غیاثی: داور مالزیایی پنالتی قطر را ندید/ پنالتی ایران هم درست نبود

غیاثی: داور مالزیایی پنالتی قطر را ندید/ پنالتی ایران هم درست نبود

3516
00:49
26 دی 1394
وبسایت رسمی برنامه نود - کارشناس داوری فوتبال گفت: داور مالزیایی بازی ایران و قطر با ما مهربان بود.

وبسایت رسمی برنامه نود - کارشناس داوری فوتبال گفت: داور مالزیایی بازی ایران و قطر با ما مهربان بود.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس ، سید رضا غیاثی در مورد نحوه قضاوت مهد ایزوان یعقوب داور مالزیایی بازی ایران و قطر گفت: در روزی که هیچ بهانه‌ای از داوری نداریم باید بگویم که داور مالزیایی نه تنها به ضرر ما قضاوت نکرد بلکه در پاره‌ای از تصمیماتش هم به سود ایران سوت زد.

وی ادامه داد: به اعتقاد من و برخی از کارشناسان که مدرس بین‌المللی هستند، تکلی که در دقیقه 55 روزبه چشمی روی بازیکن قطر زد می‌توانست یک خطای پنالتی باشد که داور پنالتی قطر را ندید.

غیاثی تصریح کرد: در دقیقه 69 بازی هم پنالتی که به سودمان گرفته شد پنالتی نبود زیرا بازیکن ما پایش را از عقب به پای بازیکن قطر گره زد و یک پنالتی گرفت. شاید خیلی‌ها از این حرف‌های من مکدر شوند اما من فقط نظر کارشناسی خودم را در مورد قضاوت داور مالزیایی می‌گویم و بهتر است بازیکنان و مربیان و کادر سرپرستی تیم امید واقعیت‌ها را آن طور که هست ببینند و خود را فریب ندهند.

 

 

کد/2020

نظرات کاربران
ایرانی
تکل روزبه چشمی پنالتی بود و خطایی ک اونا انجام دادن اونم پنالتی بود.درسته بازیکن ما پاشو گره زد ب پای بازیکن قطری ولی هر داوری بود پنالتی میگرفت شما چندین بار صحنه رو دیدین برا همین راحت قضاوت میکنین.در ضمن فاصله بازیکن ما با بازیکن قطری در یک اندازه بود و بی احتیاطی بازیکن باعث پنالتی شد.ب غیر از چند اشتباه کوچیک داوری خوب بود ب نظر من.راستی استاد مایلی کهن چیکار میکنن؟؟؟مایلی کهن فرمودند:اگر داور5دقیقه وقت اضافه میگرفت 3بر2ماپیروز میشدیم واز وقتی کیروش بازیها رو نگاه میکنه بچه ها خودشونو گم کردن وتاکتیکهای منو اجرا نمیکنن.تاکتیک من تیکی تاکای علی اصغریه
۲۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۰۷:۵۳
پاسخ
2
5