غیاثی: زرگر در بازی استقلال و تراکتورسازی قضاوت قابل قبولی داشت

غیاثی: زرگر در بازی استقلال و تراکتورسازی قضاوت قابل قبولی داشت

2074
18:13
01 دی 1394
وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس اسبق کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: حسین زرگر در بازی استقلال و تراکتورسازی قضاوت قابل قبولی داشت.

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس اسبق کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: حسین زرگر در بازی استقلال و تراکتورسازی قضاوت قابل قبولی داشت.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود و به نقل از فارس، سیدرضا غیاثی در مورد نحوه قضاوت حسین زرگر در نیمه اول بازی تراکتورسازی و استقلال گفت: در دقیقه 8 بازی که توپ به دست سعید آقایی مدافع تراکتورسازی در محوطه جریمه خورد، خطای پنالتی رخ نداد زیرا مدافع تراکتورسازی توپ را به عمد لمس نکرد و در خطای هند بازیکن باید عمدی با دست توپ را بگیرد.

وی ادامه داد: در صحنه‌ای هم که برخورد شجاع خلیل‌زاده و امید ابراهیمی رخ داد و منجر به درگیری لفظی بازیکنان دو تیم شد باید بگویم شجاع خلیل‌زاده بازیکن تراکتورسازی زیر امید ابراهیمی را خالی نکرد بلکه این ابراهیمی بود که روی سر خلیل‌زاده پرید و اگر قرار است خطایی اعلام شود خطای بازیکن استقلال بود.

غیاثی اضافه کرد: داور به شجاع خلیل‌زاده و سیدمهدی رحمتی به دلیل دخالت در امر داوری کارت زرد نشان داد که درست بود. البته باید به میثم مجیدی بازیکن استقلال که شروع‌کننده اعتراضات بود کارت زرد نشان می‌داد.

وی در مورد اینکه رحمتی کاپیتان استقلال بود و چرا به او کارت زرد نشان داده شد، گفت: وقتی دروازه‌بان به نشانه اعتراض به داور محوطه جریمه را ترک می‌کند داور می‌تواند به او کارت زرد نشان دهد.

سید رضا غیاثی در مورد نیمه دوم مسابقه اظهار داشت: در نیمه دوم داور تسلط بیشتری بر بازی داشت و اکثر خطاهایی که رخ داد را به درستی تشخیص داد در دقیقه 55 کارت زردی که به خسرو حیدری نشان داد درست بود.

وی ادامه داد: در دقیقه 77 جابر انصاری در محوطه جریمه تراکتورسازی سقوط کرد که در این برخورد فشار زیادی وجود نداشت که داور را متقاعد به گرفتن پنالتی کند. در دقیقه 88 علی نژادیان کمک داور بازی اشتباه آفسایدی به ضرر تراکتورسازی گرفت.

وی با اشاره به کارت زرد مگویان گفت: در دقیقه 84 کارت زردی که به مگویان داده شد درست بود زیرا او با سر به حریف ضربه زد.

در دقیقه 85 مهاجم استقلال در محوطه تراکتورسازی مرتکب خطا شد که داور این صحنه را ندید و اگر این توپ تبدیل به گل می‌شد باعث حرف و حدیث‌های زیادی می‌شد. در دقیقه 86 داور آوانتاژ خوبی داد و در دقیقه 90+3 کارت زردی که نشان داد معلوم نبود به کدام بازیکن اخطار داده است اما به نظر می‌رسید که به سینا عشوری کارت زرد داد در دقیقه 94 هم کارت زرد دوم به شجاع خلیل‌زاده بازیکن تراکتورسازی کاملا  درست بود و اخراج او مطابق قانون صورت گرفت. در مجموع داور مسابقه قضاوت قابل قبولی داشت.

 

کد/2020

 

نظرات کاربران
م4ی4ث4م4
غیاثی یکم بدنسازی میکرد شماره 10 4پولیس بود الان :/
۰۲ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۵۸:۳۱
پاسخ
0
1
چمپیون
چه عجب نگفتی رحمتی باید دقیقه یک اخراج میشد،،شما کارشناس به شدت پرسپولیسی هستی،در کل شما بگی ماست سفیده ما میگیم سیاهه
۰۱ دی ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۰۴:۵۴
پاسخ
5
16