غلامی: پیشنهاد دارم اما از سپیدرود جدا نمی‌شوم

غلامی: پیشنهاد دارم اما از سپیدرود جدا نمی‌شوم

4723
19:00
12 دی 1396
هافبک تیم فوتبال سپیدرود گفت: از یکی از تیم های لیگ برتری پیشنهاد دارم اما تصمیم دارم در سپیدرود بمانم.

وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک تیم فوتبال سپیدرود گفت: از یکی از تیم های لیگ برتری پیشنهاد دارم اما تصمیم دارم در سپیدرود بمانم.

به گزارش وب سایت نود، توحید غلامی، در خصوص اینکه شایعه شده پدیده مشهد به‌جای اکبر ایمانی به وی پیشنهاد داده است، گفت: حقیقت این است که من از یک تیم لیگ برتری پیشنهاد دارم و آنها با من تماس گرفتند اما من با سپیدرود قرارداد دارم و به قراردادم پایبندم.

وی افزود: مطمئناً با توجه به قراردادی که با باشگاه دارم نمی‌خواهم خلف وعده کنم و با توجه به تغییر شرایط می‌خواهم در سپیدرود بمانم.

غلامی در خصوص اینکه شرایط با حضور علی کریمی چطور شده است، گفت: با آمدن کریمی شرایط عوض شده و مطمئناً تیم ما بهتر خواهد شد. من خیلی به این مسئله امیدوارم و مطمئناً در ادامه راه در نیم فصل دوم می‌توانیم تیم را به جایگاه خوبی که مردم رشت دوست دارند، برسانیم.

هافبک تیم فوتبال سپیدرود در پایان در خصوص دیدار آینده تیمش مقابل گسترش فولاد گفت: حریف ما نسبت به نیم فصل اول کاملاً شرایط متفاوتی دارد و از آنجا که این بازی برای ما یک مسابقه خانگی محسوب می‌شود، به دنبال کسب ۳ امتیاز هستیم. ان‌شاءالله که طرفداران سپیدرود روز جمعه در استادیوم ما را تنها نگذارند و ما هم بتوانیم دل آنها را شاد کنیم.

 

2051

نظرات کاربران