غفوری: نباید انتظار معجزه از «مجیدی» داشته باشیم

غفوری: نباید انتظار معجزه از «مجیدی» داشته باشیم

2252
23:24
16 اردیبهشت 1398
«وریا غفوری» پس از حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیا با اشاره به عدم هماهنگی بازیکنان و تغییر و تحولات زیاد از آغاز فصل، گفت: نباید انتظار داشت که «فرهاد مجیدی» در یک هفته معجره کند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از ایرنا، تیم استقلال امشب (دوشنبه) در ورزشگاه آزادی میزبان الدحیل بود که در نهایت با تساوی یک بر یک متوقف شد.

غفوری پس از این تساوی، اظهار داشت: متاسفانه نتوانستیم به برتری رسیده و حذف شدیم. بی تجربگی کردیم و بعد از به ثمر رساندن گل نتوانستیم از آن محافظت کنیم.

وی در خصوص عملکرد کادر فنی تاکید کرد: انتظار نداشته باشید «فرهاد مجیدی» در یک هفته معجزه کند؛ هر مربی بیاید نیاز به زمان دارد.

غفوری در پاسخ به پرسشی در مورد مشکل اصلی باشگاه استقلال، تصریح کرد: اگر استقلال بخواهد موفق باشد باید برنامه خوبی را دنبال کند و به تغییرات زیاد فکر نکند.

این مدافع تاکید کرد: باید ترکیب تیم مشخص شود و آماده سازی خوبی داشته باشد. متاسفانه در فصول اخیر چنین اتفاقی رخ نداد و لطمه خوردیم.

دفاع راست آبی ها در پاسخ به تمدید قرارداد، خاطرنشان کرد: قرارداد خیلی از بازیکنان تمام شده و هنوز هیچ پیشنهادی از سوی باشگاه مطرح نشده است. حداقل برای من پیشنهاد تمدید ارائه نشده است.

غفوری در خصوص حواشی پس از اتمام بازی و شعار علیه وزیر ورزش اظهار داشت: من چیزی نشنیدم اما به نظر من نوع مدیریت وزارت ورزش به عنوان صاحب این 2 باشگاه (استقلال و پرسپولیس) مشکل دارد و باید فکری به حال آن شود.

تیم استقلال در هفته پنجم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا با توقف یک بر یک در برابر الدحیل در ورزشگاه آزادی تهران، اندک شانس های خود را برای صعود به مرحله حذفی از دست داد تا پس از پرسپولیس دومین نماینده حذف شده ایران در این رقابت ها لقب بگیرد.

4416

نظرات کاربران
مسعود گل باشی
دمت گرم باغیرت
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۸:۲۵
پاسخ
7
58
عشقممم نیمار
این اشی ک بعضیا پختن ک عشق_تقلال ..رنگ موفقیت نبینه و همش بخاطر شیش_پولیس ..عشق_تقلال بی ثبات میکنن ک تیمه محبوبشون باثبات و موفق شه ک خودنتون میبینید :-P ک در عجبم.. شیش_پولیس ..حتی با این ثبات و بدون حاشیه ..نتونست از گروه ابکی صعود کنه :-) و اینک میگید ک هنوز از طرف باشگاه ..برای تمدید قراردادتون ..پیشنهاد بهتون نشده ..نشون میده ک باز میخان مث سال های گذشته ..عشق_تقلال ازهم بپاشن تا بی ثبات شه ..و در نتیجه ..وضعش مث الان باشه :-P
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۲:۲۴
پاسخ
43
41
ایداسادات25بهمن1380
ایول حذف شدید
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۲:۴۵
پاسخ
78
8
...
اما شما رفتید مرحله بعد !
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۵۱:۲۶
5
45
مسعود گل باشی
توگروه آبکی اخر میشدم منم میسوختم
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۸:۵۳
7
46
بیت المال
سه ساله بهترین و امکانات و بازیکن نجومی و مربی گران قیمت دارید چی کار کردید؟؟ کی میخواد این تیمها خصوصی بشه دستشو از جیب مردم بکشه!!!!؟
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۲:۴۱
پاسخ
57
8
مسعود گل باشی
بهترین امکانات ؟خخخخ لابد استقلال بود رفت اسپایر پس پس توزمین چمن مصنوعی تمرین کرد به استقلال ارز نیمایی دادن که جرمه و.....
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۰:۲۳
7
39
علی
بهترین امکانات؟؟؟یه زمین نداره استقلال...اونی که همه امکانات داره پرسپولیسه...زمین خوب...پول خوب...مدیران خوب...داورای خوب...مطبوعات خوب...رسانه خوب...
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۶:۱۴
7
45