غفوری: به این استقلال افتخار می‌کنم/ وزارت ورزش به کسر قرارداد از بازیکنان ورود کند

غفوری: به این استقلال افتخار می‌کنم/ وزارت ورزش به کسر قرارداد از بازیکنان ورود کند

1710
18:22
09 آذر 1398
کاپیتان تیم فوتبال استقلال گفت: نمی خواهم در مورد بازی صحبت کنم، فقط بگویم که برای این روزهای استقلال خیلی خوشحالم و به مجموعه‌ام افتخار می‌کنم.

به گزارش وب‌سایت نود، ووریا غفوری بعد از پایان دیدار سپاهان و استقلال گفت: نمی خواهم در مورد بازی صحبت کنم، فقط بگویم که برای این روزهای استقلال خیلی خوشحالم و به مجموعه‌ام افتخار می‌کنم.

وی افزود: فقط یک تقاضا دارم، وزارت ورزش تکلیف این درصدهایی که از قرارداد بازیکنان کم می‌شود را مشخص کند. 3 درصد هیات فوتبال، 3 درصد سازمان لیگ، 15 درصد مالیات و ..... این به چه معنی است؟

کاپیتان استقلال ادامه داد: وزارت ورزش به این موضوع ورود کند که بر چه مبنایی این حق عضویت ها گرفته می‌شود. بازیکنان در لیگ حتی بیمه هم ندارند و اگر مصدوم شوند کسی سراغ آنها را هم نمی‌گیرد.

غفوری گفت:برخی بازیکنان قرارداد کمی دارند و برخی زیاد ولی من از وزارت می‌خواهم که به این مساله ورود کند بر چه مبنایی این پولها از قرارداد بازیکنان کسر می‌شود. این درست نیست که دست در جیب بازیکن کنند و پولهای آنها را بردارند.

4416

نظرات کاربران
احمد
کارمندهای بیچاره باحداقل حقوق ماهی تا25درصدمالیات میدن اعتراضی هم ندارند اونوقت شما بادرآمدمیلیاردی میخواهی مالیات روندی که اون رو هم باشگاه میده واقعا برات متاسفم اونوقت میخوان به ما نگن جهان سوم توقع هم داریم کشورمون پیشرفت کنه
۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۵۸:۵۳
پاسخ
6
8
آنتی اس اس
حقوق پوریای ولی عقب افتاده چراازش مالیات میگیرین؟مگه رونالدومالیات میده؟عه چی شده مردم فقیرن؟چرا بهشون کمک نمیکنین؟راستی توجیبت چندمیلیارده؟چرراکارگرمالیات میده تونباید بدی؟افتخارمیکنم که کاپیتان های تیم ماامثال سید واحمدهستن نه تو
۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۳۷:۳۱
پاسخ
12
7
ف
مام بهتون افتخار میکنیم
۰۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۲:۰۵
پاسخ
0
34
۴۴۴۴
ماهم افتخارمیکنیم کاپیتان
۰۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۷:۴۲
پاسخ
4
31
استقلال 6العین 1
وزارت ورزش که فعلا داره سر همه تیمارو میبره تا شما شیش خورا حسرت به دل نمونید شاااید بتونید بعد از ۹سال یه جام ببرید ولی این جام ها ارزش نداره چون دیدن هرچی به شیشتاییا پول میدن و بازیکن میخرن نمیتونن سالم رقابت کنن اومدن برانکو و گرشاسبی رو فراری دادن ادمین خواهشا بچاپ
۰۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۱:۴۵
پاسخ
62
15
منطق خوب چیزیه
چقد یه ادم میتونه بی منطق باشه البته حق میدم ۲۵ گل تو ۱۲ بازی ب هر هوچیگری فشار میاره
۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۴:۵۴
0
8
emad
پماد بدم؟؟
۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۴۵:۴۵
6
40
مجتبی جباری۲ پر۳پولی۳ صفر
همیشه به حق دمت گرم
۰۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۳:۲۷
پاسخ
8
33