رو سرباز میکنه و میره تراکتور، واقعا تاسف برانگیزه!! این اوج بی احترامی به باشگاه ها و فوتبال و دهن کجی به باشگاهه سازنده یه بازیکنه. یه باشگاه بیاد قرارداد ببنده با یه تیمی و بعد اون بازیکن بیاد با دهن کجی و پررویی خودش رو سرباز کنه و بره تراکتور! واقعا که قانون مسخره ایه! اینکه همه بازیکن سرباز خوبا هم به تراکتور برسه مسخره هست! اگه واقعا قانونه باید به تیم های مقاومت و نیروی زمینی هم سرباز بدند نه اینکه هرکی خوبه بره تراکتور و هر کی شناخته نشدست بره این تیما!
۱۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۶:۱۳
پاسخ
20
24
Reza
سرباز نیست مگه قراره هرکی بیاد تراکتور سربازه
۱۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۰:۴۲
3
17
amir milad
جالبه هر جا بازيكنى ساز جدايى ميزنه اون سر داستان تراكتور...
۱۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۰:۰۹
پاسخ
14
29
فاطیما استقلالی
بیااستقلال
۱۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۴:۲۹
پاسخ
26
10