غفوری:از بچگی استقلال را دوست داشتم!

غفوری:از بچگی استقلال را دوست داشتم!

31635
10:13
16 خرداد 1395
مدافع جدید تیم فوتبال استقلال گفت: از تیم های مختلف پیشنهاد داشتم اما دلم به من گفت به استقلال برو. هر چند این صحبتها کلیشه ای است اما من از بچگی استقلال را دوست داشتم.

وبسایت رسمی برنامه نود - مدافع جدید تیم فوتبال استقلال گفت: از تیم های مختلف پیشنهاد داشتم اما دلم به من گفت به استقلال برو. هر چند این صحبتها کلیشه ای است اما من از بچگی استقلال را دوست داشتم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت باشگاه استقلال، ووریا غفوری پس از امضای قراردادبا استقلال گفت: از پیوستن به استقلال بسیار خوشحال هستم زیرا استقلال تیم بزرگی است. سالهای قبل هم می توانستم استقلالی شوم اما به دلیل یک سری مسائل این موضوع اتفاق نیفتاد.

بازیکن تازه وارد استقلال در پاسخ به این سوال که چرا استقلال را از میان پیشنهادهای متعدد انتخاب کرده است، پاسخ داد: از تیم های مختلف پیشنهاد داشتم اما دلم به من گفت به استقلال برو. هر چند این صحبتها کلیشه ای است اما من از بچگی استقلال را دوست داشتم و حالا از این موضوع بسیار خوشحال هستم.

غفوری ضمن تمجید از توانایی های منصوریان، ادامه داد:من در پاس همدان نیز سابقه همکاری با ایشان را داشتم. در پاس رابطه خوبی با ایشان داشتم که تا الان نیز این رابطه حفظ شده است. منصوریان مربی بزرگی است و حالا بسیار با تجربه تر شده است که کارنامه ایشان نیز این موضوع را گواهی می دهد. امیدوارم تجربه و توانایی های ایشان به موفقیت و پیشرفت من و استقلال کمک کند.

مدافع هافبک استقلال با تاثیر گذار بودن هواداران استقلال در انتخاب او، تصریح کرد: هواداران استقلال میلیونی هستند که موفقیت و ناکامی ما بر روی افراد زیادی تاثیر می گذارد که این موضوع باعث می شود تا مسئولیت بازیکنان بالا برود. استقلال و پرسپولیس با توجه به هواداران پرشماری که دارد مانند تیم ملی هستند و هیچ بازیکنی اجازه ندارد حتی یک ثانیه تمرکز خود را از دست بدهد. بازیکنان چنین تیم هایی باید با تمام توان خود برای موفقیت تیم خود تلاش کنند و من هم می خواهم با تلاش زیاد دل هواداران استقلال را به دست بیاورم. غفوری با اشاره به اینکه بازیکنان بزرگی در سمت راست برای استقلال به میدان رفته اند، گفت: از قدیم بازیکنانی مانند زرینچه، نامجو مطلق و نوازی برای استقلال نمایش های خوبی داشته اند و من هم امیدوارم حالا که در استقلال هستم بتوانم با خسرو حیدری در سمت راست عملکرد خوبی داشته باشیم.

وی در پایان گفت: هدف من از استقلالی شدن خوشحالی هواداران با ارائه بازی های خوب است و امیدوارم بتوانم با درخشش در استقلال جام جهانی روسیه حضور داشته باشم.

 

2051

نظرات کاربران
اتحاد آبی
خوش اومدی پسر آبی
۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۵۸:۴۱
پاسخ
0
0
سهیل عشق پرسپولیس
استقلالیا فک نکنین خیلی از ما جلویین ما رامین دنی الوز و داریم در ضمن حسین ماهینی هم که داره میاد پس زیاد تند نرین. بعدشم شما دارین نقص های فصل قبلتونو درست میکنین ما داریم تیمو تقویت میکنیم.بللله
۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۴۴:۰۳
پاسخ
1
1
نبی استقلالی
قابل توجه آقایان شاهین وsadeghاولا اینوبدونین اگه این قانون اجرابشه نه تنها استقلال سهمیه اش میپره بلکه پرسپولیس هم سهمیه اش میپره ثانیابه اگه همین جا که نظردادی اخبارشوخونده باشی نوشته ازصدقه سری استقلال شماهم سهمیه گرفتین داداش پس اینقدنگین خواهشا سهمیه تون پرید همین کارارومیکنین که ممکنه یقه خودتونم بگیره دیگهههههه
۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۴۰:۲۰
پاسخ
0
1
خليل
اره جون خودت از بچگي استقلال و دوست داشتي اصلا هم پولكي نيست و دلفين ها هم پرواز ميكنن شما راست ميگي بابا
۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۴۰:۱۰
پاسخ
1
1
نبی استقلالی
آقای esmail؟ بااینکه خودمم دوستش دارم ولی انشاءالله امسال برانکوتونم میبینیم
۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۳۳:۱۱
پاسخ
0
1
میثم
پرسپولیسیا گریه نکنین خدای شما هم بزرگه..خخخخ
۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۲۹:۳۸
پاسخ
0
1
کورد پرسپولیسی
این گل پسر کورده کاریش به پول نیست فقط واسه پیشرفتش رفته با اینکه پرسپولیسیم و کوردم ،واسه ی ملت کورد افتخاره بژی
۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۰۸:۰۷
پاسخ
0
2
امین4466
منم از بچگی عاشق چوکای تالش بودم
۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۴:۳۴
پاسخ
0
0
علیرضا م.
واقعا با این پول ها که سرخابیا میدن، میگن نویدکیا و ابراهیم صادقی هم از بچگی عاشق بازی توی یکی از این دوتا تیم بودن :) مدیونید فکر کنید الکی میگم :))
۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۰:۴۰
پاسخ
0
1
f
آره جون خودت خخخخخ
۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۸:۴۵
پاسخ
1
0
۴*۶
گرد پای رامین رضاییان هم نیست
۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۴:۳۸
پاسخ
2
0
amin
میبینمش یاد روزی میوفتم که مونو ریل رحمتی رو افتتاح کرد زمانی که توی نفت بود
۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۹:۰۳
پاسخ
1
0
حمید
پولارو جمع کردی تو سپاهان و افتتم کردی...حالا استقلالی شدی
۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۵:۴۷
پاسخ
1
4
بارانا
فقط مهرداد محمدی رو عشقه....آقای برانکو ما مهرداد رو میخوایم این خواسته ما هواداراست. لطفا رسیدگی کنید........... پرسپولیس بازیکنای باغیرتی مثل مهرداد میخواد.
۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۴:۵۹
پاسخ
1
2
محمد
از بچگی علاقه به استقلال داشت . اما دو فصل پیش زمانی که همین استقلال به او پیشنهاد داد به خاطر مبلغ بیشتر سر از سپاهان در آورد. قضاوت با مردم
۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۵:۴۸
پاسخ
0
5