غیاثی: خطای پنالتی روی رضایی به درستی اعلام نشد

غیاثی: خطای پنالتی روی رضایی به درستی اعلام نشد

10187
20:27
19 آذر 1395
وبسایت رسمی برنامه نود - کارشناس داوری فوتبال، گفت: داور در دقیقه 30 بازی بدرستی تشخیص داد که روی کاوه رضایی خطای پنالتی انجام نشده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - کارشناس داوری فوتبال، گفت: داور در دقیقه 30 بازی بدرستی تشخیص داد که روی کاوه رضایی خطای پنالتی انجام نشده است.

به گزارش وبسایت نود ، رضا غیاثی در مورد قضاوت بیژن حیدری در بازی استقلال و تراکتورسازی، گفت: روزی که دپارتمان داوری فوتبال به قول عادل فردوسی پور گزارشگرشوخ طبع بازی استقلال با تراکتورسازی از سیستم چالش مانکن یوفا یا بهتر بگویم سیستم قراردادن دو داور اضافی درروی خط عرضی (خط دروازه) زمین بازی در کنار دروازه ها که یک سیستم قدیمی و بدون طرفدار در دنیای فوتبال است و نه فیفا و نه سایر کنفدراسیون‌ها وحتی کشور‌های عضو یوفا از آن استفاده نمی‌کنند استفاده کرده بود تا بیش از ٥٠ درصد هزینه قضاوت لیگ برتر را بی دلیل ومنطق بالا برد‌، دپارتمانی‌ها آنقدر در اجرای این تصمیم آنی‌شان عجله داشتند که مجبور شدند یک کمک داور را بعنوان داور چهارم این بازی بگمارند.


وی افزود: بیژن حیدری داور همدانی بازی با آمادگی بسیار خوبی که داشت کوشش کرد تا یک قضاوت عادلانه و بیطرفانه را به انجام رساند و الحق هم جزء در دو یا سه صحنه خطا که آن هم اثر گذار نبود در طول زمان بازی اشتباهی دیگر مرتکب نشد.


کارشناس داوری یادآور شد: مهم‌ترین تصمیم تیم داوری در دقیقه ٦٨ و قبل از به ثمر رسیدن گل دوم تیم تراکتور‌سازی اتفاق افتاد طی آن رضا سخندان کمک داور توانای مشهدی کشورمان به درستی و شجاعتی کم نظیر سانتر بازیکن خط میانی تراکتورسازی را روی دروازه استقلال و برای مهاجمان و همدسته‌هایش را آفساید تشخیص نداد و به ادامه بازی رای داد.


وی تأکید کرد: حیدری درطول بازی به امید ابراهیمی، یعقوب کریمی. کاوه رضایی از استقلال و حاتمی از تراکتور برستی اخطار داد. او در دقیقه ٣٠ بازی بدرستی تشخیص داد که روی کاوه رضایی خطای پنالتی انجام نشده است.

غیاثی افزود: در دقیقه٤٢ برخورد محمد نوری و رحمتی را داور مدیریت کرد و خطای نوری را به درستی اعلام کرد. استراحت قانونی ١٥ دقیقه‌ای بین دو نیمه بازی حدود٢٠ دقیقه طول کشید و معلوم نشد مقصر آن داور است یا دوتیم دیر به میدان آمده اند.

 

2020

نظرات کاربران
ایلیا
کار سخندان شاهکار بود
۲۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۲۴:۲۸
پاسخ
7
71
امیررضا
اولا خطای نوری روی رحمیی گرفته نشد...چون تیم تراکتور کرنر زد...دوما، آقای غیاثی نظرتون رو درباره هند داخل محوطه تراکتور رو نگفتین که!
۲۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۲۰:۵۴
پاسخ
67
24
مسعود گل باشی(استقلال واقعی)
هه کلا ایشون میاد بعد بازی های اس اس نظر میده و فقط داوریای به نفع تیم مقابلو میبینه
۲۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۱۲:۴۴
49
18
رهگذر
من کاری به این ندارم که وجود ۶ داور لازم بود یا نه فقط میدونم سمتی که کمک داور بود نیاز به داور خط نبود و باید آن طرف دروازه بایستد . نه هر دو یک سمت
۲۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۱۹:۴۴
پاسخ
1
64
امید
صد درد صد موافقم
۲۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۵:۰۶
0
1
پرسپولیس حقیقتی 2500 ساله
جناب سخنوریان هروقت تیمش میبره یا حتی مساوی می کنه به به داور خوب داوری عالی با یه ژست جنتلمنانه اما میبازه داور عه داور بد داوری به ضرر مون اما نمیگه مقصر منم بودم منم اشتباه کردم
۲۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۱۸:۱۸
پاسخ
11
80
محسن
ینی نظر از این باحال تر ندیده بودم حرف دل من و زدی
۲۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۳۵:۵۸
6
39
ستاره های ابی
خیلی عجیبه ! پارسال استقلال این موقع با پرویز خان 29 امتیاز داشت :|
۲۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۱۸:۰۱
پاسخ
9
90
hasan
فکر کنم منظورت اینه که استقلال با داور 29 امتیاز داشت
۲۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۴۸:۴۴
22
78
asad
اگه داور چهارم نبود که خطای کاوه مشخص نمی شد و داور رای به کرنرو تغییر نمی داد
۲۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۱۲:۵۲
پاسخ
4
58
ق مثل؟!
کسی از تو نظر نخاس.. علیمنصور مظلوم مونده بین مربیان لیگ ولی خداش بزرگه.. شاهنامه آخرش خوشه این خط این نشون
۲۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۱۲:۴۹
پاسخ
189
30
**
استاد درگیری نوری و رحمتی رو که کرنر گرفت ن خطای نوری رو.حالت خوبه؟
۲۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۰۹:۱۹
6
30
ایدا سادات16قرمز
تا نیم فصل منصوریان نمی رسه
۲۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۵۸:۰۰
11
31
رضا ش
ق مثل؟! قلعه نویی خخخخخخخخخخخخ
۲۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۰۲:۵۴
17
85
مکتب حجازی
آقای قیاثی دو هفته پیش هم پنالتی محرز انصاری مدافع پرسپولیس روی منشاء رو خطا ندونستند.در حالی که تمامی کارشناسای داوری تصمیم داور رو تو اون صحنه اشتباه اعلام کردند.
۲۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۵۸:۱۷
89
25
پرسپولیس حقیقتی 2500 ساله
اره با خوبی و خوشی تشریفتونو می برید لیگ دسته یک خخخ
۲۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۴۳:۳۳
23
101