غفوری: وعده‌های مدیران استقلال بازیکنان را خسته کرد/ هنوز پیشنهاد رسمی برای فصل آینده نشده است

غفوری: وعده‌های مدیران استقلال بازیکنان را خسته کرد/ هنوز پیشنهاد رسمی برای فصل آینده نشده است

4239
00:48
27 اردیبهشت 1398
مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: اگر بازیکنان تصمیم گرفتند شب گذشته به اردو نروند بی‌احترامی به خسرو حیدری نبوده ولی متاسفانه آنقدر مدیران وعده دادند که بازیکنان خسته شدند.

به گزارش وب‌سایت نود، وریا غفوری بعد از آخرین دیدار استقلال در لیگ برتر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در ابتدای صحبت‌هایم می‌خواهم به اتفاقی که شب گذشته رخ داد اشاره کنم و بگویم اگر بازیکنان در اردوی تیم شرکت نکردند دلیلی بر بی‌احترامی به خسرو حیدری نبوده و این تصمیمی بود که کل تیم گرفته بودند. 

وی افزود: کارهایی که خسرو حیدری برای فوتبال ایران کرده باعث شده تا همه او را دوست داشته باشند. این حرف‌هایی را هم که می‌زنم کلی است و باید بگویم من بخشی زیادی از طلبم را گرفته‌ام. فردا مدیران باشگاه نگویند که غفوری تمام پولش را گرفته است شما به ما بگویید لیگ به بازی آخر رسیده و بازیکنان فقط 50 درصد گرفته‌اند چه کسی باید جوابگو باشد. 

مدافع تیم استقلال تاکید کرد: متاسفانه آنقدر وعده و وعید به بازیکنان داده‌اند که ما اعتمادمان را از دست داده‌ایم. مدیریت باید خیلی بهتر عمل کند. همه بازیکنان می‌دانند مدیران تلاش می‌کنند که پول تهیه کنند و این همین تاخیر در پرداخت‌ها تیم را دچار مشکل کرد.

غفوری ضمن عذرخواهی از هواداران استقلال گفت: این فصل، فصلی بود که تیم می‌توانست قهرمان شود وقتی مدیرعامل باشگاه در ابتدای فصل عوض شد زمان طلایی را از دست دادیم. هر چه تغییرات کم باشد موفقیت بیشتر می‌شود ما باید ببینیم فصل آینده چه اتفاقی می‌افتد. 

وی درخصوص داوری‌ها گفت: من نمی‌خواهم درباره داوری‌ها حرف بزنم چون آنها کمترین دریافتی را دارند ولی وقتی آقای رفعتی در تلویزیون قوانین فیزیک را جابجا می‌کند ما چه بگوییم او اصرار دارد که توپ قاعدی اوت شده است اما یک بچه 10 ساله هم آن فیلم را ببیند می‌گوید اوت نشده است. 

وی در پاسخ به این سوال که تکلیفش برای فصل آینده چه می‌شود گفت: من قراردادم تمام شده ولی اولویت اول و آخرین استقلال است. هیچ پیشنهاد رسمی به ما نشده ولی اولویت اول ، دوم و سومم استقلال است. 

4416

نظرات کاربران
2 ستاره آبی درخشان افتخار لیگ برتر ایران
اقتدار و برنامه سازی در لیگ برتر مساوی قهرمانی در آسیا. با ریخت و پاش در تیم ها باید مقابله شود.
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۴:۴۳
پاسخ
2
6
نصیر قرمز
ثانیه 10 بازی با ماشین سازی - لغو بازی پدیده و استقلال در دو رفت و ندیده شدن پنالتی پرسپولیس و استقلال باز هم در دور رفت نشون میده وزیر پرسپولیسیه خدا جای حق نشسته
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۵:۳۵
پاسخ
5
13
قلب شیر
وقتی خودت میگی من بیشتر طلبم روگرفتم ولی بازیکن های دیگه ۵۰ درصد فکر نمیکنی همین تفاوت گذاشتن بین بازیکن ها میتونه دلیل چنددستگی توتیمتون بشه
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۲۸:۲۰
پاسخ
1
12
عشقممم نیمار
با این اوضاعی ک وریا جان گفته ..دیگ مطمئن شدم ک فصل بعد هم عشق_تقلال ضعیف میکنن و شرایط مث امساله و بس :-P اگ گذاشتن عشق_تقلال راحت کار کنه ک موفق شه:-/
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۵۷:۴۳
پاسخ
106
41
دسته سه
اره فصل بعدم بی عرضگی تون رو گردن بقیه بندازید
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۴:۵۵
6
13
ایمون زائد
واقعا این همه پول خرج چی میشه تو تیم سومی؟
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۵۶:۴۴
پاسخ
49
101
گلادیاتور سرخ
از اون موقع در حال سوزشین؟ اوه اوه
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۱۱:۲۳
27
74
ARYOBARZAN
وریا درست میگه بیان بگن پول نیست ولی نیان وعده بدن بازیکن برنامه ریزی کنه بعد پول ندن تمرکز بازیکنم به هم بریزن!
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۸:۱۵
15
49
خطاب به بالایی
به اسطورت ایمون زائد برا چی پول دادن تو سالی که پرسپولیس تنها خوشیش همون دربی 3-2 بود به بازیکن استقلالم به همین دلیل میدن
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۵:۳۱
68
32
اول خدا بعد داور
ووریا جان نمیخوام منفی گرا باشم اما فصل بعدم خبری از قهرمانی نیست چون از بالا اینو نمیخوان...مگر اینکه دست از حمایت های یک طرفه و در روز روشن پرسپولیس بردارند...شک ندارم اون تیم بدون حمایت های همه جانبه پنجمم نمیشه...
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۵۴:۵۸
پاسخ
112
57
هادی
بخدا از دست این حمایت های یک طرفه خسته شدیم. داور پرسپولیسی، کمک داور پرسپولیسی، فدراسیون پرسپولیسی، AFC پرسپولیسی، فیفا پرسپولیسی، یوفا پرسپولیسی، بلاتر پرسپولیسی، اینفانتینو پرسپولیسی، پله پرسپولیسی، مارادونا پرسپولیسی، ژاوی پرسپولیسی، 80 درصد ملت پرسپولیسی، همه استادیوما پر از پرسپولیسی...از همه بدتر استقلال پرسپولیسی، فرشید پرسپولیسی، رحمتی پرسپولیسی، قلعه نویی پرسپولیسی، پس ما ژاپنی ها دلمون به چی خوش باشه؟
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۷:۰۶
2
15
دسته سه
آتیش گرفتی نه؟ چرا بی عرضگی خودت رو گردن داور میندازی
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۳۸:۰۱
7
10
ایوب عشقپولیسی از خنج
توهم و هوچی‌گری امثال شماست ک باعث شده پرسپولیس قهرمان بشه چون ما میریم زحمت میکشیم تا به هدفمون ک همون قهرمانی هست برسیم و شما همچنان در توهم خواب هستین ک تیم سرورتون و حمایت میکنن اگه تیم بودی دربی و میبردین و به صدر میرسیدین چیپ فرشید اسماعیلی هم بخاطر حمایت از عشقپولیس بود؟ این حرفای بچه گونه بیشتر از هرچیزی شمارو از هدفتون دور میکنه با این حرفا فقط میخواین ضعف خودتون و گردن بقیه بندازین ولا غیر... خداییش هوچیگری و توهم زدن هم حدی داره خسته نشدین؟ غارتون وای فا هم داره ک اینجا نظر میدین؟
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۰۱:۱۹
5
9